Трудно проговаряне - 19

  • 113 967
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 438
А вие под каква форма сте давали -сироп, сашета или таблетки. Гледам че в таблетките няма аспартам

# 751
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
.... Притеснявам се защото ние сме на 3г и 10м. Но всъщност физически и психичесси сме като 7 8 месечно бебе. Ако ни срещнете на улицата изобщо няма да забележите че имаме някакъв проблем но със сигурност ще се смутите като ви кажа на каква възраст е. Освен да пробвам да дам съвсем малко една две капки и да видя какво ще се получи. Но трябва да видя пак от турция или гърция да търся сиропа
Shocked

Детето ходи ли?
Това е ужасно голямо изоставане. Психолог ли ви го определи, или са просто ваши наблядения?
Питам защото пишете и физически. Едно е детето само да не говори и съвсем друго когато не може да ходи, тича, с памперс е и т.н на почти 4 години. При такова изоставане задължително трябва рехабилитация.

Моята дъщеря изостава с 2 години от връстниците си, но тя си е със сериозни неврологични проблеми. Сега е на 4 г. 10 месеца, а отговаря на 2 г. и 10 месеца като развитие. Но при вас такова изоставане е ужасяващо, никой ли не е взел мерки от тези лекари досега.  Shocked

Ние Ноотропил не сме пили, но знам че така се дава, нека _re_ge помогне.
Аз във вашата ситоация бих рискувала с Ноотропила.  Peace

# 752
  • Мнения: 2 988
Романол, и аз това щях да попитам усмихнелка.

Аз днес ще водя малкия на ваксина и утре ще идем да си запишем час за среща с логопед. Ще видим какво ще каже той/тя и след това ако се наложи ще търсим други лекари. Дано не се налага, защото не живеем в някой от големите градове и ще ни бъде трудно.  Praynig

# 753

Общи условия

Активация на акаунт