Пазаруване от Aliexpress.com 47

  • 92 482
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 508
Привет на всички!
Някой знае ли как да потърся в алиекспрес шините за изправяне на кокалчета или така наречените силиконови ортези за крака?  newsm78
Една обява, на която попаднах случайно. Цък!

# 346
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 22
Искрени благодарности Зизу  bouquet

# 347
  • София
  • Мнения: 778
Привет на всички!
Някой знае ли как да потърся в алиекспрес шините за изправяне на кокалчета или така наречените силиконови ортези за крака?  newsm78
Една обява, на която попаднах случайно. Цък!

Точно такава имам. Пълни много обувката и не раздалечава много палеца. Тези са по-ефектни:http://www.aliexpress.com/item/1Pair-Silicone-Gel-Toe-Separator- … /32383848458.html

# 348
  • Мнения: 31
Вече един месец чакам едно палто за мъжа ми, искам да му го подаря за Коледа...но дали ще пристигне.Не ми е за парите,но нямам време да му търся друг подарък. За пръв път пазарувам от този сайт. newsm78

# 349
  • Мнения: 593
  Embarassed не бях разбрала, че не мога да плащам с американ експрес. дадох опция за уестър юнион. моля който е плащал по този начин да каже. пише, че след 24ч се плаща, а не до  newsm78 какво се попълва и колко ви струва (или е според парите от поръчката, моята е 21,46д)

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 06:35 от торбеста мечка

# 350
  • Мнения: 1
Здравей! Аз използвам ето този сайт за следене на поръчките,
https://gdeposylka.ru/
ако се регестрираш  в него, ще получаваш известие на имелла за пратките, много съм доволен от него, Но имай в предвид че много от продавачите дават фалшиф трек номер, за да не плащат отгоре.

# 351
  • Мнения: 18
Здравейте! От 12,11 чакам и аз поръчка но в сайта на БГ пощи ми казва, че няма информация за пратката! Тя завършва на CN. Има ли друго място където мога да я проследя и да проверя до къде е стигнала?

# 352
  • Мнения: 19 473
Здравейте! От 12,11 чакам и аз поръчка но в сайта на БГ пощи ми казва, че няма информация за пратката! Тя завършва на CN. Има ли друго място където мога да я проследя и да проверя до къде е стигнала?
Рано ти е още в БГ пощи да има следа. Аз имам поръчани неща от октомври, които още не са пристигнали.

# 353
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 887
Аз почнах да получавам пратките ми от края на септември и началото на октомври.И днес вече ми писна и отворих диспут за едно яке.Остават ми 2 дни протекшън,от една седмица му пиша всеки ден на търговеца и ни вест,ни кост.Пратката с номер,който не съществува,няма как да я проследя и единственото което ми остава е да отворя диспут.Сега чакам...

# 354
  • Мнения: 19 473
Аз почнах да получавам пратките ми от края на септември и началото на октомври.И днес вече ми писна и отворих диспут за едно яке.Остават ми 2 дни протекшън,от една седмица му пиша всеки ден на търговеца и ни вест,ни кост.Пратката с номер,който не съществува,няма как да я проследя и единственото което ми остава е да отворя диспут.Сега чакам...
За всеки случай да попитам, не съм отваряла диспут досега, дано не ми се наложи, но само два дни преди изтичане на срока не е ли късно за диспут? Имам предвид, че като нищо ще ги пропуснеш ако нещо се разсееш. Та около 7 дни преди края не е ли по-добре да се вдига диспут, или това е прекалено рано за такава реакция?

# 355
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 887
Предполагам,че е по-добре,обаче се надявах до последно нещо да пристигне.Пък и на мен ми е за първи пъти доста се двоумих.

# 356
  • Мнения: 167
И аз се двоумих за една пратка от 29.09 и накрая реших да пусна 10 дни удължаване срока на защитата, защото си искам нещото:) И гадината китайска ми удължи срока с 30. Та ще почакам още и дано да го получа в рамките на 10те дни които поисках, че на положителен коментар хич да не се надява.
Иначе днес получих още едно нещо от поръчките на 11.11, което приятно ме изненада - първото за 7 дни, второто за 14:) Но за третото май ще си почакам:(

# 357
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Сега за Черния петък ще правят ли нещо по-така? Някакви реклами за купони ми се въртят. Laughing

# 358
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
Аз изобщо не удължавам , пускам си диспут , искам си 100% рефънд , ако получа нещото - го купувам отново и веднага потвърждавам , защото има и съвестни търговци и бавни пощи  Hug

# 359
  • Мнения: 22
Здравейте преди няколко дни повдигнах диспут за една пратка която нямаше проследим номер и продавачът не ми отговаряше на съобщенията и ето какво ми отговориха The dispute reached an agreement
 
Dear
An agreement has been reached for Order No. 69975392362419 .
Please note:
You should receive your refund within 3-15 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.
 
We would like to invite you, our valued customer, to participate in our survey to learn more about your recent experiences on AliExpress so that we can improve.Click here to take survey
 

Sincerely,
AliExpress.com
2015.11.18 23:54
Това значи ли че ще си получа парите? Трябва ли нещо друго да направя? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт