Вакса за коса на Londa?

  • 1 693
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Абе как я слагате тая вакса аз имам една на тафт в синя кутийка вътре е прозрачно като гел но много твърдо и си взимам малко и размазвам по ръцете и слд това по косата и тя една такава се сплесква и нищо... май аз не правя нещо както трябва

И аз така, на суха коса, но на мен целта ми е точно да я сплескам. ИНаче ваксата е за оформяне на прическа и фиксация. Ако някой знае друг начин за нанасяне, да казва  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 10 758
И аз имам на Тафт.От време на време се мацотя с нея.

# 17
  • Мнения: 3 932
Ако те притеснява честото миене, можеш да пробваш пяна- ваксата на Wella, има и един крем на Loreal - Out of bed.

Специално от Out of bed аз лично никак не съм доволна, не фиксира много добре, или поне моята коса...

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От ваксата на ЛОНДА не съм доволна ! Косата не ми стои добре.

# 19
  • Мнения: 5 317
Благодаря ви за отговорите Simple Smile. А вярно ли е, че ако ползвам вакса трябва всеки ден да си мия косата?

Не Naughty.Аз си мия косата на 3-4 дена.

# 20
  • София
  • Мнения: 625
И аз не съм много наясно с ваксата! Каква е разликата между ваксата и пяната /в смисъл, като ефект върху косата/?

# 21
  • Мнения: 333
Аз използвам ваксата само в крайщата след сешоара, за да не цъфти и то по малко. Ако се слага в корените е нормално да ви се омазнява по-бързо. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт