Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

Пловдив

Надявам се да не съм само аз тази която ги яде и си маже лицето с тях, взех си една маска и лосионче с грепфрут и реших, че и натурално е добре. Сега си хапнах грейпфрутчето и после си сложих и на лицето, това го правя много с краставици лятото и с праскови Thinking
Цитирай

Белгия/София

Аз не,не знам защо  Thinking Нямам впечатления да е полезно,не съм чела или чувала препоръки и заради това може би.
Цитирай

Има много детски смях.

И аз не. Знам, че принципно не  е зле да се прави така, но...
Като си купя нещо за ядене, го изяждам, някак си съм свикнала маските за лице и за коса да си ги купувам готови...
Цитирай

докарах си страшен обрив и подуване с едни домати преди години, от тогава не смея да се правя на "принцеса плод-зеленчук" Smile
Цитирай

Белгия/София

докарах си страшен обрив и подуване с едни домати преди години, от тогава не смея да се правя на "принцеса плод-зеленчук" Smile

нитратки  Shocked  Party  Laughing
Цитирай

Бургас

задължително - любими и най-често използвани са :

*кори от ябълка
*кори от краставица
*грозде- от него наистина страхотна става кожата ако се използва редовно
*праскова
*банан,но с мед и кисело мляко

За мен натуралната маска е пъти по-добра от купената
Цитирай

София

Правила съм го, но хич не съм доволна от крайния резултат. Предпочитем готови маски Peace
Цитирай
Не си само ти.аз като си хапна кивито налагам обелките вьрху лицето си.Действа ми добре.А и то една цена-2,80лв. килото така че нищо да не става зян.
Цитирай

От както се помня, леля ми винаги като яде плод си маже и лицето с него, и факт е, че е вече на 62 г., но изглежда на не повече от 50 . Дано и аз сдобия този навик  Whistling
Цитирай

Не,не обичам да се клепам  Rolling Eyesаз и готова маска слагам рядко де Embarassed
Цитирай

отново в София

И аз мажа и то доста. Само да добавя към споменатите, че черешите също влияят много  добре  Peace
Само дето после приличам на индианец Smile
« Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 11:14 от EliMeli »
Цитирай

София

Не  Naughty
Цитирай

Кебекуйка

Не съм привърженик на тази практика, предпо4итам други да се трудят вместо мен, имам предвид козмети4ните фирми...ина4е съм 4увала, 4е краставици в/у о4ите помагали с/у умора...
Цитирай

Мазала съм си ягоди, праскови и банани по лицето. Също така мед и кисело мляко. То цяла плодова салата стана 35

Краставиците на мен 100% ми помагат за очите при умора.
Цитирай

И аз не си слагам плодове по лицето  Smile Предпочитам готовите маски за лице, имам си цяла артилерия от маски в банята  35 А плодовете обичам да ги хапвам  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора