Balea, Alverde, Catrice, Essence - 21 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 179
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 958
спирала и сенки почти спрях да ползвам преди около 1/2 г.
но ружът и червилото са неизменна част от ежедневния ми грим, често придружен с някакъв оцетяващ продукт за лице /фдт, бб крем и т. н./, понякога и хайлайтер
от ружовете в момента не ползвам дрогериен клас, който може да се намери в Бг., по-скоро по-висок клас и непредлагащи се по-евтини у нас /Милани най-вече/, но от червилата любими са ми матовите на ГР и от нюд серията на Есенс

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 885
На Ланкомските спирали това най-много им харесвам: лесното почистване. Под душа, само с вода и накрая обирам остатъците с демакиант. Няма натискане, няма търкане Heart Eyes

И спиралата ми на Лориал, и тази на Буржоа са в пъти по-трудни.

bubanka, как се добра до Милани? Наистина ли са толкова добри?

# 17
  • Мнения: 1 140
За Лили:
CРЯДА, 21.10.2015.
ШОК ЦЕНА
-20%
БИО И НАТУРАЛНА КОЗМЕТИКА

 Twisted Evil

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Е, не е зле този път. Ще отмъкна нещо на Веледа и Лавера - я душ гел, я лосион за тяло.
Душгелът на Биофа с круша също много ми харесва, но го имам и в омента, а другите им не съм ги проверявала. Ето ти сгоден случай

# 19
  • Мнения: 35 958
bubanka, как се добра до Милани? Наистина ли са толкова добри?


преди година и половина или две - вече не помня колко, ми бяха поръчки от един американски сайт, който май вече затвори; имам luminoso, rose d'oro u dolce pink - и трите са с блестящи частички, добре пигментирани и трайни; исках и някой матов, но не успях да поръчам /вече не помня защо/; много съм доволна и изглеждат почти недокоснати, но печените ружове обикновено изглеждат така  Grinning
преди време четох в някой наш блог, че имат вече и европейски сайт, който доставя и до Бг.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да, от този сайт и аз знам, че може да се поръчва.
http://milanicosmetics.eu/kategorie-3_21/face-baked-blush.html

Доставката е 7,74 евро.

Тук съм писала за тях, ако някой иска да погледне. Peace

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2015/07/milani-baked- … ralina-dolce.html

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Срещали ли сте в дрогерийния клас фон дьо тен,който има естествени цветове-нито розовеещи,нито твърде жълтеникави?И да не пресушава лицето,тези с пудрен ефект не ги харесвам,искам"сочно" лице Praynig

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Един малко тъп въпрос, но явно не само на мен ми засъхват спиралите, а има още доста в тях. Та има ли начин да ги разредя малко.

# 23
  • Мнения: 885
Ето я моята спирала:
https://www.google.bg/search?q=maybelline+lash+sensational&e … tN4PVSLQ5ZthlA%3D

Бижу,благодаря за темата и за линка към темата с размените newsm51
и моята Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Един малко тъп въпрос, но явно не само на мен ми засъхват спиралите, а има още доста в тях. Та има ли начин да ги разредя малко.
С капка преварена вода става,ако  мислиш,че са изключително гъсти можеш да купиш спринцовка и игла и да впръснеш малко преварена вода вътре.С друго не съм разреждала

# 25
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Един малко тъп въпрос, но явно не само на мен ми засъхват спиралите, а има още доста в тях. Та има ли начин да ги разредя малко.

от години си изразходвам съвсем до край спиралите като ги разреждам с вода Peace,като видя че засъхва и капвам 2-3 капки вода в спиралата,след което хубаво я разбърквам с четката.....не се е случвало до сега да ми се развали спирала

# 26
  • Мнения: 11
Един малко тъп въпрос, но явно не само на мен ми засъхват спиралите, а има още доста в тях. Та има ли начин да ги разредя малко.

Можеш да го направиш, като капнеш малко тоалетно мляко в нея.  Wink

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Един малко тъп въпрос, но явно не само на мен ми засъхват спиралите, а има още доста в тях. Та има ли начин да ги разредя малко.

Можеш да го направиш, като капнеш малко тоалетно мляко в нея.  Wink
Ама така щипе на очите,с вода няма проблем

# 28
  • Мнения: 2 045
Околоочен крем в спиралата - няма да дразни и ще оправи положението  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Един малко тъп въпрос, но явно не само на мен ми засъхват спиралите, а има още доста в тях. Та има ли начин да ги разредя малко.

Можеш да го направиш, като капнеш малко тоалетно мляко в нея.  Wink
Ама така щипе на очите,с вода няма проблем

Аз винаги съм го правила, не ми щипе. След като млякото, с което си почистваш грима от очите има достатъчен контакт с тях и не ги дразни, не би трябвало да те щипе и разредената с него спирала.

Общи условия

Активация на акаунт