Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Здравейте  / не мога да разбера и много ми е странно защо не ми расте косата веждите също преди бременноста всяка седмица си почиствах веждите при вас така ли е зная че настъпват ред хормонални изменения в организма но на мен това ми е втора бременност при първата май не беше така моля кажете ми нещо по  въпроса ?

# 1
  • Белгия/София
 newsm78

На мен всичко си ми растеше... Laughing

# 2
  • London
Растяха всичките ми косми, но по-бавно.

# 3
При мен нямаше никаква промяна в растежа  Naughty

# 4
  • Варна
Косата ми напълно спря да расте.

# 5
  • NL
Ми немога да определя сякаш расте,но не толкова бързо като преди,а може би на мен ми се
струва така ,защото често се вглеждам  Rolling Eyes

# 6
Косата ми по принцип расте бързо, всеки месец я подстригвам, и до сега е така.
Веждите- също, нормално както и преди да забременея.
Виж, на всички останали места като че ли са заспали зимен сън, почти не растат, особено на краката.Искрено се надявам и занапред да си остане така Praynig

# 7
Косата си растеше нормално,на веждите не съм обръщала внимание,но по краката и ръцете определено космите растяха по-бавно.

# 8
  • софия
само космите по тялото ми растяха по-бавно, но косата- страхотно бързо и много гъста стана

# 9
  • София
Косата ми расте като преди,но при веждите забелязвам забавен разтеж.

# 10
  • София
Косата и веждите - ужасно бързо растяха, но за сметка на това - по краката бааавно - бавно. Вече обаче всичко ми се е нормализирало.

# 11
Никаква рязка промяна в ражтежа не съм забелязала  Simple Smile

# 12
  • Пловдив
При мен нямаше никаква промяна в растежа  Naughty
И при мен.

# 13
В пастежа на косата и веждите промяна не виждам,но космите по ръцете ми направо са пощурели #Crazy

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
Толкова космата станах, че направо смаях сестра ми и  майка ми. Веждите ми растяха с бясна скорост, косми по бедрата, а аз там никога не съм имала, косата ми стана до кръста. Обяснявам си го с многото тестостерон, заради синчето. За акнето няма да споменавам. Противно на мнението, че бременните се разхубавявах, аз си бях направо грознилище.  Tired

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт