Balea, Alverde, Catrice, Essence - 21 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 162
  • 762
  •   1
Отговори
# 525
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Ходих днес до Елитис /Варна, Практикер/ - заредена е коледната серия на Ив Роше.
Има 4 серии - захаросана ябълка, портокал с бадем, портокал с канела и ванилия. Душ-геловете и млеката за тяло се предлагат в комплект и индивидуално. Комплектите в кутия включват душ-гел, мляко за тяло и крем за ръце - 20 лв. +/- стотинки. Комплектите в органзена торбичка включват пяна за вана, мляко за тяло и крем за ръце. Май пак на същата цена. Само серията с ябълка е по-различна, има парфюмче, а душ гела и млякото са в опаковки от 400 мл. Другите серии са по 200 мл. Балсам за устни няма, течен сапун също. Надали съм видяла всичко, но с две деца толкова  Simple Smile.

Мерси за инфото.Чак не мога да повярвам...

# 526
  • Мнения: 6 933
Ох, аз ходих в Елитис - нямаше никакви комплекти. Реших да ида до Лили - поради "ел. причини" не работеха  Laughing накрая влязох в Ивис и видях комплектите, обаче на живо не ми изглеждат чак толкова луксозни и подаръчни и май се отказах  Laughing

# 527
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
За момичетата от София,да знаете че от коледната колекция на Ив Роше има май всички продукти и сетове в Debenams. Аз си запазих
Скрит текст:
че бях похарчила вече парите за друго  Blush Mr. Green
един страхотен сет с голям несесер в златисто,а вътре красоти от ябълковата серия Crazy душ-гел и блещукащ лосион по 400 мл,заедно с по-богатия крем за тяло 150 мл кутия без частички обаче Mr. Green . Харесах и едно олио за вана и/ли душ,но беше само в сет. Него ще го издирвам самостоятелно на Витошка Heart Eyes
Като цяло и четирите ароматни серии ми допаднаха,но ще се огранича до тези покупки-може би Whistling Че иначе ще трябва да се къпя на ден по 6 пъти,за да изразходвам поне малко натрупаните запаси. По празниците ,а понякога и лятото,лимитираните серии най ме изкушават.
Успокоихте ме и мен за муса-държах го,въртях го 10 мин докато обикалях последния път-та го оставих hahaha Joy Значи е имало защо Tired

# 528
  • Мнения: 2 784
Идвам от Лили, няма комплектите на Ив Роше Peace
Мен ме интересува свеща ябълка и канела, видях една в Лили 7 лв и нещо /но пишеше само ябълка, а на картинката имаше и пръчки канела/, вчера една в ДМ беше 5 и нещо, ама пак нещо ме усъмни, моля момичето което каза, че са божествени да каже в кой магазин, видях снимките, ама свещ в чашка нямаше newsm78 и са на глейд, нали?
мерси Hug, честити покупки на всички!

# 529
  • Мнения: 2 816
Здравейте! Подариха ми крем за тяло на Балея 500 мл. лилавата кутия с шеа бутер.Моля,за мнения има ли доволни или да? Joy bouquet

# 530
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Гледам,че говорите за "Захарната целувка" и какво се предлага от серията.Освен комплекта,пълноразмерния душ гел (беше около 3 и нещо) има и спрей за тяло (дезодорант)  Peace
Аз ходих онзи ден спец. за него (за к-кта).След дъъълго търсене заедно с продавачката,тя заключи,че го няма.Е,аз го намерих след още малко разхождане bowuu В крайна сметка отидох за к-кта,но се бях настроила за голям крем..той пък се указа ню-ню и не си взех..И тая топка за вана  newsm78 какво да я правя като нямам вана.Дали става като сапун?(едва ли)

# 531
  • Варна
  • Мнения: 375
Здравейте! Подариха ми крем за тяло на Балея 500 мл. лилавата кутия с шеа бутер.Моля,за мнения има ли доволни или да? Joy bouquet
Ползвам крема ежедневно и съм много доволна.Добре хидратира и омекотява сухата ми кожа,също така е доста икономичен.Дано и при теб има резултат.

# 532
  • Мнения: 6 933
От фб страницата на ДМ: "..на 27.11.2015г. каним всички на „Черен петък“ в dm магазините в следните търговски центрове, където може да се възползвате от 20% отстъпка на всички продукти от dm марките:  София The Mall,  София Paradise Center, Плевен Panorama Mall, Варна Grand Mall, София Сердика, Русе Mall of Rousse"
Честито на печелившите  Mr. Green

# 533
  • Мнения: 1 447
Добричлии не сме от късметлиите. 😂Ама аз тия дни пак ще мина и през Лили, и през ДМ. Хихи.

# 534
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Еееее не е честно Sad защо не е за всички магазини

# 535
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добричлии не сме от късметлиите. 😂Ама аз тия дни пак ще мина и през Лили, и през ДМ. Хихи.
То в Добрич кога ли сме били късметлии, от началото на месеца следя дали ще ни отразят и в Лили за грим сесия, и там нъцки
 http://www.lillydrogerie.bg/download/Lilly_Make-up-November-2015.pdf

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   То пък кои ли са късметлии - само 6 магазина в 4 града!
Голям черен петък,няма що!

# 537
  • Мнения: 2 816
Здравейте! Подариха ми крем за тяло на Балея 500 мл. лилавата кутия с шеа бутер.Моля,за мнения има ли доволни или да? Joy bouquet
Ползвам крема ежедневно и съм много доволна.Добре хидратира и омекотява сухата ми кожа,също така е доста икономичен.Дано и при теб има резултат.

БЛАГОДАРЯ,ДАНО! bouquet bouquet bouquet

# 538
  • Мнения: 17 546
Да похваля един продукт на Nivea за дами на моите години(46 Blush). Уникално усещане след нанасяне. Много приятно визуално с тези зрънца и очевидна промяна в кожата след нанасянето. Надявам се на трайно видим и истински ефект след по-продължителна употреба.

# 539
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Да похваля един продукт на Nivea за дами на моите години(46 Blush). Уникално усещане след нанасяне. Много приятно визуално с тези зрънца и очевидна промяна в кожата след нанасянето. Надявам се на трайно видим и истински ефект след по-продължителна употреба.
Преди няколко месеца го пробвах от тестер, продуктът е интересен
Лошото е , че миризмата на всички Нивеа продукти ми е задушаващо-отвратителна. Но ако след месец потвърдиш, че има ефект - ще по ползвам с противогаз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт