Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора
 Здравейте  / не мога да разбера и много ми е странно защо не ми расте косата веждите също преди бременноста всяка седмица си почиствах веждите при вас така ли е зная че настъпват ред хормонални изменения в организма но на мен това ми е втора бременност при първата май не беше така моля кажете ми нещо по  въпроса ?
Цитирай

Белгия/София

newsm78

На мен всичко си ми растеше... Laughing
Цитирай

София

Растяха всичките ми косми, но по-бавно.
Цитирай

При мен нямаше никаква промяна в растежа  Naughty
Цитирай

Варна

Косата ми напълно спря да расте.
Цитирай

NL

Ми немога да определя сякаш расте,но не толкова бързо като преди,а може би на мен ми се
струва така ,защото често се вглеждам  Rolling Eyes
Цитирай

Косата ми по принцип расте бързо, всеки месец я подстригвам, и до сега е така.
Веждите- също, нормално както и преди да забременея.
Виж, на всички останали места като че ли са заспали зимен сън, почти не растат, особено на краката.Искрено се надявам и занапред да си остане така Praynig
Цитирай

Косата си растеше нормално,на веждите не съм обръщала внимание,но по краката и ръцете определено космите растяха по-бавно.
Цитирай

софия

само космите по тялото ми растяха по-бавно, но косата- страхотно бързо и много гъста стана
Цитирай

София

Косата ми расте като преди,но при веждите забелязвам забавен разтеж.
Цитирай

София

Косата и веждите - ужасно бързо растяха, но за сметка на това - по краката бааавно - бавно. Вече обаче всичко ми се е нормализирало.
Цитирай

Никаква рязка промяна в ражтежа не съм забелязала  Smile
Цитирай

Пловдив

При мен нямаше никаква промяна в растежа  Naughty
И при мен.
Цитирай
В пастежа на косата и веждите промяна не виждам,но космите по ръцете ми направо са пощурели #Crazy
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Толкова космата станах, че направо смаях сестра ми и  майка ми. Веждите ми растяха с бясна скорост, косми по бедрата, а аз там никога не съм имала, косата ми стана до кръста. Обяснявам си го с многото тестостерон, заради синчето. За акнето няма да споменавам. Противно на мнението, че бременните се разхубавявах, аз си бях направо грознилище.  Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора