А мажете ли си лицето с плодове?

  • 2 278
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Надявам се да не съм само аз тази която ги яде и си маже лицето с тях, взех си една маска и лосионче с грепфрут и реших, че и натурално е добре. Сега си хапнах грейпфрутчето и после си сложих и на лицето, това го правя много с краставици лятото и с праскови Thinking

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз не,не знам защо  Thinking Нямам впечатления да е полезно,не съм чела или чувала препоръки и заради това може би.

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз не. Знам, че принципно не  е зле да се прави така, но...
Като си купя нещо за ядене, го изяждам, някак си съм свикнала маските за лице и за коса да си ги купувам готови...

# 3
  • Мнения: 35 873
докарах си страшен обрив и подуване с едни домати преди години, от тогава не смея да се правя на "принцеса плод-зеленчук" Simple Smile

# 4
  • Мнения: 27 524
докарах си страшен обрив и подуване с едни домати преди години, от тогава не смея да се правя на "принцеса плод-зеленчук" Simple Smile

нитратки  Shocked  Party  Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 131
задължително - любими и най-често използвани са :

*кори от ябълка
*кори от краставица
*грозде- от него наистина страхотна става кожата ако се използва редовно
*праскова
*банан,но с мед и кисело мляко

За мен натуралната маска е пъти по-добра от купената

# 6
  • София
  • Мнения: 3 782
Правила съм го, но хич не съм доволна от крайния резултат. Предпочитем готови маски Peace

# 7
Не си само ти.аз като си хапна кивито налагам обелките вьрху лицето си.Действа ми добре.А и то една цена-2,80лв. килото така че нищо да не става зян.

# 8
  • Мнения: 298
От както се помня, леля ми винаги като яде плод си маже и лицето с него, и факт е, че е вече на 62 г., но изглежда на не повече от 50 . Дано и аз сдобия този навик  Whistling

# 9
  • Мнения: 1 464
Не,не обичам да се клепам  Rolling Eyesаз и готова маска слагам рядко де Embarassed

# 10
  • Мнения: 339
И аз мажа и то доста. Само да добавя към споменатите, че черешите също влияят много  добре  Peace
Само дето после приличам на индианец Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 11:14 от EliMeli

# 11
# 12
  • Мнения: 3 932
Не съм привърженик на тази практика, предпо4итам други да се трудят вместо мен, имам предвид козмети4ните фирми...ина4е съм 4увала, 4е краставици в/у о4ите помагали с/у умора...

# 13
  • Мнения: 1 146
Мазала съм си ягоди, праскови и банани по лицето. Също така мед и кисело мляко. То цяла плодова салата стана Joy

Краставиците на мен 100% ми помагат за очите при умора.

# 14
  • Мнения: 811
И аз не си слагам плодове по лицето  Simple Smile Предпочитам готовите маски за лице, имам си цяла артилерия от маски в банята  Joy А плодовете обичам да ги хапвам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт