Как си слагате спирала?

  • 5 335
  • 77
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
Имам предвид само на горните мигли, или и на долните. А от горната страна на горните мигли слагате ли? Повтаряте ли, след като изсъхне? Редите ли си миглите с клечка или гребенче за мигли?
Казвайте подробно как, къде и колко спирала си слагате! 
 newsm03

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Само на горните, от долната им страна, не повтарям и не ги редя с нищо.

# 2
  • Мнения: 1 381
на долните не слагам никога.
На горните първо от външната част, после от вътрешната ( незнам дали ме разбра). ПОвтарям, ако искам да засиля ефекта или пък ще ходя на бар - дето е потъмничко. Разресвам ги с кърфичка само ако нещо съм ги слепнала.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Убожавам спиралата! Това е едно от любимите ми гримилца Simple Smile
Слагам си най - вече на горните мигли и леко щтриховам и долните, но не прекалявам с тях. На горните започвам от външният ъгъл, като вървя навътре, след това отново навън. Всъщност основното, което ме води при слагането на спирала са самите мигли, както и моментната им форма. А и много зависи от спиралата. Ако е хубава /аз разбирам под хубава - плътната спирала, стояща тежко на моглите, нещо като ефект изкуствени мигли/, много лесно и бързо се гримирам, но ако е по течна и не е с богата на власинки консистенция, просто ми е цяла мъка.
Долните мигли ги щриховам съвсем леко, колкото да не са голи.
Слагам и съвсем малко молив в края на окото в основата на миглите, за заблуда на противника, за по - гъсти мигли.

# 4
  • Мнения: 522
Слагам и на горните и на долните мигли, обожавам да имам много спирала, естествено да е сложена хубаво а не да е наплескотена!
Слагам първо бяло, чакам да изсъхне, после повтарям пак с бялото, пак чакам да изсъхне и после два пъти слагам черно и пак съхна.Разресвам ги и готово...
Това е.... Hug

# 5
  • Мнения: 4 358
Слагам спирала само на горните мигли, от вътрешната страна. Не харесвам напластяване, затова минавам само веднъж. Не редя с нищо.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
Слагам и на горните и на долните мигли, повтарям горните и разресвам ако са се слепнали.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Слагам само на горните, мноого рядко и отдолу. За сметка на това минавам по няколко пъти защото обичам даси личи добре спиралата.

# 8
  • Мнения: 345
само на горните мигли и ги редя ако се слепят нещо с четчица или пък с игла  Shocked на това мъжото се чуди  newsm78
ами забравих да кажа,че ги повтарям

# 9
  • Мнения: 7 474
И на горните и на долните, ако искам да са по-дълги и плътни повтарям 4470

# 10
  • Мнения: 992
Слагам на горните  и на долните.
На горните от вътрешната страна,  слагам един пласт, чакам да изсъхме малко и повтарям още веднъж.
Ако е вечерен грим повтарям и трети път, може и повече, докато ми харесат.
На долните слагам много малко, само да ги подчертая, не ги напластявам.
Като бях ученичка редовно ги разделях с клечка или игла( с какъв акъл тогава, не ме питай), сега не ги разделям, просто си подбирам спирали с хубави четки и не ми се налага.

# 11
  • Мнения: 577
И на горните и на долните по 1 път

# 12
  • Мнения: 2 952
На горните(и от горе , защо се вижда бялото от  двойната спирала  за обем) и на  долните... Flutter по колко пъти.? newsm78 докато се покрият добре и докато ми хареса без да ги слепвам , не обичам слепени и даже пречупени на връхчетата от удължителя....too much is too much Mr. Green

# 13
  • Мнения: 99
Слагам първо на горните мигли, започвайки от основата им и завъртам четката, за да се нанесе плътен слой в самата основа. След това нанасям спиралата само на връхчета и накрая ги минавам от корена до върха......Долните мигли фиксирам съвсем внимателно без да наслоявам.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И на горните и на долните като повтарям по 2 пъти и разресвам с четчица за да не са слепени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт