Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Момичета , пробвали ли сте нещо стягащо с видим ефект?
Кожата ми се отпусна след успешно (ура ура) отслабване, и въпреки, че съм сериозна със спортуването, искам да я подпомогна и с кремче /лосионче или каквото там препоръчате. Мерси Praynig Smile
Цитирай

Варна

Аз съм доволна от този на Орифлейм.Наистина стяга кожата видимо,но изисква постоянство,както всичко останало! Wink
Ето го:
http://bulgaria.oriflame.com/Final/Jena-ZaTqloto-SpecialGrija-Pr … StqgastLosion.htm
Цитирай

София

Досега съм ползвала 3 стягащи лосиона: на Нивея с Q10, на Дав и сега в момента ползвам на Леокрема От трите съм най-доволна от последния, макар че досега фаворит ми беше този на Нивея.
Има видим ефект при мен, но упражненията са задължителни. Не разчитам само на лосиона да ми стегне кожата. Peace
Цитирай

София

Нещо не се получава при мен... Confused
Цитирай
Аз съм доволна от този на Орифлейм.Наистина стяга кожата видимо,но изисква постоянство,както всичко останало! Wink
Ето го:
http://bulgaria.oriflame.com/Final/Jena-ZaTqloto-SpecialGrija-Pr … StqgastLosion.htm
много благодаря за инфото. а постоянство в колко пъти дневно и каква продължителност от време се превежда?
аз от упражненията гледам да плувам 4-5 пъти седмично, за друго нямам време на този етап, но ми звучи достатъчно..
Цитирай

много съм доволна от антицелулитния на Рефан. Но без диетка и спорт не става нищо Whistling
Цитирай

София

Този на Дав е хубав.
Цитирай

аз съм с двете ръце за anew на avon. на първата опаковка съм, и се чувствам значително по стегната (в комбинация с диета и упражнения).
Цитирай

Все на втория етаж

Ами при мен лично нищо нямаше ефект, специално за стягане.
Цитирай

София

При мен също се получава с Леокремата,е не е 100 % като с вълшебната пръчица,но бива
Цитирай

София

И аз съм най-доволна от Леокрема  Hug
Цитирай

И аз съм най-доволна от Леокрема  Hug

И аз! Peace
Цитирай

Там...

Аз пробвах крем за извайване на бюста на AVON (всъщност още го използвам) и често казано има няяякакъв ефект.

Цитирай

София

Аз пробвах крем за извайване на бюста на AVON (всъщност още го използвам) и често казано има няяякакъв ефект.

Този го имам и аз и е пълен боклук  Sick
Цитирай

Варна

Ами при мен лично нищо нямаше ефект, специално за стягане.
също Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора