Има ли такава лятна количка?

  • 743
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Да е лека - не повече от 7кг. Колкото по-малка, толкова по-добре.
Да има сенник и пълно легнало положение.
Да се сгъва на чадър.

Нямам предпочитания за брой и вид гуми.
Да не е много скъпа.

Има ли такова животно? newsm78

# 1
  • Мнения: 10 758
Има Mr. Green, мойта.
Ето я, синята.Само че има малка корекция....пишат че облегалката е с 2 позиции, но не е така....със 7 е.

# 2
  • Мнения: 1 680
какво означава подвижна поставка за крачетата? как се регулират позициите на облегалката? Занеш ли колко тежи?

# 3
  • Мнения: 10 758
Подвижна поставка означава(чакай да видя дали ще мога добре да ти го обясня, че съм зле в тази област Embarassed), че краката може да са му в изправено положение като спи и после можеш да я свалиш надолу кято се изправи.Все едно стои на стол и краката му висят, а не му стърчат напред.
Позициите на облегалката се регулират отзад, много е удобно.
Ми да ти кажа, незнам точно колко тежи, но мисля, че е около 5-6 кила.Нямам си на идея.Ако искаш после ще я премеря и ще ти кажа.

# 4
  • Мнения: 4 068
И аз май последно се спрях на тази количка. А дръжките въртят ли се?
Сега обаче май има друго име в новата колекция и незнам как е точно и дали е такава цената. Аз съм определила за обикаляне ден петък пък да видим ще харесам ли нещо.

# 5
  • Мнения: 10 758
Ох, не можах да я премеря днес, но утре ще го направя, обещавам. Peace
Ренце, дръжките не се въртят.

# 6
  • Мнения: 3 457
коли4ката тежи 8кг.ж саита го пи6е Mr. Green

# 7
  • Мнения: 75
и аз купих такава количка.много е удобно и хич не тежи.аз живея на 2 етаж,но с зимната ми беше много неудобно все чаках съпругат ми да я свали.сега се справям и сама.аз я взех за 69 лв.препоръчвам ви я.

# 8
  • Мнения: 583
добре де само аз ли не съм доволна от тази количка? купих я преди по малко от месец, а вече се изкриви някак си и ходи на една страна. бордюри или неравности качвам като натискам с крак отзад иначе е невъзможно ooooh! толкова и бях навита, а сега съм бясна и мисля, че скоро ще я пратя в боклука! Banghead Rage

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де само аз ли не съм доволна от тази количка? купих я преди по малко от месец, а вече се изкриви някак си и ходи на една страна. бордюри или неравности качвам като натискам с крак отзад иначе е невъзможно ooooh! толкова и бях навита, а сега съм бясна и мисля, че скоро ще я пратя в боклука! Banghead Rage

и аз. Има много екстри и е страшно добър модела, но качеството на изпълнение е = на 0.

Самсара, на този принцип има доста колички. Отдели повечко левчета и си вземи нещо по-надеждно. Ако чак толкоз си се влюбила в количката, ще ти продам моята за 25лв.

# 10
  • Мнения: 302
Мдааа, и аз бях влюбена в Пикадили на Бертони, но страшно се разочаровах като я видях "на живо" в магазина. Много нефелна и паянтова ми се видя. Купихме Чиполино Екзотик и за сега нямам забележки.

Общи условия

Активация на акаунт