Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Мами ,дайте савет какво ваничка да купя:анатомична или обикновена?Коя е по- удобна за момченце?
Цитирай

Русе

Ние бяхме и све още сме с обикновена. Аз лично съм доволна
Цитирай

София

обикновената върши работа.Просто нямо смисъл от анатомична.
Цитирай

София

Ние бяхме с обикновена от начало, но после стана невъзможно да го къпем в нея-то беше въртене и ритане, баща му едва го удържаше . После взехме анатомична и се родихме-нещо такова http://pakostnik.com/pics/6874463609.jpg , но не на Chipolino, а друга бълтарска фирма от щъркела за 15лв.
Цитирай

NL

Взех обикновенна  Peace
Цитирай

Обикновена Peace
Цитирай

Обикновенна  bouquet
Цитирай
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86771.0;all
Виж тук какво се е изписало на тази тема  ooooh!
Всички отговори са съвсем актуални
Цитирай

Обикновена PeaceВзехме допълнително шезлонг за къпане за 6-7лв,и съм много доволна.
Цитирай

Обикновена PeaceВзехме допълнително шезлонг за къпане за 6-7лв,и съм много доволна.

Ние направихме същото!
Цитирай

Пловдив

Нашата е на Чиполино анатомична, със стойка.Много съм доволна.Може да се ползва от 0- 6 месеца и от 6- 12 месеца.Струва 20 лв без стойка, а 30 със стойка.
Цитирай

Sofia

Анатомична  newsm10
Цитирай

Пловдив

Ние сме с обикновенна.Анатомичната може да и ползваш малко време,доколкото обикновенната я ползваме все още.
Цитирай

на върха

Твърдо за най- най- най- обикновена ваничка. Еййй две деца отгледах и така и не им свикнах на тези анатомични ванички! След 6-ти опит си взехме най- простия и голям вариант + 1 шезлонг. Няма грешка Very Happy Цялото удволствие излезе няма и 15 лв.
Цитирай

Анатомична от Щъркел за 12 лв. Нямахме нужда от стойка, защото я слагах върху скрина. Има две положения - полулегнало и седящо. От самото начало можеш и сама да къпеш бебо в нея, но слагай хавлийка за да не се плъзга. Още я ползваме - 1г 4м
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора