Първи мензис и секс след аборт

  • 37 456
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 166
angels_zg да ни информираш когато ти дойде, че и аз като Vesela- az
се притеснявам.
Влез в банята и си затопли кръста когато се къпиш и ще дойде.
При мен така е когато затопля кръста и след баня ми идва!
Целувам те и те чакам да ни пишеш
И аз стискам палци да ти дойде. А освен това за банята -  чувала съм , че и друго помага - секс. Ама не знам доколко е вярно, защото няма много логика. Хайде и се обади като дойде!

# 1
  • Мнения: 651
Вярно е, ама ме беше срам да го предложа. Embarassed Що да няма логика - пълноценен секс предизвиква спазми тип контракции.

# 2
  • Мнения: 3 166
Абе то и мен ме беше срам, ама на мен като ви се похвалих, че ми дойде, същия ден гинеколожката ме преглежда /механичен преглед/ и вечерта.... То когато се налага и сексът може да е лекарство Grinning

# 3
  • Мнения: 2 825
Като сте отворили темата за секса, да питам и аз, че имам едно въпросче дето ме човърка от доста време. Колко време след аборта започнахте да водите нормален полов живот ? На мене още не ми е дошъл първия цикъл след аборта.... докторката от бг ми каза да изчакам първия цикъл и тогава да започна  Confused но това ми изглежда прекалено много време. Каза ми, че можело да се получат възпаления, усложнения и тн .... Тука доктора ми каза 3 седмици.... та сега не знам на кого да вярвам  Confused Confused Confused

п.п. То май въпроса си е за нова тема???? Сигурна съм, че не съм единствената, която си го задава  Confused Wink

# 4
  • Мнения: 3 166
И в Пловдив, е тук ми казаха да изчакам да мине първият цикъл и тогава може да се възстановят контактите. Точно за да се избегнат инфекции. Даже казаха, че преди първия цикъл не е много желателен и механичен гинекологичен преглед поради същата причина.

# 5
  • Мнения: 651
И на мен ми казаха секс след първи цикъл - хем да не стане инфекция, хем по-лесно стават бебетата след кюртаж, а това естествено не е препоръчително. А и ако има закъснение да не ти побелява косата, а да знаят къде да търсят причината. По-добре изчакай.

# 6
здравейте момичета да ви кажа честно взех да се савземам след кюртажа.Незнам защо но на 11 ден след него правех секс без предпезни мерки.Въпросът ми е следният възможно ли е да сам бременна защото все още не ми е дошло само някакво зацапване а са минали 18 дена от кюртажа.Не смея да кажа на моят д-р да не ми се скара а се надявям да съм бременна нямям нерви да чакам 2 месеца.По принцип ми идва на 22-24 дена какво ще ми кажете чакам съвет

# 7
  • Мнения: 3 591
За 1ви мензис би трябвало да почакаш около 30-40 дена от абразиото.
И според мен идеята за секс без предпазни мерки е лудост на 11ти ден - и аз бих ти се скарала  Naughty
Сега само една инфекция ти трябва за да завърши и следвашата бременност така. #2gunfire Поне презервативи ползвайте. А след като ти дойде може да започнете и опити за бебе.

# 8
  • Мнения: 651
И аз ще ти се скарам - дано не си си направила някоя беля. Дано всичко да е наред. Моето непрофесионално мнение е, че можеш да забременееш - дано да не се е случило обаче, просто е крайно неподходящ момента. Занапред - пазете се, за твое добро е. А за менстуацията - Деси ти е отговорила.

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Като стана дума за възобновяване на секса,ясно е,че трябва да се слушат препоръките на лекаря.
Но на мен друго ми е чудно.(това към бързащите)
След предишното преживяване,как толкова бързо се впускате отново в това,не го разбирам...Не ви ли е още "прясна раната",в смисъл,психически наистина ли се чувствате готови,или го правите единствено с надежда да забременеете светкавично?
Не знам,за мен поне си трябваше доста време...

# 10
Благодаря за бързите отговори на Весела и Деси.Ще бъда внимателна .

# 11
Мила кукумявке разбериме правилно Как да не бързам като сам седмак и единственото което ще ме направи щастлива е нова бременност.Когато 3-ма лекари ме гледаха и констатираха че плода е деформиран и няма сардечна дейност реших бързо да се утърва от този плод за да се възстановя бързо и да забременея отново.Сега обаче мисля че времето спря . Tired

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 23:23 от nikoela

# 12
  • Мнения: 2 825
Аз да кажа само, че не искам да забременявам сега... мисля да изчакам поне 3-4 цикъла  Wink
Говоря за секс за удоволствие и задължително с презерватив, това е единствената предпазна мярка, която ми препоръчаха докторите тука...а хапчета чак след първата лелка. Твърдо съм решила да ги пия поне 3 месеца, за да ми се регулира по бързо цикъла  Praynig А след това започвам опитите на ново. Аз лично за мене си смятам, че съм психически готова от всякъде, въпреки че са минали само 26 дена от кюртажа  Sad И все пак ще изчакам  Wink

Никоела, според мене е трябвало да изчакаш поне първата менструация, преди да започнеш с нови опити. Едва ли ти се е възстановила лигавицата за 11 дена ... и аз смятам че си постъпила неразумно ... дано не си забременяла  Praynig А затова, че са минали само 18 дена от кюртажа и още не ти е дошло, не се шашкай.... прочети темата назад и ще видиш колко е горе-долу нормално да се чака. На мене тука ми казаха от 2 до 6 седмици.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 123
аз за секс чаках 3 седмици,ако бях чакала цикъла,щях още да си почакам(още не ми е дошло Close).За бебеправене психически отдавна съм готова,но ще изчакаме до май месец.
 Ние се пазим с прекъснат полов акт.Мразим презервативи,а за хапчета не ща и да чувам.От Диането напълнях 10кг. и после не ми дойде 7 месеца,вместо да ми регулира цикъла.

# 14
  • Мнения: 651
Нещо взехте да ме шашкате с патилата си от разни хапчета. Аз от 01.04. трябва да си почна противозачатъчните, ама взех да се замислям. Хапчетата са "Жанин" и знам, че не му е тука мястото ама някой ако иска да ме посъветва нещо по въпроса... Thinking

# 15
  • Мнения: 2 825
аз за секс чаках 3 седмици,ако бях чакала цикъла......

Е и на мене така ми казаха тукашните доктори - 3 седмици... и понеже те минаха .... и почна да ме човърка  Wink май ще се нахвърлям на мъжо довечера  Wink А за хапчетата ... не знам, аз все още си се чудя, ама ми ги препоръчаха за регулиране на цикъла (бг докторката, тукашните нищо не са ми казвали).... никога през живота си не съм пила противозачатъчни и като чета какви странични ефекти имат  Rolling Eyes абе, има време за тях, като ми дойде ще му мисля....  Wink
angels_zg, а не те ли е страх да не забременееш по-рано, като не ползваш никакви предпазни мерки. Ние също до сега се пазех ме с прекъснат полов акт... но сега не ми се ще да забременявам веднага... и затова се чудя какво да правя Confused Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

# 16
за Жанин не съм чувала лоши отзиви аз спрях Жанина преди 2 години установих че от тях не ми се прави секс.Не ме разбирай грешно не от самият жанин а от самите противозачатъчни защото преди това съм пила логест.Хапчетата са добри защото те предпазват от бременност гърдите ти стават 1-2 номера по-големи косата ти също ще расте сас часове и т.н. новите хапчета са добри но на мен ми действат само на половата с-ма отрицателно

# 17
  • Мнения: 218
за Жанин не съм чувала лоши отзиви аз спрях Жанина преди 2 години установих че от тях не ми се прави секс.Не ме разбирай грешно не от самият жанин а от самите противозачатъчни защото преди това съм пила логест.Хапчетата са добри защото те предпазват от бременност гърдите ти стават 1-2 номера по-големи косата ти също ще расте сас часове и т.н. новите хапчета са добри но на мен ми действат само на половата с-ма отрицателно
Малко офф: Аз не взимам Жанин, но желание за секс почти никакво. Ха сега кажете какво да направя? Simple Smile А това за гърдите и косата звучи страхотно. newsm10
По темата, аз изчаках да спра да кървя след кюртажа, а то беше към 40 дни и тогава започнахме със секса. И ние се пазехме с прекъсване на половия акт, и все още е така. А страх от забременяване не съм имала, не съм от лесно забременяващите.

# 18
  • Мнения: 2 825
Това за гърдите честно ли???? Я някой да го потвърди  Mr. Green И това само ефект от Жанин ли е или при всички е така?????
Че то ако е така, за какво им е на хората да си слагат силикон, я да минават на противозачатъчни  Wink  Laughing Laughing Laughing
Верно са си хормони, ама мисля при всеки трябва да е различно  Confused Confused Confused

моите на последък май на зачждане го избиват... сори за което  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 591
Това за гърдите честно ли???? Я някой да го потвърди  Mr. Green И това само ефект от Жанин ли е или при всички е така?????

май само от Жанин-а
вижте тук:
http://www.asklenore.info/breastfeeding/induced_lactation/yasmin.html

Става въпрос, за жени които искат да кърмят осиновено бебе и следват схема - първо си увеличават гърдите, после стилулират кърмата и т.н. увеличаването става с Жанин.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
не е само от него,на мен и от Диането ми станаха много по-големи,ма кво от това ,като и задника ми стана троен.
 А за забременяването-ми не ме е стах,защото първо идвам от клуб за проблемнозабременяващи и не знам дали ще мога да забременея лесно за втори път ,а и доста години сме се пазили така с мъжът ми и нищо не е станало.

# 21
  • Мнения: 2 123
Преди много време аз пуснах темата тук и искам да ви помоля да обърнете внимание на заглавието. Много момичета влизат тук с идеята да си отговорят на въпроса "Кога да очакват цикъл след преживян аборт", а не за да четат коментари за сексуалните ви нужди или пък тези на партньора ви.  Peace

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 20:02 от irinii

# 22
  • Мнения: 2 825
Ирини, извинявам се, права си ... засрамвам се в ъгъла  Embarassed не очаквах, че ще се получи чак такава дискусия.
Моля Деси да изтрие всички мнения по темата за секса или ако е възможно да ги извади в друга тема, може би ще са интересни и полезни и за други момичета.

Сега да се похваля и аз - вчера ми дойде  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 , на 28 ден след кюретажа, за такава точност не си бях мечтала дори  Wink Болки не съм имала, което не е нормално за мене, но имах ПМС около седмица, изразени в голяма нервност, избиваща на заяждане и няколко пъпки на лицето  #2gunfire , което също не е характерно за мене

Общи условия

Активация на акаунт