Отговори
  • Мнения: 32
съжалявам ,но искам да предпазя много млади и не само хора , които имат намерение да , отидат , да се лекуват , там  много е мила жената евтино , взима , но не докрай лекува  и в детайли , съжалявам , защото сега евтиното има своята скъпа цена  Close

# 1
  • Мнения: 3 157
От толкова правописни грешки изобщо не разбрах какво лекува тази мила женица,явно авторката има доста за коригиране:)

# 2
  • Мнения: 760
От толкова правописни грешки изобщо не разбрах какво лекува тази мила женица,явно авторката има доста за коригиране:)

и аз нещо не схванах какъв е този доктор какво лекува ...

# 3
  • Мнения: 32
От толкова правописни грешки изобщо не разбрах какво лекува тази мила женица,явно авторката има доста за коригиране:)
мила , внимавай да не попданеш  на такава мила  женица,ще разбереш как лекува

# 4
  • Мнения: 1 196
Дай малко повече инфо, до тук разбрахме,че е много мила, но да не ходим там...???? Thinking Thinking Thinking

# 5
  • Мнения: 32
работи ,евтино , но не качествено newsm66 сега зъб който ми е правила, се налага да се лекува отново , кореново ,специалист ми каза, че некачествено е направена плобмата и цялото лечение , защото потъмня зъбя,и почна и да ме боли и единственото спасение за зъба , повторно но КАЧЕСТВЕНО ЛЕЧЕНИЕ!!! И КОРОНКА newsm78

Общи условия

Активация на акаунт