как да постъпя?

  • 710
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Моми4ета,може би тук има цяла тема за кърма4еската ста4ка,но немога да я открия Sad
Мисля,4е имаме подобен проблем.Само ме избива на рев Cry детенце хем су4е нервно,хем пищи,хем мляко те4е от устата му-ще отка4а!А засега кърма имам-понякога намалява,но това е нормално,после се регулира и вси4ко си е ОК,но тези дни детето ми хем иска  да су4е,а като захапе,запо4ва да пищи и   аз пла4а  с него:cry: ..какво се прави в подобна ситуация..ние сме на 57 дни и хи4 не си и помислям да спирам да кърмя!

# 1
  • Мнения: 4 406
ако имаш търпение и нерви, продължавай да упорстваш с гърдата. аз нямях търпение и започнах да се цедя , когато бебето беше на 2 седмици и да давам с биберон. добрата новина е, че след периодични и безуспешни опити пак да се кърмим, аз съм щастлива- от 1 седмица бебо суче със желание, макар и вече да нямам кой знае колко нещо за сукане!

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Ето тук е темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1971url

# 3
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Deni
ако имаш търпение и нерви, продължавай да упорстваш с гърдата. аз нямях търпение и започнах да се цедя , когато бебето беше на 2 седмици и да давам с биберон. добрата новина е, че след периодични и безуспешни опити пак да се кърмим, аз съм щастлива- от 1 седмица бебо суче със желание, макар и вече да нямам кой знае колко нещо за сукане!


И на мен ми се наложи да давам изцедена кърма с биберон във 2-ри месец и Слава Богу не се отби, но пък тук много мами казват, че това може да доведе до отбиване.  Rolling Eyes

Ох, много са неприятни тези стачки, но продължавай да упорстваш. Дано да ти помогнат мненията в темата...

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
И обсъждана тема тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1653

# 5
  • Мнения: 7 106
Трика е да си по-упорита от бебето Grinning !Никакви биби,води,шишета ,а гърдата по-често да се предлага.
Успех и стискам палци да надвиеш ти!

# 6
  • Мнения: 3 379
Ето ти още една тема Проблеми с кърменето - сърди се на гърдата, не ще да суче. Това е първата тема, която аз пуснах във форума  Simple Smile ,  си я пазя за спомен. Беше точно кърмаческа стачка, но аз не знаех, че е това.

# 7
  • Мнения: 2 655
От месец и половина сме така с АЛИ. Пуснах тема тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6997
мисля, че ще ти помогне. Това е нервничене на гърдата, не е още стачка според мен. Ние го имаме още този проблем само вечерно време. Приспивам я като пея и я люлея из стаята. Вообще сме едно песни и танци на народите Rolling Eyes , не ми се говори Embarassed , но вече свикнах и не ми тежи. Като се унесе, а това е след 10-20 мин., я слагам на леглото лекичко и продължаваме спокойно и за мама.
КЪСМЕТ. Лесно е ще се справиш.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Ние скоро минахме по този път. Стискам ти палци и не се отчайвай. Всичко отминава, но трябва да си търпелива. Предлагай често на бебчето да суче, но ако ти откаже - не настоявай, а след известно време опитай пак. При нас отмина за 10-12 дни. И се цеди редовно да не ти намалее кърмата, че аз о този проблем си докарах, та после се чудих как да е увеличавам.
Успех и пиши какво става  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт