помогна ли ви училището за бременни?

  • 1 306
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Виж http://www.roditeli.info/parents/courses/mammyschool/
Може би търсиш нещо подобно?

# 31
  • Мнения: 481
Страшно много ми помогна. Аз до последно си мислех, че ще раждам секцио и не си давах много зор да научавам различните техники, които ни показваха там, но в крайна сметка се оказа, че ще си раждам нормално... Тогава си припомних всичко, което ни учиха  Laughing Не, че не можеш да се справиш и без него, но с помощта на знанията бях по спокойна, знаех какво следва, какво да правя във всеки един момент. Горещо го препоръчвам   bouquet

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
За това през един форум даваме рамо дружно Grinning
Aко беше в Пловдив, да ти свирна за тукашното училище за бременни, което комай е най-доброто, което съм срещала в страната, но в София... В София освен да чакаш Ла Лече да дойде с гръм и трясък (рекламна пауза беше това), защото може и да съм свръхкритична, но от софийските курсове май никой не дава акуратна информация за кърменето.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 877
благодаря много за снимките от Св. София!

# 34
  • Мнения: 1 425
Аз ходих във Варна на училище за родители и не веднъж съм писала, че ми беше много от полза. Горещо го препоръчвам на всички.

# 35
  • Мнения: 481
Снимките, които разгледах са ужасни  Sick
Ами то тук в Пловдив в Окръжна нормалната родилна зала изглежда като тази ВИП, и нормалните стаи са като ВИП стаите, дето са снимани, само дето нямат хладилник и не могат да те посещават роднините по всяко време...

А за петната в родилна зала - наистина са от йод, а не от кръв...

# 36
  • Мнения: 639
За това през един форум даваме рамо дружно Grinning
Aко беше в Пловдив, да ти свирна за тукашното училище за бременни, което комай е най-доброто, което съм срещала в страната, но в София... В София освен да чакаш Ла Лече да дойде с гръм и трясък (рекламна пауза беше това), защото може и да съм свръхкритична, но от софийските курсове май никой не дава акуратна информация за кърменето.
Бу не съм убедена, че си наясно каква точно информация за кърменето дават в другите училища.

# 37
  • Мнения: 639
Shocked автореклама,май не са добре нещата censored  nnnuu

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Бу не съм убедена, че си наясно каква точно информация за кърменето дават в другите училища.
Да кажем, че съм проверявала и знам какво говоря Grinning
И недей приема всичко лично, окей?

Общи условия

Активация на акаунт