Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 446
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момичета, да попитам: Roses De Chloe на Рефан, сполучлив ли е? Hug

А дали го няма вече като имитация новото Chloe Eau de Toilette (2015)? Hug

# 406
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Бела,Розите на Клое в рефанската им версия съм ги мирисала още лятото,доближават се достатъчно до оригинала. PeaceНе,новото Клое го няма още изимитирано.Виктория,признавам си без бой Mr. Green,само не ме биййй Grinning влязох в двата Рефана в двата мола в Бургас,в единия нямаще нищо от новите,в другия имаше само три нови аромата,както споменах.Нел,много съм щастлива,че и на теб ти е допаднала Среднощната Роза. HugНе сравнявай Черното Версаче/безполезно е/ с Рефанската имитация,сравнявала съм ги,нищо общо нямат. PeaceДнес съм с La Nuit Tresor на Рефан,покрепям Менерва,много е добър,даже заради нейния коментар се напръсках с него. Grinning Hug

# 407
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря, Bright Crystalbouquet

# 408
  • BG-DE
  • Мнения: 5 054
 Bright Crystal, Nell999,  радвам се, че ви е харесал Нощният трезор  Hug

# 409
  • Мнения: 2 620
Bright Crystal,  omm то се е видяло, че обедната почивка  ще премине по парфюмериите ... animal037

Среднощната роза на Баргело е у-ни-ка-лен! Никаква разлика с оригинала, а за шлейфа да не говорим.

# 410
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Да споделя и аз малко впечатления .Днес пробвах Pour Femme Intense-D & G на работа ,още мириша.Пръскам се сутрин в 7 ч. преди да тръгна .Даже и една колежка цял ден се върти около мен ,защото и мирише на хубаво ,и не усеща миризмата на друга ,която явно не се беше къпала . Та на мен парфюма обра овациите.
Преси малко си взех и Среднощната роза на Баргело ,пръснах на китката и тотално заглуши другия от сутринта. Много е хубав и ММ много го хареса и сигурно утре ще съм с него .Много силен каквито ги обичам  Heart Eyes . На заплата (пак заради вас мили и неволни подстрекателки ) ще си поръчам Черния опиум на Баргело .Имам го Рефанска версия ,но сега ще се добия и с Баргело .Пратили са ми и мостричка на Si-Giorgo Armani .Нямам представа какъв е ,розата много силно мирише и не смея да пръскам на другата китка. Някакви отзиви за него ,хубав ли е ?
Не е имитация но днес получих и един от дъщеря ми .Та ще видим и неговия ред кога ще дойде .Ето този е от нея - .Беше пратила душ гела и ми хареса ,днес като изненада получих и парфюма .

# 411
  • София
  • Мнения: 2 374
dreems,  Black Opium YSL на Баргело е прекрасен, а синът ми каза, че толкова хубаво мирише, че иска да го изяде Simple Smile
И аз да се похваля с Tresor Midnight Rose Lancome  Grinning - на мен е много траен. Най-накрая се добрах до магазин на Баргело и отнесох още няколко - хваления Our moments на One Direction - плодов и сладък , но не толкова сладък като примерно Pink sugar;  прилича ми на друг, който харесвам - на Justine Bieber Someday. Взех и Daisy Marc Jacobs, макар, че той е за топло време. А синът ми (на 9г.) толкова много хареса AMOR AMOR на CACHAREL, че искаше да го взема за него  Joy  
Тествах ANGIE DAMON GIVENCHY и Miracle Lancome - е няма такива трайни дзверове - явно като съм пръснала (и то по веднъж само) на китките е попаднало и на ръкавите на якето - 1 седмици направо осмърдя апартамента.... А китките ги мих няколко пъти, но не - цял ден миришех на двато парфюма.

# 412
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Vesika Angel i Demon на Баргело доближава ли се до оригинала ? Аз има рефанската имитация и за моя нос са едно към едно .

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 883
Vesika Angel i Demon на Баргело доближава ли се до оригинала ? Аз има рефанската имитация и за моя нос са едно към едно .

Да, много е добра версията на Баргело. Мирикъл също е шест точки.  Peace
dreems, подаръците, които си получила от дъщеря ти също са чудесни. Ароматът напомня на Хипнотик пойзън. Ползвам душ-гела, но крем и парфюм не мога да намеря, мисля, че не ги внасят или са спрени от производство.

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Pour Femme Intense-D & G - кой предлага имитация в наливен вариант!

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Баргело го предлагат,препоръчвам също Долче и Габана-Pour Femme/2012г./ във версията на Ди Енд Пи-много приятно сладък аромат,не е лепкаво сладък обаче,много женствен. Heart EyesЧеститя на всички придобили Розата. bouquet

# 416
  • София
  • Мнения: 372
Момичета, Bright Crystal откъде да взема - Рефан, Зак или Баргело?

# 417
  • Мнения: 1 359
dreems, подаръците, които си получила от дъщеря ти също са чудесни. Ароматът напомня на Хипнотик пойзън. Ползвам душ-гела, но крем и парфюм не мога да намеря, мисля, че не ги внасят или са спрени от производство.
Да, в България ги няма, това е точно. Аз се сдобих преди няколко години с половин количество от този невероятен парфюм....Трайността му е уникална, много прилича на Хипнотик Пойзън, но има и различия...Изобщо цялата им серия на Tesori d`Oriente е уникална!
Аз съм се влюбила в ето това:
http://www.fragrantica.com/perfume/Tesori-d-Oriente/Royal-Oud-De … -Yemen-30517.html
...и не само!   Peace

# 418
  • Мнения: 19
Така тей като от скоро намерих един сайт ендзо и реших да ви питам там хубави ли са парфюмите???

# 419
  • София
  • Мнения: 4 433
Ако става въпрос за enzo, за него има отделна тема. Ето я - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=817374.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт