Голямото Плюскане

  • 1 753
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Та реших и аз да Ви пиша. За едни приятелчета да пиша. Момче и момиче. Мене момчето ми е приятел от мноооого дълго време. Момичето го познавам откакто моя човек реши, че "Те Тва Е Жената Батка !!!". Стройни високи, хубави, засмени. Паснаха си идеално! Походиха извесно време, има няма 2 - 3 години и решиха да се женят и дете да правят. Е напрайха го - то много философия не се изисква май. Мацката вече официално бременна - коремче показа, почна да пристъпя тежко-тежко, оная стойката с чупката в кръста я оттренира до съвършенство. И една такава.....как да кажа ??? Кисела стана. Все нещо не е наред, все нещо не е както трябва. Аз лесно си реших проблема - ограничих посещенията и вижданията с тях, ама кво да кажа за моя човек? Мани че му ограничиха бирите до под жизнения минимум, спряха му вечерните излизания - "Къде ще ходиш без мене? Ти мене обичаш ли ме? Остани да се гушкаме и да гледаме телевизия." Търпи човека, кво да прави ??? Както каза тогава - "Време ми е да порасна батка." И като ме погледна с едни такива тъжни влажни кокершпаньолни очи - посмяхме се здраво....хехехеххе. Извинявам се....не ми е думата за това - друга тема исках да подхвана. За килограмите е темата бе!!!! Как ядеше тая жена само...малиииии!!!! От момента на препикаването на теста като почна едно тъпчене ... вярвайте ми - не е истина. Някой сега да не ме разбере погрешно - на бременна жена не се отказва нищо !!! Знам го тва !!! И все пак ...
Моя човек ятак стана. Кога го срешнеш случайно на улицата - или до пицарията отива, или до Мимас, или до будката долу за Snikers-и. За Snikers-ите веднъж го питам "Що не вземеш да купиш кутия, box , или квото там ги продават на едро, да не се разкарваш всеки ден?". "Не става!!! Купих веднъж и ги изяде за има няма 2 дена!!!! 48 бройки !!!!! Така поне контрол някъв има!!!" Отделно бабите и дедовците и те носят. Манджички , пастички, тортички....А то милото, нещастното, онеправданото бременно девойче седи на дивана, цъка дистанционното, сумти, бучи и навира в мутрата. За размерите да ви разказвам ли ??? Според мен се утрой за тия 9 месеца, според кантара "само" се била удвоила. Питам го веднъж моя човек - "Бе ти сигурен ли си, че е бременна? Да не е само много дебела напоследък ?". " Да бе батка, и аз се бях притеснил , ма бременна е - поне доктора така твърди." Тва беше в 5-ия месец от бременноста ако не се лъжа. Веднъж се престраших да я попитам как ги вижда тия работи, ама от мноооооооого отдалече почнах, че нали ви казах колко раздразнителна беше. "Няма проблем бе! Аз като рода и ще отслабна." Почесъх се аз там дето не ме сърби - 50-60 кила са си сериозно нещо да ви кажа!!! Simple Smile) Мина време, роди, да им е живо и здраво!!! Мина се там карантинния период или квото там му се вика и отидохме заедно на пицария. На въпроса "След тия две големи пици с голяма салата отстрани дето хапна току що сигурна ли си, че 1 сладолед ще ти стигне?"  отговора беше "Ми ... сега като кърма и трябва да хапвам повечко ... аз закусих добре сутринта ... и все пак, прав си - поръчай ми 2 сладоледа!" Така се минаха месец-два. После още два ... и девойката реши да отслабва. От три месеца е на "диети". Слагам го в кавички щото си е намерила няква диета дето освен всичко друго и хапваш по 3 пържоли на ден. Ма кой съм аз, че да разбирам от диети ???

# 1
  • Мнения: 2 257
И? К'ъв е извода? Спортната мацка се разплула? Мъжът й се превърнал в заек, който на прибежки и подскоци й носи да рупа? Ползата и вредата от бракуването/осеменяването/създаването на поколение върху все още незадомените познати на задомилите се? Копнат от някъде текст, пуснат тук за провокация? Необходимост от пускане на фишек и удоволствие от пристрастните постинги, публикувани след него? Личната драма и безусловна трагедия  на пишещия по отношение на бастисването на две млади, хубави, засмени тела? Та - каква е идеята на темата? И въобще, кво като мацето яде по три мелби и 4 пържоли и преди тва праска  мощна закуска? Да не си се женил ти за нея? Да не би пък много да те боли за това, че е отишъл зян приятелят ти, женейки се за всеядната мадама? Каква е твоята теза леко се чудя аз?

# 2
  • Мнения: 249
Аз пък си мисля, че след около 2г. ще си върне старото тегло и ще се сещат с нашмешка за това голямо плюскане.

# 3
  • Мнения: 1 183
И аз не разбрах  newsm78 к"ъв е въпросът?
Това, че приятелят ти се оженил и пораснал ли те дразни?
Да, ако не си наясно почти всички жени напълнавят по време на бременност и станават нервни и криви?
Е не казвам, че така трябва да постъпват ама и истарията малко по-преувеличена ми изглежда  #Crazy
Друг въпросът ако ти не си дорасъл да го изживееш това  newsm78 /имам предвид с правенето на бебе и семейството/ незнам  newsm78
Ти кажи - доуточни си въпроса и ще отговорим  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 446
Я се спри малко! Какво те засяга жената на приятеля. Да не си лягаш с нея!

# 5
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Според мен е време да се ожениш. Не че е моя работа, ама като сме тръгнали да осъждаме хората  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 479
Я се спри малко! Какво те засяга жената на приятеля. Да не си лягаш с нея!
Май повече го засяга приятеля му, а не жена му. Но чак пък толкова - явно много го обича... прекалено даже... Joy

# 7
  • Мнения: 1 446
  hahaha Ами тогава операция и ще е идеалната жена за приятеля си. Joy Joy Joy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хъхъхъ, хубава история. Joy  Разбирам възмущението,  че няма нужда да се улива една бременна, да тъпче като за последно, това е страхотно натоварване на организма за кратко време. Не стига, че бременен, ами и обременен от постоянно плюскане на кофти храни...
Безпредметно, вредно за тялото е туй деяние. И аз това разправям, но никой не ме чува. Хъхъ, всеки отговаря за себе си...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
ами бих казала тяхна си работа

и аз бях много раздразнителна  и капризна ,дори заядлива през бременноста, и аз имах голям апетит докато кърмех и сега си нося последствията , но какво от това???

то от пържоли не се дебелее

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
И? К'ъв е извода? Спортната мацка се разплула? Мъжът й се превърнал в заек, който на прибежки и подскоци й носи да рупа? Ползата и вредата от бракуването/осеменяването/създаването на поколение върху все още незадомените познати на задомилите се? Копнат от някъде текст, пуснат тук за провокация? Необходимост от пускане на фишек и удоволствие от пристрастните постинги, публикувани след него? Личната драма и безусловна трагедия  на пишещия по отношение на бастисването на две млади, хубави, засмени тела? Та - каква е идеята на темата? И въобще, кво като мацето яде по три мелби и 4 пържоли и преди тва праска  мощна закуска? Да не си се женил ти за нея? Да не би пък много да те боли за това, че е отишъл зян приятелят ти, женейки се за всеядната мадама? Каква е твоята теза леко се чудя аз?
Уф, по-точно и аз не мога да го кажа. Страхотна си  bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А пък пържолено-сметановата диета е върховна! Не бой се, момата (госпожата де) ще добие чудесен вид след такъв режим! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 190
Аз също нещо не можах да схвана смисъла на цялото това писание, ама както и да е Crazy Joy

# 13
  • Мнения: 1 202
Е не е хубаво да се "тъпче"така но нали вече е решила да отслабва .Какъв е проблема тогава? newsm78

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Смисълът според мен е, че не се кефи на девойката. Ама кой го пита пък него.
Но относно препикаването на теста- имам една приятелка, която наистина след като го препика, още същата нощ прати мъжа си до 345 да й купува не помня къв салам беше.

# 15
  • Мнения: 928
А според мен човека знае, че жената на батката попоглежда тоя форум и това явно трябва тя да го прочете. Друг смисъл не виждам  newsm78.
Споко батка, всичко ще си дойде на мястото, немаа са пуашиш  Joy

# 16
  • Мнения: 328
Това да не е мъжът и на таз "дебеланка" newsm12

# 17
  • Мнения: 1 771
Хъхъхъ, хубава история. Joy  Разбирам възмущението,  че няма нужда да се улива една бременна, да тъпче като за последно, това е страхотно натоварване на организма за кратко време. Не стига, че бременен, ами и обременен от постоянно плюскане на кофти храни...
Безпредметно, вредно за тялото е туй деяние. И аз това разправям, но никой не ме чува. Хъхъ, всеки отговаря за себе си...


Хубава история, но де да беше вярна. Хич не се хващам като риба на таквиз анонимни дето  пускат тема, а после гледат сеир. Това ми прилича на поредната история със заглавие"пускане по пързалката" Wink

# 18
  • Мнения: 4 473
Според мен е време да се ожениш.

 Stop Сакън, точно за това не му е време на база прочетеното - горката му бъдеща жена Tired

Пич, къФ ти е проблема бе? Thinking

# 19
  • Мнения: 6 155
E, що захапахте човека?  Stop

Аз добре си се посмях...ама е прав. Не може забременяването и кърменето да са оправдание за запускане на външния вид. Човек трябва да има малко самоконтрол Peace

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
E, що захапахте човека?  Stop
Аз добре си се посмях...ама е прав. Не може забременяването и кърменето да са оправдание за запускане на външния вид. Човек трябва да има малко самоконтрол Peace
И аз така мисля.
Според мен работата не е до това, колко яде женицата, а болка от загубата на вярното бирено другарче.  Wink
Какво да ти кажа, човече, всеки заслужава съдбата си (в случая - жената си).  Mr. Green
А ти си вади поука и гледай да си намериш някоя свястна мадама, а не от "любимият" ми тип, който така добре си описал.
Успех!  Party

# 21
  • Мнения: 178
E, що захапахте човека?  Stop

Аз добре си се посмях...ама е прав. Не може забременяването и кърменето да са оправдание за запускане на външния вид. Човек трябва да има малко самоконтрол Peace
На същото мнение съм. newsm10

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Всеки сам си решава дали да заприлича на водородна бомба или да внимава с килограмите.   Naughty

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
E, що захапахте човека?  Stop

Аз добре си се посмях...ама е прав. Не може забременяването и кърменето да са оправдание за запускане на външния вид. Човек трябва да има малко самоконтрол Peace
Тъй то. Писанието много ми хареса, хубаво чувство за хумор, допадна ми.
И аз познавам една такава мацка (роднина нещо даже), колко голяма беше станала, не е истина...като знам отде тръгна преди забременяването... Бая време й отне да свали килата след това, но как да ти кажа, хич не ми дремеше - нали не са на моя задник Laughing

# 24
  • Мнения: 174
А не е ли възможно автора да е ревнива приятелка, не приятел, която тайно е мечтала да стане съпруга на младежа, чиято жена е станала дебела? newsm78 Joy

# 25
  • Мнения: 992
ами бих казала тяхна си работа
Peace
Нейна си работа, то вярно, че не е хубаво да се тъпчеш толкова, но всеки сам си избира как да си живее живота, а дали на теб ти харесва или не - си е лично твой проблем.

# 26
  • Мнения: 41
Браво - майстор си  на късия разказ...  Sunglasses

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Интересна история, добре написана, шеговит тон, ....... на мен ми хареса bowuu

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
E, що захапахте човека?  Stop
Аз добре си се посмях...ама е прав. Не може забременяването и кърменето да са оправдание за запускане на външния вид. Човек трябва да има малко самоконтрол Peace
И аз така мисля.
Според мен работата не е до това, колко яде женицата, а болка от загубата на вярното бирено другарче.  Wink
Какво да ти кажа, човече, всеки заслужава съдбата си (в случая - жената си).  Mr. Green
А ти си вади поука и гледай да си намериш някоя свястна мадама, а не от "любимият" ми тип, който така добре си описал.
Успех!  Party


Подкрепям. Историята е мн. хубаво разказана. Има ли значение дали е вярна или не. Аз се посмях хубаво. Също мисля, че бракуването на една жена, както и раждането не бива и не може да са оправдание затова да спре да си обръща внимание на вън. вид. И то не заради съпруга си, а осн. заради себе си трябва да ог прави.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 306
 Joy Joy Joy

Много те бива в описанията!  Харесвам такъв стил на писане.

Освен това е вярно, че повечето бременни се тъпчат за спорта, отдавна съм го забелязала.

# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какъв е въпросът? Или пишеш просто за да ти олекне на душата  newsm78 Ако е така- за какво е това раздразнение? Всеки отговаря за себе си.

# 31
  • Мнения: 1 526
 Joy ми да му мисли този на който му е в къщата

Общи условия

Активация на акаунт