Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора
Бременна съм в 6-я месец. На ден стоя пред компютъра по не повече от 2 часа. Вече няколко пъти четох, че работата с компютър може да доведе до увреждания на бебето, заради облъчването и много се стряскам. Дали е вярно?
Цитирай

На небето

Я стига, цялата си бременност я прекарах на компютъра, с това ми е свързана работата. И имам живо и здраво бебе. По опасен е телевизора и всички ел. уреди в къщи от съвременните компютри.  Hug
Цитирай

Не мисля че е вярно   Thinking Работата ми е свързна с 8 часово висене пред PC-то , а аз работих до 9 месец-  да чукам на дърво, малката няма никакви проблеми . Smile
Цитирай

във фурната

За увреждащото действие на компютъра няма достатъчно доказателства.Аз с първата си бременност работех по 8 часа на ден с компютър почти до 8-я мес.Детето ми слава Богу е живо и здраво,така че не се притеснявай чак толкова. Very Happy
Цитирай

А телевизия гледаш ли  Smile
Спокойно, нищо няма да му стане на бебето от компютъра  Peace
Цитирай

София

Ами дори и да е вярно, имаме ли избор Rolling Eyes Ако работата ти е такава и не можеш да си позволиш да напуснеш... Аз висях по 11 - 12 часа нон-стоп пред компютър до 9 месец. Да чукна на дърво, нямаме проблеми засега.
Цитирай

Бургас

И моята работа е на компютър по цял ден.Така си изкарах до края.
Цитирай

Я стига, цялата си бременност я прекарах на компютъра, с това ми е свързана работата. И имам живо и здраво бебе. По опасен е телевизора и всички ел. уреди в къщи от съвременните компютри.  Hug
същото бе положението и при мен.Напълно съм съгласна с горенаписаното!
Цитирай

Мелбърн, Австралия

От първия ден на забременяването до 30 дни преди раждането съм бачкала по 10-11 часа пред компютър, без болнични, без отпуски !

Няма страшно  Hug
Цитирай
А с какво мислиш, че може да е вреден компютъра?
Излъчванията от екрана не са по - големи от един телевизор (вярно,че е от по - малко разстояние).
Всичко останало си е като един обикновен електически уред.
Не изпадай в излишни притеснения и леко бременеене Smile
Цитирай

София

И аз не ставах от компа,а като го гледам,не ми прилича на увреден Laughing
Цитирай

Вредно е да стоиш ЗАД монитора, но едва ли някой стои отзад Hug
Това за развалянето на очите също е мит. Всичко е до интерфейс и светлина и до колко ще се натовари окото.
От 7-8 години работа с компютър не съм си качила диоптъра.
Цитирай

NL

Пак някакви врели не кипели,ми то всичко е вредно вече,цялата си бременност изкарах на компютъра

Цитирай

Пловдив

Работата ми е свързана с компютър. Работила съм до 9-я месец два дни преди да родя по собствено желание. Родих живо и здраво дете. Всичките теории са митове. Тук можеш да прочетеш:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/360/37/
« Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 07:46 от ANNAND »
Цитирай

София

Моята работа беше от 8 до 5 на компа, понякога и повече. Само на обяд шефа се опитваше да ни изгони и да ходим да хапнем по малко. Мадам и работих до онез 45 дена (ли бяха) преди раждане. Родих 20 дена по-рано, но едва ли е било от работата пред компа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора