Дружно тичане в парка????

  • 1 846
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Здравейте,
след хилядите мнения във форума и аз яко се надъхах да отслабвам:)) Минах само на Активия с мюсли денем и яко салати вечер:) Чак и приятеля ми зарибих а той милия има повече напълнее , а не да слабее.
Беше ми обещал да ходим да тичаме дружно в парка, но той е от поспаливичките и събота и неделя не мога да го събудя, през седмицата сме на работа от 9.00 до към 20.00 и няма възможност като се прибера съм като труп. Искам да тичам, така се отслабва най ефективно, но сама ме е срам Embarassed Embarassed Embarassed, след като вече втора седмица умувам реших:
Вече имам чувството че ви познавам:) знам че съм новак във форума и виждам че почти всички се познавате и сте хипер сладурани така че питам има ли емтусиастки да тичаме дружно???
Аз живея до втора градска, отскоро:) Не знам къде там може да тичам Simple Smile Ако има някой от района нека се съберем  заедно:)))
Чакам предложения че вече идва лято и да вземем малко да се стегнем
Simple Smile)))))
ААААААААА и още нещо
Кое предпочитате? Кафето Вита Голд или Био Актив Хром+Влакно

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Кафето не съм го пила, но чувам оттук оттам, че запича. Не знам доколко това е вярно.
Аз лично от хрома и влакната не съм много доволна, в смисъл, че ми увеличават апетита. Пия друга комбинация - хром на Валмарк с влакното. Така се чувствам по - добре.
Относно тичането - не съм в твоя район, и аз съм си мислела да го правя, но няма на кой да оставям детето, така че си подскачам дом. тренировки.
Успех Simple Smile

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Защо те е срам да тичаш сама? Аз галопирам вече трета година (всяка сутрин, много рядко пропускам) и не виждам какво срамно има. Особено, ако го правиш в ранни зори, ми то кьорав човек няма. Чак към осем започват да си извеждат кучетата (аз тичам в Борисовата градина).
Случвало ми се е и да бягам към 10 часа, в събота и неделя, когато има вече доста хора и не съм забелязвала някой да ме зяпа (а аз съм от срамливите моми). Хората свикнаха с какви ли не гледки, та една пъхтяща, потна и червена особа по алеите не им прави впечатление.  Mr. Green
Накрая ще ти кажа, че ще спечелиш куп "бонуси" към отслабването - общо стягане - на ръце, талия и крака; издължени мускули на краката; супер дупе; чиста и розова кожа; хубава коса; самочувствие и тонус за целия ден. Заслужава си, нали? Wink

# 3
  • Мнения: 10 758
Ако искаш ще ти пратя мъжо, той от 100 години ме кара да тичаме сутрин, но и аз съм от поспаливите и ме мързи.  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 195
Накрая ще ти кажа, че ще спечелиш куп "бонуси" към отслабването - общо стягане - на ръце, талия и крака; издължени мускули на краката; супер дупе; чиста и розова кожа; хубава коса; самочувствие и тонус за целия ден. Заслужава си, нали? Wink
ух леле това ми е мечтата:))))))))))))
То само с диети не става!
Само се тормозя така, а без особен резултат:(
ами накрая срам не срам ще ходя да тичам сама в близката градинка:)))
10х за куража Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
аз още от утре бих отишла, особено след като прочетох всичко това, но моя и без тва си мисли че имам любовник, щом толкова слабея, та остава и да почна да тичам, та съвсем ще се усъмни Joy Joy Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 433
аз бих тичала с удоволствие...в моя квартал просто няма къде-превърнал се е в строителна площадка.....а къде е 2-ра градска?

# 7
  • Мнения: 287
Хм, как може да те е срам да тичаш? Винаги ми е било чудно. Даже напротив-вместо да се срамуваш трябва да се гордееш, че полагаш грижи за здравето си и имаш волята да станеш сутрин и да тичаш. Да не говорим след това колко освежена и бодра ще се чувстваш.
Когато идват да тренират момичета при мен, които се свамуват от това как изглеждат, или че не могат да направят накои упражнения или от нещо подобно се опитвам да им внуша, че трябва да се гордеят със себе си. Защото приемат едно ново предизвикателство и полагат много усилия и воля, за да бъдат по-здрави, да изглеждат и да се чувстват по-добре.
Поздрави!

# 8
и аз наскоро се бях зарибила да тичам ама всяко чудо за 3 дни а и приятелят ми - аз му викам айде утре сутринта да тичаме а той аааа да бе да ставам толкова рано а и после съм на работа 
ще трябва да се къпя ....
но сега като прочетох тая тема се зарибих наново и даже утре съм на линия та да видим дали щте имам воля да ставам рано  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 195
аз бих тичала с удоволствие...в моя квартал просто няма къде-превърнал се е в строителна площадка.....а къде е 2-ра градска?
Simple Smile На пресечната на Христо Ботев и Сливница:))))

# 10
  • Мнения: 433
ами доста ми е далече....явно  няма да тичам Sad

Общи условия

Активация на акаунт