Секс след раждане?!

  • 4 477
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте татковци! Искам да се обърна към вас, за да споделите усещанията ви към жена ви след като е родила... промени ли се нещо? Трябваше ли ви известно време, за да почнете да я възприемате по същия начин? Имаше ли някаква бариера преди да опитате отново? Имаше ли разочарование след като оптахте или открихте, че тя си е същата... и колко време след раждането се случи това? Благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 242
При мен лично нямаше никаква промяна.

# 2
  • Мнения: 5 299
Любимия каза, че няма никаква промяна от преди и след Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 39 758
Мъж ми казва, че няма промяна. Само на мен в началото ми беше малко дисконфортно.

# 4
  • Мнения: 1 047
Жена ми като роди за първи път,цъфна като роза и някакъв стажант я зашил накриво.Като правихме секс за първи път след като роди(3 месеца)очаквах на има разлика,но нямаше.Като влезе да ражда втори път,платих на доктора да я зашие повече,ама той се престара и след време се наложи да платя за да я разширят малко. EmbarassedСега пак не намирам разлика.

# 5
  • Мнения: 811
Жена ми като роди за първи път,цъфна като роза и някакъв стажант я зашил накриво.Като правихме секс за първи път след като роди(3 месеца)очаквах на има разлика,но нямаше.Като влезе да ражда втори път,платих на доктора да я зашие повече,ама той се престара и след време се наложи да платя за да я разширят малко. EmbarassedСега пак не намирам разлика.

Горката ти жена!

Сори за офа  Rolling Eyes

След като преодоляхме първите няколко пъти, сега е по-добре и от преди  Laughing Пробвахме 2 месеца след раждането.




# 6
  • Мнения: 1 849
Моят мъж твърди, че няма разлика освен, че е бил по внимателен да не ме боли операцията и не прави неща които ми причиняват болка.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нямаше никаква разлика... Преди и след беше едно и също усещането... Мама каза, че след й е по-хубаво...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 654
2 месеца след раждането се решихме и се оказа че няма промяна в неговите и в моите усещания.

# 9
  • Мнения: 3 537
Няма промяна,даже е по-хубаво Peace

# 10
  • Мнения: 998
След първото раждане мина доста време докато се реша - 3-4 месеца. После лека- полека, бавно и внимателно Embarassed и с времето си стана, както преди.
Сега след второто изобщо нямах нужда от време и по време на бременността либидото ми не угасна, и след - даже е по-хубаво. Моят твърди, че няма промяна пак. Ама дали е така???...!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 39 758
Когато ме шиха единя д-р рече "гледай да не я направиш много тясна... то вярно, че мъж й ще ни благодари"  Embarassed

# 12
  • Мнения: 61
Аааа как ... аз след кат' душата роди взех да я желая повече  newsm78 то чудо Simple Smile ма' какво да правиш като е толкова красива  bowuu аз съм ГОРД

# 13
  • Мнения: 8 505
Разлика-никава.Мерак-голям,особено пътвия път hahaha

# 14
  • Мнения: 394
Няма никаква промяна-даже е по-хубаво.В началото при мене имаше един лекичък страх......Не си представях,че ще влезне нещо там от където е излезнал бебо,ама след първият път,паднаха всички задръжки-и сега смея да твърдя,че мнооооооого по хубаво Joy

# 15
  • Мнения: 3 569
Тя ражда секцио та не виждам каква промяна може да има... От психологическа гледна точка също нямаше разлика. Направихме го на двадесетия ден след раждането.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Абсолютно никакъв страх и промяна не усетих.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 97
Моят каза че ни след първото ни след второто е имало разлика за него. Само за мен беше малко страшничко ама бързо го преодолях.

# 18
  • Мнения: 4 733
Аз изчаках месец след като родих и му се хвърлих на моя CrazyАма нямах особени притеснения,защото нямах дори един шев и така Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не съм татко, мама съм, ама и аз да си кажа - бая време ми трябваше докато се реша на първи път след раждането - имах вътрешни разкъсвания и епизиотомия и бая шевове по тоя случай, но таткото казва, че не усеща разлика от преди.

# 20
  • София
  • Мнения: 74
Моят каза че нито след първото нито след второто е имало разлика за него. Впрочем и за мен , а и то второто беше секцио

# 21
  • Мнения: 2 085
.........Като влезе да ражда втори път,платих на доктора да я зашие повече,ама той се престара и след време се наложи да платя за да я разширят малко. Embarassed........
smile3556 Верно?!?!?!

# 22
  • София
  • Мнения: 897
Хи-хи, ако става така да ходя и аз да ме зашият малко... Не знам как няма разлика, след като бебето е излязло от там... при мен има не знам дали после нещата си стават както преди... Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят мъж твърди, че сексът с раждала жена е по-готин.

# 24
  • Мнения: 7 430
Любимия каза, че няма никаква промяна от преди и след Grinning

И при нас така само дето станах по-страстна Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 978
Тя ражда секцио та не виждам каква промяна може да има... От психологическа гледна точка също нямаше разлика. Направихме го на двадесетия ден след раждането.

Физиологично - да. Но, при мен удоволствието е по-голямо. Не знам защо...

# 26
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Беше кошмар на кошмарите. 2-3 месеца след раждането опитахме за първи път. Болеше ме зверски месеци наред. Все със страх, стискане на зъби и сълзи. Не ща да си спомням. Много бавно се нагодихме пак един към друг. Имах 11 шева. За капак - една година след раждането изхвърлих още един конец.  #Crazy Умът ми не побира и до днес не разбирамне как не е станала инфекция.

# 27
  • Мнения: 260
За мъжа ми промяна няма. На мен обаче не ми се прави и това си е....веднъж на високосна, иначе в списъка на приоритетите ми е много назад. Не знам защо стана така, усещането е същото, но желание няма. Sad

# 28
  • Мнения: 2 214
Мъже ми каза че няма промяна аз палко промених желанието си ами то е ясно бях дебела Embarassed и не се харесвах  #Cussing outкамо ли той да ме хареса а сега малко по малко се възтонових и вече всичко е  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт