iskam bebe

  • 5 224
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,имам проблем и аз и мъжът до мен,ние искаме бебе,но нещата не се получават,в момента нямаме средства за ин витро. Мъжът ми от напрежение вече трудно свърша,най-лесно се отпуска при оралната любов,въпросът ми е оцеляват ли сперматозоидите докато се извършва процесът на самооплождане със помошни средства? отчаяна съм...  Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 8 111
Какъв е проблема, за да не забременяваш. Знаеш ли?
Първо отиди на лекар, за да разбереш дали си за ин витро. После прочети из нета разни неща. Много общини финансират ин витро процедури. Трето, зависи какви проблеми имаш, има ЦАР, там също може да получиш финансиране от държавата.
 
Какво означава

въпросът ми е оцеляват ли сперматозоидите докато се извършва процесът на самооплождане със помошни средства? отчаяна съм...  Cry

# 2
  • Мнения: 3 126
Здравейте,имам проблем и аз и мъжът до мен,ние искаме бебе,но нещата не се получават,в момента нямаме средства за ин витро. Мъжът ми от напрежение вече трудно свърша,най-лесно се отпуска при оралната любов,въпросът ми е оцеляват ли сперматозоидите докато се извършва процесът на самооплождане със помошни средства? отчаяна съм...  Cry

Здравей,
Какви са проблемите ви? Специалист по репродуктивна медицина ли ги е установил? Направили ли сте необходимите изследвания и казаха ли ви категорично , че сте за инвитро?
А относно въпросът ти, и аз не го разбирам?

# 3
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз, до колкото разбирам, иска да правят "домашна инсеминация" - да събират материала след френските ласки и със спинцовка после да го връщат.
И друг път съм чела подобни запитвания, но в другия подфорум.
Както и другите преди мен написаха - първо трябва да се установи какъв е проблема, а след това да се прецени дали е необходимо ин витро. Повечето общини отпускат пари за изследвания, а след това може да се насочите към фонда за асистирена репродукция.

# 4
  • Мнения: 3 126
Аз, до колкото разбирам, иска да правят "домашна инсеминация" - да събират материала след френските ласки и със спинцовка после да го връщат.
И друг път съм чела подобни запитвания, но в другия подфорум.
Както и другите преди мен написаха - първо трябва да се установи какъв е проблема, а след това да се прецени дали е необходимо ин витро. Повечето общини отпускат пари за изследвания, а след това може да се насочите към фонда за асистирена репродукция.

Е, това не е ли опасно?
До. Колкото знам материала трябва да се обработи преди инсеминация, в противен случай жената може да получи шок. Или те няма да го депозират в матката. Според мен да вървят на лекар и да не правят глупости вкъщи.

# 5
  • Мнения: 4
искам да разбера всичко за домашната  инсеминация

# 6
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Нарича се секс  Crazy

Всичко друго в домашни условия крие риск за здравето.

# 7
  • Мнения: 4
ами как да ви обясня, че мъжът ми от 10 пъти 9 може да получи ерекция само при орална любов

# 8
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ами започвайте с орална любов и преминете нататък  Rolling Eyes
Мъжът може да потърси консултация със сексолог или психолог.

# 9
  • Мнения: 4
пробваме,не се получава,има ерекция само и единствено при орална любов,лекарите твърдят,че сме напълно здрави за да имаме детенце по естествен път и поради тази причина се заинтересовах от   домашната  инсеминация

# 10
  • Мнения: 1 485
Многоискамбебе, Пънчето вече ти писа, освен секс в домашни условия други неща крият риск. Няма такова нещо като домашна инсеминация (образно го обясни Пънчето, за да се разбере идеята ти). Ето още инфо от zachatie
Когато се съгласявате на вътрематочни инсеминации без обработка, трябва да знаете какви са рисковете за вашето здраве:

– рискувате да позволите да ви вкарат бактерии директно в матката, които да предизвикат перитонит, от който при тежките случаи се умира бързо и мъчително или най-малкото се лежи седмици в болница;

– ако някоя от вас е алергична към някой мъжки белтък, рискува да си отиде от света за по-малко от половин минута – от т.нар. анафилактичен шок;

– и не на последно място – ако имате щастието да оцелеете след две подобни процедури, ще се сдобиете с антиспермални антитела.  

Може да използвате препарати, които да спомогнат ерекцията, например чай от бабини зъби  Peace
Консултирайте се с уролог или андролог, който да даде решение съобразено с опитите за забременяване!

# 11
  • София
  • Мнения: 8 111
Стига бе. Наистина ли някои правят домашна инсеминация  Shocked

# 12
  • Мнения: 3 126
Добре де, от колко време опитвате?
При какви лекари сте ходили? Ходили ли сте в клиника по асистирана репродукция?
Какви изследвания сте правили?
Какво те кара да мислиш, че в теб е проблемът?
Ако ще правите инсеминация отидете в клиника. При инсеминация е задължително да се обработи спермата и да се таймира овулацията. В домашни условия рискуваш хем да не улучите момента, хем ти сериозно да пострадаш или дори по-лошо.

# 13
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Стига бе. Наистина ли някои правят домашна инсеминация  Shocked
Инсеминация точно не, или поне се надявам, защото крие риск за здравето, но събират материал и го слагат във влагалището.
Слагам в скрит текст, защото не е особено ... да кажем красиво, защото не намирам друга подходяща дума  Thinking
Скрит текст:
Преди време имаше една особа, която искаше да забременее, за да "върже" гаджето. За целта събираше "материала" по всякакъв начин - с извинение, събираше еякулат в устата си след френска любов, изплюваше го в чашка и си го "депозираше" след това на правилното място в банята, обираше с пръсти еякулат от кожата си и т.н.
Всеки що-годе интелигентен човек, който е присъствал в часовете по биология, ще се сети, че киселинността в устата и във влагалището са различни и комбинацията от семенна течност и слюнка едва ли е особено "плодовита", но тази личност имаше конкретна цел и целта беше да забременее от него, а той не искаше и съответно не свършваше в нея (или поне там, където това бо довело до бебе).

# 14
  • Мнения: 781
Пънче, то тази мадама е открила топлата вода - масово има интервюта с футболисти и известни личности, които споделят как след поредната забивка си взимат презерватива, връзват го на възел и си го отнасят със себе си, защото разни фенки постоянно дебнат за мат'риал, който да депозират после...я станало бебе, я ударили печелившия билет.

Апропо, само мен ли ме озадачи фактът, че съпружието не мож го вдигна и задържа, за да направи бебе  newsm78 Според мен към момента те не са за асистирана репродукция, а сексолог и терапевет. Или тате ще разправя на заветното бебе, направено в епруветка, как не иска и не може да обича мама никъде другаде освен в устата. Знам, че е грозно, но това е ситуацията в общи линии - как се прави дете с човек, който не може да издържи да е 3 минути (добре де, 5) в теб? Малко тъжно ми се вижда...

Общи условия

Активация на акаунт