С каква вода разбърквате адаптираното мляко?

  • 2 573
  • 22
  •   1
Отговори
Мамета с бебета на изкуствено или смесено хранене, с каква вода разбърквате адаптираното мляко? Защото аз досега използвах трапезната вода Кинлей, но днес продавачката ми каза че макар да е трапезна е изкуствено минерализирана.  Cry  Bulb А бях прочела че е единствената добра за бебоците. Shocked

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
С преварена чешмяна вода

# 2
  • Мнения: 7 821
Здравей,
Зависи колко е голямо бебето. Аз до 6 месец приготвях млякото с преварена, чешмяна вода. След това с Кинлей, без да я преварявам. От скоро Дани пие чешмяна вода, не преварена и с такава приготвям и млякото.
Кинлей е слабо минерализирана, трапезна вода, която според нашия педиатър може да се дава на деца след 6 месеца.
Успех

# 3
  • Мнения: 4 965
С чешмяна - първо я прецеждам през каната с филтър, за да я пречистя и после я преварявам в термо-каната.

# 4
  • Мнения: 5 500
Преварена трапезна Предела до 1 г. и 1 м., след това не я преварявам вече, а я загрявам в термоканата.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 022
С преварена вода от чешмата, докато стана на годинка(май не си спомням точно до кога).
Двама лекари педиатри са ми казвали че на дете не трябва да се дава минерална вода повече от 3 седмици,много се товарели бъбреците.

# 6
  • София
  • Мнения: 717
Евина. На нея пише, че е прадназначена специално за приготвянето на храна за кърмачета. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 175
С преварена чешмяна вода, която понякога и прецеждам през памуче.

# 8
  • Мнения: 4 358
Аз все още правя млякото на Оги с преварена чешмяна вода, а е вече на две годинки.

# 9
Благодаря за отговорите Ще пробвам с Евиана - за чешмяната вода имам предрасъдъци - виждала съм с какво я третират

# 10
  • София
  • Мнения: 2 845
Цитат на: anuschka
С преварена чешмяна вода


tochno  Laughing

# 11
  • Мнения: 8 769
С преварена ЧЕШМЯНКА, прецедена през тензух.

# 12
  • Мнения: 17 407
Предела. Дъщеря ми е на 10 месеца, не и преварявам водата след 6-я месец.

# 13
  • Мнения: 2 807
Цитат на: BilyanaPT1
Мамета с бебета на изкуствено или смесено хранене, с каква вода разбърквате адаптираното мляко? Защото аз досега използвах трапезната вода Кинлей, но днес продавачката ми каза че макар да е трапезна е изкуствено минерализирана.  Cry  Bulb А бях прочела че е единствената добра за бебоците. Shocked



А за минерализацията не пише ли на етикета??!
Доста познати мами дават нея...
Единствената добра май се оказва "Предела" - само че не навсякъде я има.
Не е минерализирана и не е озонирана...

# 14
Каде да я намеря тая Предела - да не е 1 пат или 2 - аз харча по бутилка на ден

Общи условия

Активация на акаунт