Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

къде да намеря рокля за две-годишна шаферка - ама нещо по стилно, а не тези натруфените, които продават по булченските магазини.  Sad
изкам да е една малка, красива принцеса, а не кукла с много панделки и тюл!
Цитирай

Ще следя темата, защото и мен ме интересува.Дъщеря ми ще е шаферка юни месец.
Цитирай

NL

Виж тези

http://www.kontesawedding.com/sch/sch_001.php
http://www.butterflykisses.pointshop.com/
http://www.jinevabridal.com/news1-bg.html
http://www.svatbencenter-sofia.bg/catalogue.php?g=8

Дано съм ти помогнала  Wink
Цитирай

София

В "Романтика" на ул "Екзарх Йозиф" съм виждала уникални роклички за шаферки -  изчистени модели, без ненужни панделки и дантели /имаше и модели и без дантела/.
Цитирай

София

На Пиротска големия базар, едно време беше "малкия ЦУМ" сега не знам така ли се казва. Има на първия и на втория етаж по един щанд с дтски дрешки, продават и официални роклички. Елегантни са, не са натруфени, има и с дантела но съвсем малко, колкото да даде по-официален стил. Не знам дали търсиш специално бяла, там има всякакви цветове, и бели и пастелни и по-наситени.

Хайде успехи в търсенето и да се похвалиш!
Цитирай

София

Имаш доста трудна задача. Ние сега на 8 април ще кумуваме и Таня ще бъде шаферка. След дълго обикаляне по магазините взех от една позната назаем - страхотна рокличка на Сара Луис, ръчно бродирана и с мъниста. Прекрасна изработка и въобще не е натруфена. Такова нещо не видях никъде по наште магазини.
Иначе имаше на втория етаж на малкия ЦУМ една роклича, кояо що годе не беше много зле, но не беше бяла, а екрю. Струваше 65 лв.
В центъра който е в Младост срещу Бизнес парка нямаше нищо хубаво.
Аз бях решила да и ушия ако не намеря - ще ми я направят както искам, а и няма да излезе много скъпо. Кога ви е събитието? Ако искаш ще снимам роклята на Таня и можеш да си ушиеш нещо подобно. Smile
Цитирай
Мили майчета и аз имах същият проблем преди месец.Разхождайки се по магазините случайно попаднахме в магазин Майкъл и от там купих на дъщеря си невероятна рокля  в бледо розово, ръчна изработка
Цитирай

До парка

За нашата свтба купих роклята от салон Шуши,имаха под наме страхотни шаферски рокли на чужди дизайнери,всички бяха стилни и изчистени.От тогава всяка позната бъдеща булка или шаферка пращам там да провери и никой не е останал разочарован,но цените им са малко високи.Все пак провери,мисля че ще останеш доволна. newsm10
Цитирай

Варна

Аз имам рокличка за шаферка, но за около годинка-годинка и половина. Ако някой иска-да свирка. Много е сладка и е като за малка принцеса. Сестра ми я беше купила от сф за около 39 лв. (да те светна и в цените)Very Happy
Цитирай

София

Мили майчета и аз имах същият проблем преди месец.Разхождайки се по магазините случайно попаднахме в магазин Майкъл и от там купих на дъщеря си невероятна рокля  в бледо розово, ръчна изработка
Много го хвалиш този магазин Майкъл, ще взема да отида най-накрая да видя какво има.
Цитирай
И аз отидах със страшно недоверие, но още повече като видях че продават дрехи на Чико мисля че съм оцелила магазина от който да пазарувам за моите деца
Цитирай

До хладилника, който обичам

В Пловдив в Стария град в магазините за етно-неща (ха сега де, как им е точното название? Халища, бродирани ризи и сукмани и прочие) съм виждала такива рокли, подходящи за шаферки. Есента дъщеря ми ще е шаферка и мисля от там да й взема роклята. Представлява (примерно) пола от кенар или подобен плат, а нагоре - плетено на една кука, или пък цялата рокля от плат с инкрустации от плетено на една кука. Много красиви ми се видяха, цени от 45 лв нагоре.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Има изключително много голямо предлагане по булчинските м-ни. Аз едно време купих шаферска рокля на щерката от магазин на ъгъла на Евлоги Георгиев и Мадрид в София.

Другия вариант е да ушиеш при шивачка и да е точно каквото искаш. Но не знам дали може при това положение да е с кринолин?  newsm78
« Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 18:59 от Шани »
Цитирай

София

благодаря на всички за отговорите  Laughing

Jutoo,  задачата ми наистина е трудна, защото и ние ще кумуваме  newsm44 и това, което видях като шаферски роклички в няколкото булченски магазина, в които ходих хич не ми грабна окото, а и на всичкото отгоре ми се струва скъпо. и за това ще се радвам да ми пратиш снимка на твоята принцеса в роклята.  Very Happy сватбата ще бъде на 07.10.2006 така, че ако не те затруднява много може да ми пратиш снимки на atty@dir.bg.

Аурелия, може ли аз да свирна, че моята принцеса ще бъде на 2 годинки на сватбата, но тя върви дребничка и е много вероятно да й става рокличката. може ли снимки и да кажеш за колко бихте я продали или дали под наем, или ...

da_bo , къде се намира Шуши?

и къде се намира магазин Майкъл?  newsm78
Цитирай

София

благодаря на всички за отговорите  Laughing

Jutoo,  задачата ми наистина е трудна, защото и ние ще кумуваме  newsm44 и това, което видях като шаферски роклички в няколкото булченски магазина, в които ходих хич не ми грабна окото, а и на всичкото отгоре ми се струва скъпо. и за това ще се радвам да ми пратиш снимка на твоята принцеса в роклята.  Very Happy сватбата ще бъде на 07.10.2006 така, че ако не те затруднява много може да ми пратиш снимки на atty@dir.bg.
Е, вие имате време значи да си ушиете по поръчка  Smile В събота като я наснимаме едно хубаво ще ти пратя снимки Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора