Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Маминки, седя си сега в офиса и сълзите ми напират, аааа да се търкулнат надолу. sad046  Тъжно ми е, защо ли ... не знам. Животът е гаден, аз се чувствам безполезна, грозна и дебела и мнооого ТЪПА. Не ми спори работата, не ме удовлетворява почивката ... искам да свърши деня по-бързо, после искам да свърши нощта, после другия ден. Апатия пълна! Знам, ще кажете, че е нормално ... но никога не съм се чувствала толкова сама и самотна, раздразнителна и нервна, тъжна и нещастна! Сякаш всичко, което правя губи смисъл! За капак, с тати повече се караме, отколкото се любим /примерно/...Дано не ви помрачих деня, но имах нужда да споделя със сродни души!
Цитирай

Варна

Еееее, едва ли е чак толкова лошо !!!
Я си създай малко положителни емоции! Все има нещо дето ще те развесели. Пусни си някоя тъпа, ама смешна комедия например. Разсей се!
А пък ако ще те успокои - ще ти мине, не се притеснявай  Laughing
Цитирай

Я излез си купи едно червило или хубав дезодорант... а защо не и едни пухкави бебечки чорапки Very Happy
Времето е мрачно и сигурно атова те избива на тъга. Гледай да не й се даваш - занимавай се с нещо приятно, помислиси за чашите топло мляко с мед, които ще си направите довечера с бъдещия тати... има толкова много хубави неща, които могат да те накарат да се усмихнеш - потърси ги Very Happy
Цитирай

Пловдив

Всички май имаме такива моменти.Ей, тия хормони са голяма работа!Горе главата, всичко е временно явление.  thumbs
Цитирай

Споко мила,

не се притеснявай-това ще отмине и не забравяй да си припомняш,че след всяко лошо нещо идва и доброто.Така,че горе главата!!
Цитирай

Ако това ще те успокои - поне едно от нещата, които правиш в момента има смисъл - "бременееш" Exclamation
Една идея за приятно прекарване на времето - малко финанси и по магазините  - можеш да започнеш с пазаруването за бебока. Лично на мен това ми доставяше огромно удоволствие.
Цитирай

Sofia

Хей, това е нормално Smile  и аз като бях бременна непрекъснато си сменях настроенията - и ми се ревеше( даже си поплаквах), и бях нервна... и какво ли още не! Горкия татко, той го отнасяше най-често Embarassed  Още повече като гледам времето какво е навън и как да не се депресира човек - мрачно, студено, няма слънце...
Радвай се, че скогро ще ти предстои нещо ГОЛЯМО и мноооого хубаво и тогава ще бъдеш най-щастливата мама на света Exclamation
Усмихни се Very Happy
Цитирай

София/Велико Търново

Ани горе главата! Това е временно състояние знаеш го. Пусти хормони не спират да се вихрят. И аз до онзи ден се чудя какви са тия лоши настроения дето спохождат другите бъдещи мами докато вечерта не се изпокарах с всички в къщи и накрая се наревах и се самосъжелявах че никой не ме разбира и на никого не му пука за мен и че всички са ми чужди, само милото ми неродено бебче ми е най-скъпото същество! И за него горкото си поплаках че не знам как е милото, дали е добре и дали всичко ще е наред с него. Сега като се замисля в къщи просто не са ми обръщали внимание на мрачното настроение, но си мисля че поне таткото може да прояви разбиране към странните лоши настроения, но за съжеление и у нас не е така Sad  Но вярвам че всичко е временно и се надявам скоро да отмине, при теб също!
Цитирай

София

Все едно чета свои мисли. От една седмица се чувствам толкова тъпа и грозна, че ми иде да избягам и да не ме гледа жив човек!Толкова е непоносимо, че писвам на татето, който и без това е търпелив. Вече не ме понася. Все съм нервна, все рева ... ужас!!!А се чувствам толкова непривлекателна и всеки път опитвайки се да съблазня таткото спирам точно преди да успея, защото съм се почувствала жалка и отвратителна.
Но аз все се замислям за бебко и ми става по-леко! Дано скоро мине  този етап!
Цитирай

Това със сигурност е от мрачното време днес Smile Винаги така става като спре да грее слънчицето.
Безполезна! Ама как ти хрумна Smile Че то едва ли някога си по-полезна от сега - та нали носиш жовот в себе си! Smile А и за грозна и дебела - как ги измисли ! Smile Всички мъже са единодушни, че по-красиви и чаровни жени от бременните няма Smile Защото те носят неповторимия чар на 2 (пък може и повече:)) същества Smile
Усмихни се Smile Помечтай си Smile Разходи се Smile Купи си шоколад Smile Поспи дори Smile Вземи си един ден почивка, изненадай половинката си и прекарайте един ден заедно, пък било то и в леглото пред телевизора Smile
Има и такива дни, ама не трябва да им се даваме Smile Бебчетата всичко усещат, мисли за него/нея Smile
Цитирай

София - България

Спокойно,вси4ки се 4увстваме така понякога(аз май също съм в период,без да съм бременна)и си мисля,4е то4но такива моменти са ни необходими,за да оценяваме другите,когато вси4ко ти се вижда розово Very Happy пък и в момента е съвсем нормално  Very Happy Я,зарежи вси4ко,обади се на татито,отидете на театър или на кино,после посетете някой ресторант,вкъщи запалете ароматни свещи и се отдайте един на друг  Very Happy
Цитирай

София

Заради подобни мои настроения, докато бях бременна, сега съпругът ми не иска и дума да се продума за второ дете. За него този период, в който непрекъснато се оплаквах беше доста тежък. Гледай да се срещаш с повече приятели, пазаруването е добра идея за лекуване на депресията!!!!
Цитирай

София

Миличка миналата седмица и аз по същия начин се оплаквах във форума - май почти всички от нас минаваме през такъв период. При мен е на моменти - плаче ми се, скапано ми е, подтиснато ми е - ама и аз не знам защо. И аз си намирам повече причини да се сърдя и да правя фасони в къщи - но това е положението - бременни сме!

Утре като се събудиш се усмихни и си мисли само за положителни неща.

А сетих се и друго нещо - доказано е, че ако човек изяде нещо сладичко сутрин към 9 часа - настроението ти се оправя и не си толкова лош и подтиснат през деня. Аз с тази мисъл си успокоявам съвеста като похапвам повечко сладки работи.

Целувам те - вярвай положението не е толкова трагично!
Цитирай

София

Aboslutno podkrepyam momicheta - vsichki minavame po toia pat NE SI SAMA ... pri men dori bezprichinno pochvat da techat salzi .... opitvam se da ne si go izkravam na rodata i tati ama v kraina smetka te go otnasyat ... v ofisa ne mi se zahvashta s rabota ... vse kam foruma poglejdam ...
No pak kakvo shtastie ni ochakva samo sled niakolko mesetza - misli za tova
Цитирай

ЯМБОЛ

Здравей  Анита.Както и по горе са ти написали всичко е от хормоните на бременноста.Всички сме имали такива моменти,когато сме били бременни,но всичко минава само като си помислиш,че след еди колко си време ще държиш най-прекрасното бебче на света и мисълта,че ще се роди живо и здраво и дома ти ще стане по-пълен не може да не те измъкне от тази депресия налегнала те в момента.Поне при мен бе така.Ти поне ходиш на работа срещаш се с хора и научаваш все по нещо ново всеки ден,а аз даже не работих по време на бременноста,съпруга ми искаше да си почивам и да не се притеснявам за нищо.Разбира се излизах с приятелки или обикалях по магазините,но нищо не купувах за бебето,защото бях много суеверна.Уреди си след работа среща с приятелка отидете на някоя сладкарница и си купи нещо  вкусно,което ти е любимо и не се ограничавай в бройката сега поне и да хапнеш повечко няма да ти личи Smile .Доказано е,че сладкото помага на настроението,може би кръвната ти захар е паднала а и това мрачно  и хладно време  е също виновник за състоянието ти.Вземи си хубав филм от видеотеката,може и някой стар и любим,излегни се с нещо вкусно за ядене  на дивана и ще забравиш всичко лошо просто се пренеси в света  на филма.А за това,е се чувстваш дебела ами извинявай ама ти си бременна няма друг начин  Smile да се развива едно здраво и красиво бебче  в утробата ти.Помисли си как ще го гушкаш като се роди как ще го целуваш по пухкавите бузки и ще го хапеш по сладкото бебшко дупенце и по краченцата с гънчици по тях.Помечтай си как ще обзаведете стаята му,ако не сте го направили вече,къде ще е легълцето,какъв цвят ще са перденцата и разни такива неща помечтай си помага, при мен действаше.А живота наистина е гаден понякога,но в твоя случай едва ли,ти ще ставаш майка,оформя се в теб едно прекрасно създание,което има нужда от положителните ти емоции,за да е спокойно като се роди.Помисли за жените,които мечтаят от цялото си сърце да са на твое място незвисимо от гаденето и депресията,но нямат това щастие-щастието да се развива бебче в тях  да му дадат живот и после цялата си любов има ли по-голямо щастие от това?Ти притежаваш всичко,за да си щастлива,просто погледни всичко от друга позиция-позицията на бъдеща майка.Усмихни се де Smile .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора