Клуб "Двете феи"

  • 2 255
  • 18
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В събота се събирахме там няколко мами много е хубав.Нов е ,от една седмица.Много е просторен,в кафето се пуши и има монитори,на които наблюдаваш децата как играят.Цените са като по другите места.Час-3лв,2-5лв и т.н.Намира се на Страцин в началото откъм Черни връх

# 1
  • Мнения: 306
chocha, мерси за инфото.
Забеляза ли какво е работното време?
Има ли забавления за 6-7 годишни хлапета - някакви съоръжения, атракциони?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Има две стаи със забавления,пързалки,топки,катерушки,люлки и всякакви по дребни неща

# 3
  • Мнения: 306
И ние го посетихме и ето още малко инфо.
Много чисто и просторно - и в стаите за игри и в кафето. В кафето има маси и за пушачи, но аспирацията е добра. Работното време е до 21 часа.
Собственичката е много симпатична, момичетата в стаите за забавления - също.
Организират и тематични партита - феи, пирати, клоуни, ...
На щерката й хареса и не й се тръгваше. Май там ще празнуваме рождения й ден...

# 4
Цитат
Mersi za infoto za novia detski zentar.
I nie s tati i malkata go posetihme, naistina e mnogo hubavo, shiroko e i prostorno, imat goliama zala za rogd. dni i tam drugite temati4ni partita i razbrahme,4e imat razli4ni kursove i zanimania za deza na razli4ni vazrasti.Imat kursove za manekeni, kursove za sportni tanzi i kazaha, 4e skoro shte imat i zanimania po muzika i risuvane.Sigurno shte zapisheme nashata 6terka na kursovete za manekeni, da se pofruazka malko.
mnogo e hubavo napraveno, ututno e i prostorno.
Sigurnio i nie shte si praznuvame rogd. den tam
Мерси за инфото за новия детски център.
И ние с тати и малката го посетихме, наистина е много хубаво, широко е и просторно, имат голяма зала за рожд. дни и там другите тематични партита и разбрахме,че имат различни курсове и занималня за деца на различни възрасти.Имат курсове за манекени, курсове за спортни танци и казаха, че скоро ще имат и занималня по музика и рисуване.Сигурно ще запишем нашата щерка на курсовете за манекени, да се пофръцка малко.
много е хубаво направено, уютно е и просторно.
Сигурно и ние ще си празнуваме рожд. ден там
--------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 14:16 от Ellypr

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Да присъединявам се към доволните мами  Grinning Много ни хареса и на мен и на детето...простор, чистота, не седиш на разнебитени пласмасови столове, можеш да си наблюдаваш детето без да тичаш нон-стоп до стаите за игра...Собственичката е много мила...идеите и за курсове за малки също са идеини.. И ние сме там за ЧРДто, вече го решихме Mr. Green

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Връщам стара тема, но живо ме интересува, дали има някой, който там да е правил парти на детето си за Рождения ден. До края на седмицата трябва да резервирам някъде, а съм в голяма чуденка.
Моля ви, дайте отзиви. Какво ви хареса и какво не. Пускат ли външни хора докато трае партито и как ги занимават аниматорите.

Мики Маус не е вариант, защото наши приятели ще празнуват там седмицата след нас и решихме, че ще е тъпо да сме на едно място.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
logo5ka , копирам си пост от едно време. Ние празнувахме през юни-надявам се информацията да е още актуална:

"Третия рожден ден на Иво празнувахме в "Двете феи". Останах много доволна, Иво-още повече. 
Цената е 10лв. на дете за 2 часа и ако се плати за 10 деца-затварят клуба само за вашето парти. В цената се включва сандвич, сокче и подарък за вяко дете. Ако искате партито да продължи след резервираните 2 часа-заплаща се по 3лв. на час на дете.
Може да се поръча торта-на "Лагуна". Тортата на Иво беше с еклеров пълнеж и беше фантастична.
Предлагат и кетъринг. Каквото остане-можеш да го вземеш в къщи. Има различни напитки-алкохолни, безалкохолни, топли, студени....
Голямо улеснение е. Нищо не сме носили, не се притеснявах за нищо....
Предлагат и възможност за организиране на тематични партита, но аз прецених, че за децата, които бяхме поканили, още е рано да се предложи подобен вид увеселение. Догодина...."

Ако се сетиш още нещо-питай.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 835
Страшно ти благодаря за темата, все едно по поръчка си ми я пуснала. Точно се чудих дали да резервирам там за рождения ден. Още утре ще се обадя.   bouquet   bouquet  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 11 657
Страшно ти благодаря за темата, все едно по поръчка си ми я пуснала. Точно се чудих дали да резервирам там за рождения ден. Още утре ще се обадя.   bouquet   bouquet  bouquet
Да не те разочаровам,но вчера говорих с тях.Синът ми има РД на 14.12 и исках да ангажирам за 16 или 17.12 /събота или неделя/.Оказа се,че всичко е ангажирано!Ако си решила да го празнувате на самия ден,може и да имате късмет.Успех!

# 10
  • Мнения: 3 835
Ох, дано да имам късмет.  Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 4 570
И ние скоро бяхме там на Октомврийски РД. Много е хубаво, но трябва много от рано да се запазят места, че е наплив. За през седмицата по може да се намерят места, но събота и неделя е фул. Дано си намерите ден,  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 835
Запазих за 14.12, 14.12 и 15. 12, са свободни дните, няма запазени часове, ако някой се интересува. На 13.12, имаше от 19-21ч., но аз докато го капарирам, ме изпревариха.   bouquet newsm68

# 13
  • Мнения: 1 568
 Joy
Нашият рожден ден е резервиран от юни, а е след един месец.
Това е безумно, но графика им наистина е много натоварен  Confused

# 14
  • Мнения: 3 835
Joy
Нашият рожден ден е резервиран от юни, а е след един месец.
Това е безумно, но графика им наистина е много натоварен  Confused

Е, ти ме уби, честно.  Shocked Това се казва предвидливост. Браво!  bouquet Моля те, догодина, като правиш резервация, пусни едно напомняне на ЛС. Ще съм ти благодарна. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт