Къде в София колелца триколки с дръжка отзад???

  • 1 223
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 684
Мами, помагайте!
Аз най- после реших да купя на моето дете от тези триколки и се оказа че в цяла София няма такива.Обиколила съм МАлечко, Щъркел, 2 Магазина Марсел и един Пинокио..... #Cussing outе няма.Чиполино нямали внос, а на другите места просто са се изчерпали!Не искам да ходя на Илиенци защото там са едни китайски с пластмасови изцяло колелца и не ми се вождат никак надеждни.Ако имате такива споделете как са?А и в този Стефи магазин ходих е да имаше но точно от тези китайските Stop
Та ако някой е виждал някъде на Чиполино или дявол знае какви други свиркайте ,моля ви!
Благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Виждах такива в началото на месеца в Марсел. Мисля, че даже бях писала в една от темите тук.
По-миналата седмица купувах каска на Дияна. Тя естествено се лепна за един ролер (тротинетка). Момчето ни отказа, имало партида с дефектни колела, триколки и т.н.
Иначе пазаруваме в един магазин на Ломско в Надежда за колела. Мога да се разходя до там и да питам, но най-верочтно имат китайски.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Имаше такива на Илиенци,  но нещо не ми вдъхнаха доверие - стори ми се много калпава дръжката, не знам колко време ще издържи. Цената беше около 40 лв.

# 3
  • Мнения: 684
Оф, опасявам се и аз от качеството им-изглеждат ми много калпави,ама много!Не знам къде е този магазин на ломски шосе Ан Мари би ли ми обяснила.Ние живеем до Тина Киркова-как мога да стигна до там?
А в МАрсел имаха до преди 10 дни,но...сега нямаааа.И там сигурно са китайски,но ми изглеждаха малко по надеждни(а може и да се лъжа)
Благодаря ви!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 293
В магазина на Комсед в ЦУМ видях вчера едно - марка Ofrat ... Мисля че не е китайско ....  newsm78
http://www.ofrat.com/04-133.htm

# 5
  • Мнения: 684
В магазина на Комсед в ЦУМ видях вчера едно - марка Ofrat ... Мисля че не е китайско ....  newsm78
http://www.ofrat.com/04-133.htm

ХАааа благодаря ти много!!!ще отида да ги видя а цена дали се сешташ????
Това вътре в самия ЦЪМ ли е?

# 6
  • София
  • Мнения: 293
ХАааа благодаря ти много!!!ще отида да ги видя а цена дали се сешташ????
Това вътре в самия ЦЪМ ли е?
В самия ЦУМ на 3-тия етаж. За цена не погледнах, съжалявам. Предполагам, че същите ги има и в хипермаркета на бул. България, ако ти е по-удобно. Фирмата е една и съща.

# 7
  • Мнения: 2 142
lionkata , случайно да си проверила за колелцата. Аз също искам да взема на Еми такова. Ако си ги видяла, на живо как са и каквя има цената?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 146
Може и вече да сте купили колело, но ако живееш до Тина Киркова, не сте далече и от Люлин. В Люлин в търговския център има детски магази "Детски свят" и там гледах че са наредили поне 5 вида такива триколки. Предполагам всичките са китайски, но пък при модела на Чико, дръжката само бута, а не управлява.

# 9
  • Мнения: 257
  Аз купих на сина ми Kettler. Струва 120 лв, но няма счупване. Мналата година имахме някакво обикновено, което се счупи точно за 1 месец. А това ще може да го кара и малкото братче. Виж в google за Kettler в София, ако те интересува.

# 10
  • Мнения: 684
lionkata , случайно да си проверила за колелцата. Аз също искам да взема на Еми такова. Ако си ги видяла, на живо как са и каквя има цената?
Не, не успях да отида да ги видя тези в ЦУМ.
Вече незнам точно какво да търся???
Ако ми хареса е малко за нас,или пък не му се упражляжа колелцето отпред, ако има всичко което искам пък е китайско, или каквото и да е друго.Тези на Кетлер ги знам харесват ми но са много скъпи,ако дам толкова пари по скоро ще си додам още малко и ще взема такова
http://cgi.ebay.at/Luxus-Dreirad-mit-Schubstange-abnehmb-Dach-85 … dZ1QQcmdZViewItem
Влюбена съм в това колело а и ще си спестим парите за такова с помощни колелца.
Това го дават до 5г.

Общи условия

Активация на акаунт