ПЕТИ клас - 2 тема

  • 57 638
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Всеки ден по осем часа, в петък седем Simple Smile.

# 646
  • Мнения: 10 547
Всеки ден по осем часа, в петък седем Simple Smile.

Като при вас.

Пазете децата, защото моите легнаха миналата събота болни и едва днес мога да кажа, че станаха, т.е. смениха пижамите с "цивилни" дрехи, но пък как кашлят, не е истина. Четири дни със зверско главоболие, 39 гр. Т и никаква сила. Направо ми идеше да избягам на някъде тази седмица. Нито можаха да учат, нито да тренират.

# 647
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Много учат децата ви.  Rolling Eyes Нашите са с по 7 часа всеки ден .
Наистина върлува гаден грип ,има области с обявени грипни епидемии.  Tired
Ние се прибрахме и младежът захвана домашните.

# 648
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
При нас 2 пъти седмично по 7 часа, а останалите дни по 6 часа newsm78.
Синът ми завърши срока с 3 по математика, 5 по БЕЛ и по останалите предмети има 6.
Добре е, само математика определено го затрудни, намерих учител да помага един път седмично, дано така
се отстранят пропуските  Peace
Успешен 2-ри срок на всички ученици Peace

# 649
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
И моят е с два дена по седем часа, а останалите с шест. Слава Богу!!! Mr. Green Че не знам иначе как аз ще се справя!!!  Joy

# 650
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Всеки ден по осем часа, в петък седем Simple Smile.

Ухаа, защо толкова много? И школата ли е влючена в тези часове?

При нас един ден 8 ч (заради СИПа, който трябвало да се взима 2 часа наведнъж), 2 дена по 7ч и 2 дена по 6ч - това с 3ч ЗИП + 2ч СИП седмично.

Пожелавам спокоен и успешен старт на втория срок! Ние сме първа смяна  newsm44, чакам я още от 15,09.

# 651
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да, школата е включена и през седмица имат вместо осем - шест, на групи са по ДТИ. За моя най-голяма мъка Mr. Green, започват втора смяна...вечерята ще най-рано в 8.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Всеки ден по осем часа, в петък седем Simple Smile.

Ухаа, защо толкова много? И школата ли е влючена в тези часове?

При нас един ден 8 ч (заради СИПа, който трябвало да се взима 2 часа наведнъж), 2 дена по 7ч и 2 дена по 6ч - това с 3ч ЗИП + 2ч СИП седмично.

Пожелавам спокоен и успешен старт на втория срок! Ние сме първа смяна  newsm44, чакам я още от 15,09.
+ 1 час Модул, същото и при нас. И аз се радвам за първата смяна. Предната система със смените ми допадаше повече  Crossing Arms

# 653
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Успешен 2ри срок на децата! Peace
 Моя замина учудващо бодър и нетърпелив на у-ще. Явно си е отпочинал добре.  Laughing
И се радва много на 1вата смяна .

# 654
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Успешен втори срок на всички! Hug

Девойката по навик се събуди рано и сега си чати с приятелка. Тази седмица с временна програма, от следващата - твърда. Да видим как ще се организира с ученето, че иска поне 2 пъти да ходи к на тренировки преди училище, което не знам как ще става. Thinking

# 655
  • Мнения: 8 757
  И при нас отиването на у-ще е с желание.Онзи ден го слушах как обяснява на баща си,че в новия клас е "много яко и фън",децата са супер,учителите също и вече му се ходи на у-ще.Това не важи за кака му,нищо ,че са в едно даскало.
  Като сложим тамбурата,консултациит и ФВС,почти всеки ден се връзват 7 часа.
 

# 656
  • Мнения: 822
Здравейте момичета, има ли момчета?Simple Smile
Мога да се отчета с един отличник, който също вече няма да става в 6.30, но за съжаление няма да му стига времето... тениса ни отива само събота и неделя.
За броя часове,  освен че са 8, за  училището не е практика да вкарват школите в учебните дни и доста години по ред карахме работна събота, сега поне съботата остава за почивка, състезания и спорт. Другото интересно,  е че започват в 12.30 и са обикновено до 19.10, учат на блокове, което за мен е успешна форма, пък и резултатите на училището го затвърждават.
Нали си знаете че СМГ ми е слабост, та ако някой не е прочел или обърнал внимание имат 15 деца с покани от Оксбридж:)

Успешен втори срок на децата ни!

# 657
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да, блоковете са много добра стратегия Heart Eyes, най-малкото имат само 3-4 предмета на ден.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 2 133
О, разкажете повече за тези блокове.
При нас школите добре, че не са сб/нд.
Успешен втори срок на всички!
Ние отразихме един хубав и, надявам се, зареждащ сноубординг. Днес първата смяна ни посрещна със слънце и може би затова не толкова трудна, колкото очаквах; да видим занапред.

# 659
  • Мнения: 822
Учат на блокове, като един блок е два учебни часа. Между тях има само 5 минути почивка. Така имат повече време за изпитване ,предаване и за упражнения, като учениците седят в една тема било математика, български, АЕ и т.н, по дълго,  дори физическото и рисуването са им така.

Общи условия

Активация на акаунт