Светлината на моя живот - Тема 11

  • 47 667
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 766
"Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum)



    "Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum) е индийски сериал на телевизия Star TV, който започва през август 2011 г. и продължава и до днес, като до момента са излъчени приблизително 1000 епизода. Сериалът проследява пътищата на Сандия и Сурадж. Той е затрогваща сага за любовта, насърчаването и разбирането.
      На пръв поглед двамата нямат нищо общо - тя е образована, той - обикновен и неграмотен сладкар. Тя мечтае да стане офицер, като се опитва да счупи оковите на семейните ценности. Той е сладкодумен и успява сам в живота. Но съдбата неколкократно ги сблъсква и най-накрая двамата се венчават при странни обстоятелства.
      Сандия е чужда в новия си дом, не разбира нито порядките, нито ценностите на семейството. Възпитана да уважава възрастните, тя не се опълчва на своята свекърва, но трябва да реши - дали да се превърне в типичната домакиня или да продължи да преследва мечтата си - да се изучи и да стане полицай. Подкрепа получава от своя съпруг, който трябва да балансира между властната си майка и амбициозната си жена.
      Сериалът се излъчва всеки делничен ден от 15.30 по БТВ на мястото на "Цветовете на любовта"



Created by:       Shashi Sumeet Productions
Written by:       Shashi Mittal, Seema Mantri, Raghuvir Shekhawat
Directed by:      Sumeet H Mittal, Rohit Raj Goyal



В главните роли:

  • Anas Rashid - Suraj Rathi


Анас е мюсюлманин по религия. Роден е в щата Пенджаб. Завършва университет със специалност Психология. Най големият от пет деца в семейството. Владее урду, арабски и персийски. Кариерата му започва след като се явява на конкурс за красота през 2004г. Тогава печели титлата мистър Пенджаб. Заснел е множество музикални клипове. В началото преди да пробие е работил всичко, включително и като шофьор. Това му помага да научи бързо къде се намират най-добрите студия в Мумбай. Има няколко хобита - по негови думи готви добре. Имал е заведение в родния си град, познава добре и китайската кухня. Калиграфията му се отдава, за сега пее непрофесионално, но една от мечтите му е да запише албум с песни. Кариерата му започва в Стар плюс, където е и до момента. Играл е в няколко сериала, но най-голямата роля в живота му е тази на Сурадж Рати в индийския хит "Светлината на моя живот"

  • Deepika Singh - Sandhya Suraj Rathi


Дипика е родена в Пенджаб. Преди да стане актриса е била студентка по бизнес администрация, а след това прави и специализация по маркетинг в техническия университет в Пенджаб. Родена е в семейство на раджпути. Баща й е собственик на магазин за дрехи, но семейството й често има финансови проблеми. Затова тя помага на баща си в семейният бизнес. След като бизнеса потръгва тя решава, че иска да се занимава сериозно с актьорско майсторство. Заминава за Мумбай, но там е принудена на търпи много лишения. Казва, че дори е имало дни, в които не е разполагала с пари за храна. Въпреки трудностите обаче тя не спира да вярва, че късметът й ще се усмихне. През 2011 година надеждите й са оправдани, защото е избрана за главната роля в хитовия сериал "Светлината на моя живот" 


Реклами с Анас и Депика





Репетиции на Анас и Дипика за Star Parivaar Awards 2015




Анас, Дипика и актьорите - Star Parivaar Awards 2015
 




Анас и Дипика - супер клипове и репортажи зад кадър 2015





Заглавна песен на сериала с бг превод:





Превод на биографиите: Миха, Колажи и гифове - Тара, Миха, Софи, Ени и Росинце



Старите теми:


# 1
  • Мнения: 8 375
wavey wavey wavey
Роска Hug Hug Hug мерси за новата ни красива темичка  smile3525 newsm51 smile3525оформила си я я чудесно  newsm51 smile3525 newsm51











# 2
  • Мнения: 203
Сандия се грижи за къщата изпраща Сантош на меден месец:
Предстоящият епизод на Diya Aur Baati Hum ще покаже, че Сандия и Сурадж планират да изпратят Сантош и Арун на Мавриций. Сантош отказва да отиде, докато Арун е готов да отиде. Сандия и Сурадж се опитват да убедят Сантош, но Сантош не е готова да приеме.
Сандия изведнъж казва на Сантош, че ще се грижи за всички задължения и отговорности на къщата в нейно отсъствие, което прави всеки шокиран. Емили, Mенакшиi, Сурадж, Арун и Сантош знаят, че колко е трудно за Сандия и тя със сигурност ще се провали, за да се справят с къща.
Сантош дава шанс на Сандия и поръчва на Meнакши и Емили да не помогат на Сандия. Да бъдеш добра снаха, Сандия започва да работи от домашно почистване, пълнене на вода в тенджера, прави децата готови за училище, да носи чай на всички и да сготви храна. Сандия успява да се справи с работата през деня, но намира трудно в нощта.
Ще успее ли Сандия да изпрати Сантош на Мавриций?


Този епизод ще бъде много интересен и забавен да видим как Сандия се вихри в кухнята и показва на Сантош, че докато е на почивка с Арун всичко ще бъде наред щом най-голямата снаха Сандия е там.

# 3
  • Мнения: 628
Хайде, да ни е честита новата тема!  newsm51 newsm51 newsm51
Роси, прекрасно си я направила, благодаря!  smile3525  Наистина е изпълнена с много романтика!  txtloves txtloves txtloves

Миме, благодаря за инфото! smile3525 Наистина ще е забавно, Сандия да домакинства си е голяма атракция! smile3532
Ени smile3525

# 4
  • Мнения: 8 375
Изгледах си новата серия и мнооого ми хареса  smile3521
Сантош дръпна такава  сърцераздирателна реч  на забулената Сандия като си мислеше ,че е Лалима ,че просълзи всички Рати  smile3518 smile3521Каза и ,че много я обича обаче не може да я приеме за снаха ,не може да раздели Сурадж и Сандия ,че е разбрала ,че греши и така на татък и докато говореше Лалима се появи на вратата и обясни на всички как с помощта на Сураджи е разбрала ,че греши и се е променила .Този момент не ми стана ясен ,защото ако не беше Сурадж да се разтърси и да разбере каква е лъжкиня Лалима тя още щеше да се овърта около него ама айде карай да върви няма да си развалям настроението .Важното е ,че Лалка  е аут ,а Сурадж и Сандия могат да си отдъхнат  smile3521 newsm44
На края серията завърши много хубаво със Сурадж и Сандия седнали на люлката ,прегърнати и си гукат  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two HeartsИзведнъж Мена и Викрам почнаха да се карат ,че Викрам забравил да купи подарък на своята Мена обаче Сураджи веднага даде на брат си мобилния си телефон та той да избере он лайн подарък за жена си и така мъничката криза бързо ,бързо се разреши  smile3521Но и Сандийка се присети ,че си няма подарък ,а Сурадж и вика ти имаш любовта на мама и семейството това ти стига  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaСандийка се направи на сърдита и хукна да си тръгва ,но Сурадж я спря ,а за утре дадоха как те избират почивка за мама и татко без да знаят ,че Сантош и Арун правят същото за тях  smile3521

# 5
# 6
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug bouquet
 новата тема си я направила страхотно Two Hearts kiss smile3521 благодаря ти! smile3525




 Two Hearts txtloves

Мисия *Мавриций* clean clean prostor Laughing ще се окаже по*трудна от *Mahabali*
за нашата Сандийка  4470..
"Ооо Богове Joy никой за нищо не става тук Joy само мене ме бива Laughing #Silly rotfImbo "

# 7
  • Мнения: 390
Добър вечер момичета!
Софи, Ени тук съм, но просто нямам абсолютно никакво време нито да коментирам, нито да гледам някакви епизоди, нито Войо, нито БТВ, да не говорим за Индия, от седмица не съм гледала нищо. Просто наистина нямам никакво време, само наминавам да ви изчета, но не ви смогвам на писанията, много бързо пишете  newsm53. Когато наваксам ще си включвам, но това евентуално ще стане другата седмица, до тогава имайте търпение, ако изобщо някой го интересува. От известно време насам сте толкова погълнати от случилото се със Сурия, че не обръщате внимание на никого, а моето мнение мъъъничко се различава от това, което искате да чуете. Няма значене, аз все пак ще се включвам от време навреме с коментарчета, дали са ви забавни или не, вие си решавате. Темата е затова, да се коментира и споделя, а не да си пишем монолози, защото в един момент имах това чувство - че пиша монолози. Както и да е! Желая ви лека вечер и приятни почивни дни!

# 8
  • Мнения: 628
Добър вечер момичета!
Софи, Ени тук съм, но просто нямам абсолютно никакво време нито да коментирам, нито да гледам някакви епизоди, нито Войо, нито БТВ, да не говорим за Индия, от седмица не съм гледала нищо. Просто наистина нямам никакво време, само наминавам да ви изчета, но не ви смогвам на писанията, много бързо пишете  newsm53. Когато наваксам ще си включвам, но това евентуално ще стане другата седмица, до тогава имайте търпение, ако изобщо някой го интересува. От известно време насам сте толкова погълнати от случилото се със Сурия, че не обръщате внимание на никого, а моето мнение мъъъничко се различава от това, което искате да чуете. Няма значене, аз все пак ще се включвам от време навреме с коментарчета, дали са ви забавни или не, вие си решавате. Темата е затова, да се коментира и споделя, а не да си пишем монолози, защото в един момент имах това чувство - че пиша монолози. Както и да е! Желая ви лека вечер и приятни почивни дни!


Илианкаsmile3525 Интересува ни, разбира се!  smile3521 Пиши когато можеш, много ще се радваме да чуем и твоето мнение, особено, ако е различно!  newsm47
Ени, мерси за разказа! smile3525 Епизода наистина беше много интересен!  smile3521  Сантош хубаво си порева за Сандийка, сега се сети тя, че няма право да ги разделя!  newsm53  Нищо, нали знаете, по-добре късно, отколкото никога!  smile3533  Та, след прочувствената реч, видя, че Лалка е до вратата и всички направиха едни физиономии, гледайки към фигурата с воала, все едно са видели призрак! newsm62  Лали си спомни храма, как е разбрала грешката си и сега ще събере Сурадж и Сандия! После Сандия се показа и със Сантош се прегърнаха, а всички бяха много щастливи, та чак плакаха! smile3521 Сурадж обясни за плана си и МАМА каза, че приема Сандия и като снаха, и като полицай!  newsm44 Любимата ми част (след тази в люлката Whistling) е когато Лалима си оправя багажа! smile3534  Даде на Сандия идола и и се извини, после се прегърнаха, а Сантош ги покани за Дивали!  smile3506  Дано наистина си е разбрала грешката Лалка и скоро да се пръждосва завинаги заедно с онова нещо Локеш! smile3521 После Сурадж и Сандия толкова сладко се бяха гушнали в люлката, но Мена се развика и им развали кефа!  txtloves txtloves txtloves hahaha  Караше се на Викрам, че не и е купил подарък, горката, остана ощетена!  smile3533  Сураджи спаси положението като му даде телефона си да поръча онлайн! И Сандия се направи на луда, и тя нямала подарък за Дивали, Сурадж казва, че има любовта на Сантош и семейството, друго не и трябва!  smile3533  Нещо се направи на обидена и си тръгва, но той я спря!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Софи Hug, за мисия Махабали Сандия има опит и умения, но за чистене и готвене...май ще поотслабнат тези дни Рати-тата!  smile3534

# 9
  • Мнения: 14
Добър вечер момичета!
Софи, Ени тук съм, но просто нямам абсолютно никакво време нито да коментирам, нито да гледам някакви епизоди, нито Войо, нито БТВ, да не говорим за Индия, от седмица не съм гледала нищо. Просто наистина нямам никакво време, само наминавам да ви изчета, но не ви смогвам на писанията, много бързо пишете  newsm53. Когато наваксам ще си включвам, но това евентуално ще стане другата седмица, до тогава имайте търпение, ако изобщо някой го интересува. От известно време насам сте толкова погълнати от случилото се със Сурия, че не обръщате внимание на никого, а моето мнение мъъъничко се различава от това, което искате да чуете. Няма значене, аз все пак ще се включвам от време навреме с коментарчета, дали са ви забавни или не, вие си решавате. Темата е затова, да се коментира и споделя, а не да си пишем монолози, защото в един момент имах това чувство - че пиша монолози. Както и да е! Желая ви лека вечер и приятни почивни дни!

Е, станахме две. И моето мнение е по-различно, и то не мъничко.
Значи, първо и основно: изключително, изключително нереалистичен сценарий, дори за индийски сериал изключително нереалистичен - мир и любов по света и благоденствие на земята. Дрън-дрън! Туй поне да беше около нашата Коледа, та да го преглътна с нещо винено-газирано.
Виждаш ли, мама Сантош се освестила, Лалка и брат й се освестили, щото подухнало течение и загасило лампите и туй, що не гасне - лалкината любов. И айдееее - всичко лошо оставяме зад гърба си, ще се прегръщаме и целуваме. Особено пък Сантош, дето не прощава някой да я излъже, да се изгаври, да злоупотреби с нея и да посегне на семейството й, еле пък на синето Сурадж.
В детските приказки има повече смисъл и логика, ама пък и аз къде съм тръгнала с тая голяма кошница очаквания за грам здрав разум...

Съжалявам, ако съм разстроила някого с мнението си, но съм толкова разочарована! То не че ми е сефте, ама... Както и да е, ще го преживея. ooooh!

Роси, поздравления за новата тема! Както винаги, справила си се чудесно.  bouquet bouquet

Момичета, благодаря ви за всичко, което качвате! С вас темите са по-цветни и много по-интересни.  bouquet bouquet

# 10
  • Мнения: 1 115
Рокси,оформила си ,както винаги,темата чудесно! Flowers Bouquet Kissing Heart Flowers Bouquet






# 11
  • Мнения: 11 766
wavey wavey wavey
Роска Hug Hug Hug мерси за новата ни красива темичка  smile3525 newsm51 smile3525оформила си я я чудесно  newsm51 smile3525 newsm51



Хайде, да ни е честита новата тема!  newsm51 newsm51 newsm51
Роси, прекрасно си я направила, благодаря!  smile3525  Наистина е изпълнена с много романтика!  txtloves txtloves txtloves



Ени, Робин - благодаря ви за прекрасните думи! Много се радвам, че темата ви харесва ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts newsm76 Ени пуснала си страхотни колажи и снимки - благодаря ти ...  txtloves txtloves txtloves Честит нов невероятен подпис!!! Много ми харесва ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 12
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug bouquet
 новата тема си я направила страхотно Two Hearts kiss smile3521 благодаря ти! smile3525




 Two Hearts txtloves

Мисия *Мавриций* clean clean prostor Laughing ще се окаже по*трудна от *Mahabali*
за нашата Сандийка  4470..
"Ооо Богове Joy никой за нищо не става тук Joy само мене ме бива Laughing #Silly rotfImbo "


Радвам се, че темата ти харесва Софи!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Благодаря ти за хубавите думи ...  newsm76 newsm76 newsm76 И според мен домакинстването на Сандия ще е по-сложно за нея от Мисия Махабали ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Като я знаем колко е оправна в кухнята ще пада смях ...  smile3532

# 13
  • Мнения: 11 766
Рокси,оформила си ,както винаги,темата чудесно! Flowers Bouquet Kissing Heart Flowers Bouquet


Тара, благодаря ти от сърце за хубавите думи и за прекрасните колажи!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Ти винаги красиш темите ни ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Страхотна си ...  newsm51  newsm76 Two Hearts

# 14
  • Мнения: 2 592
ИЛИЯНА Hug bouquet ЛОРИ Hug bouquet МИМЕ Hug bouquet
благодаря ВИ че намерихте време и се включихте в темата за Светлината*  love001
моето мнение го знаете отдавна Laughing харесва ми химията м/у Анас и Депика Heart Eyes и когато са заедно по лесно преглъщам историите около тях  Hug другите са различен дразнещ пълнеж Laughing Joy Joy Wink
романтичната фантазия по време на Сандийкината мисия беше хубава Heart Eyes  после двамата направиха много ефектен финал  Laughing и ни поднесоха мноого романтични екстри Heart Eyes според мен дори най хубавите в сериала досега loveuuu txtloves
..приемам че не пишете защото нямате време  Hug но не и защото имате различно мнение от моето да речем Naughty затова колкото повече пишещи толкова по*интересно smile3521 другото е работа на сценаристите Laughing мен ме дразнят  историите на непрекъснато реване  на Сандия  Sad говорене на Менакши по всякакъв повод и мнението и за всичко пред всеки newsm78  не ми харесва не го възприемам не ми е забавно  Wink  на други пък точно това им харесва  Wink на трети всичко им харесва  Wink така че  има  различни неща за коментар  стига да има желание за писане и споделяне на мнение! Crazy  Hug newsm10


 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт