Весели съпруги от 2015

  • 67 327
  • 448
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 22 944
Кога ще ходиш на лекар, Шоколадче. Simple Smile

# 376
  • Мнения: 139
Да шоколадче  кога да чакаме официално  новината и да стискаме палци.

# 377
  • Мнения: 1 239
28.12 ми е прегледа.

# 378
  • София
  • Мнения: 22 944
Стискаме!

# 379
  • Мнения: 14 301
Шоколадче, ще чакаме добри новини  Heart Eyes

Мен ме тръшна някакъв грип вчера, не знам дали ще оцелея... И баш преди празниците. Мъжът ми ще трябва да ходи само да докупува подаръците, защото аз не мога да стана от дивана...

# 380
  • София
  • Мнения: 22 944
Шоколадче, ще чакаме добри новини  Heart Eyes

Мен ме тръшна някакъв грип вчера, не знам дали ще оцелея... И баш преди празниците. Мъжът ми ще трябва да ходи само да докупува подаръците, защото аз не мога да стана от дивана...

Ужас, дано се оправиш.  Hug

# 381
  • Мнения: 99
Стискам палци Шоколадче всичко да е наред!!! Алечка - бързо оздравяване

# 382
  • Мнения: 14 301
Честита нова година, момичета! Да сте живи и здрави и вие и целите ви семейства! Много успехи и радости през новата година!

Ние изкарахме много хубаво. След като бях болна по Коледа сега наваксах подобаващо Simple Smile

# 383
  • София
  • Мнения: 22 944
Честита! Живи и здрави!  Hug

Шоколадче, какво стана на прегледа?

# 384
  • Мнения: 1 239
Щатлива и успешна Нова Година! Ние празнувахме със свекърите тихо и спокойно по домашно. Дойде ми добре.
Прегледът уж мина добре - видя се сакче, където трябва е. Сега си вкарах филми, че не видяхме пълнеж, момичета от друга група ме успокояват, че има време. А и АГ, не каза нищо лошо. Голяма параноя съм станала, ако бях хипохондрик ок, ама нямах такава ориентация до сега. Joy Какво ли е да си майка #Crazy

# 385
  • Мнения: 14 301
Шоколадче, щом точица е на място на другия преглед ще я видите да тупка. Само положителни мисли Simple Smile

# 386
  • София
  • Мнения: 22 944
Да ти кажа сега ми е по-спокойно, отколкото като бях бременна. Moга да я наблюдавам непрекъснато и да видя дали нещо  я притеснява, а като си бременна - пълна мъгла, особено в началото.  Simple Smile Ама дали ще е маточна, ама ще чуем ли сърдечна дейност, после как ще е Ф.М, после защо не рита, после пък защо много рита.  Crazy А ти поне си преживяла нещо, което те кара да се тревожиш, а аз и без такива преживявания бях луднала. Така че не мога да ти кажа да не се тревожиш, защото при мен това не действаше.  Simple Smile Стискам палци и пожелавам от сърце всичко да е наред.  Hug

# 387
  • Мнения: 321
Момичета, Честита Нова година! Да е здрава, спокойна, късметлийска, много щастлива и изпълнена с безброй положителни емоции и преживявания!  bouquet Hug

Не съм се включвала от мнооого време.
Честито на всички мами и успешни бременности на щастливките!  Heart Eyes
Шоколадче, дано този път всичко да е наред. Ние имахме твоето преживяване преди година и напълно те разбирам. Всъщност това е и причината да не се включвам толкова време - нямах настроение за нищо. Въпреки, че мина вече година без да се случва нищо, се надявам и при нас да почука чудото на вратата  Praynig

Иначе около нас нямаше толкова емоции, колкото чета, че са били около някои от вас. С изключение на един основен ремонт на хола в къщи (покрай който едва не се разведохме  hahaha Joy), всичко останало си е нормално и по старо му - работа, в къщи, при роднини по някой и друг празник и така.

# 388
  • Мнения: 14 301
Руми  Hug Съжалявам за това, през което сте преминали! Пожелавам ти чудото да се намести в сърцето ти завинаги тази година!

# 389
  • Мнения: 321
Дай, Боже за всички, Алечка!  Hug
Благодаря за милите думи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт