Дисниленд Париж - тема 2

  • 92 744
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Трябва ли задължително да имат онлайн резервация за вход? Има ли лимит на посетителите, т.е като го решаваме в последния момент, имат ли шанс да влязат?

Има каси за билети на входа, не ви трябва резервация. А лимит на посетители няма  Simple Smile

# 616
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
cледващата ми мечта. Kой е най-подходящия cезон?

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Според мен юни е най-подходящ - денят е голям, времето е приятно,не са започнали все още жегите.

# 618
  • Мнения: 4 755
Според мен юни е най-подходящ - денят е голям, времето е приятно,не са започнали все още жегите.

И на мен така ми се струва. Освен това е краят на учебната година и малки, и големи залягат над учебниците Simple Smile

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Така е да. През юни времето е страхотно, не е необходимо да се навличаш, с една жилетка става. Можеш да се  разхождаш, да си почиваш в парковете, без да ти е некомфортно. Аз не обичам студа и затова юни ми беше перфектно.

# 620
  • Мнения: 937
И ние бяхме миналата година юни в началото му, дъщеря ми е рожденичка на 3 беше дъждовно и мрачно, но не беше студено с тънко яке за дъжд ни беше ок. Парка беше пълен при положение, че за тях си беше учебно време, не ми се мисли какво е вътре през лятото.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте,
имам платена резервация за цялото ми семейство за м.04, но днес разбрах, че едното дете няма да може да дойде. Мога ли да променя нещо по резервацията (например да сменя за по-хубав хотел за трима, защото се съмнявам да връщат пари)? Нямам направена застраховка от сайта им.
Или оставям така резервацията, като ще имам комплект билети и купони за храна в повече.  Peace


# 622
  • Мнения: X
Имам един тъп въпрос. Моля да ме извините за което.

Когато имам резервация в някой от хотелите на парка в колко от дните мога да вляза? Например имам платени 2 нощувки. В деня на пристигане ще можем ли да влезем в парка и от колко часа? Нали самото настаняване е от някакъв час - примерно 14 часа. И в деня на заминаването (третия ден) ще имаме ли право отново на вход и има ли ограничение до кога, защото нали чек аута на хотелите е до някакъв час?

# 623
  • София
  • Мнения: 735
Имам един тъп въпрос. Моля да ме извините за което.

Когато имам резервация в някой от хотелите на парка в колко от дните мога да вляза? Например имам платени 2 нощувки. В деня на пристигане ще можем ли да влезем в парка и от колко часа? Нали самото настаняване е от някакъв час - примерно 14 часа. И в деня на заминаването (третия ден) ще имаме ли право отново на вход и има ли ограничение до кога, защото нали чек аута на хотелите е до някакъв час?

Имате две нощувки, но 3 дни достъп до парка. Т.е. ако пристигнете по-рано, може да си оставите багажа на гардероб в хотела, ако не ви е готова стаята за настаняване и да отидете в парка. Последния ден - пак така. Оставяте си багажа да ви го съхраняват, и отивате в парка, до когато решите Peace
(Или си продавате билетите, както някои правят  Blush)

# 624
  • Мнения: X
Имам един тъп въпрос. Моля да ме извините за което.

Когато имам резервация в някой от хотелите на парка в колко от дните мога да вляза? Например имам платени 2 нощувки. В деня на пристигане ще можем ли да влезем в парка и от колко часа? Нали самото настаняване е от някакъв час - примерно 14 часа. И в деня на заминаването (третия ден) ще имаме ли право отново на вход и има ли ограничение до кога, защото нали чек аута на хотелите е до някакъв час?

Имате две нощувки, но 3 дни достъп до парка. Т.е. ако пристигнете по-рано, може да си оставите багажа на гардероб в хотела, ако не ви е готова стаята за настаняване и да отидете в парка. Последния ден - пак така. Оставяте си багажа да ви го съхраняват, и отивате в парка, до когато решите Peace
(Или си продавате билетите, както някои правят  Blush)

Благодаря!  bouquet

# 625
  • На планетата земя
  • Мнения: 757
Здравейте!
Записвам се и аз при вас,ние сме за началото на юли ,синът ми е на 12 год.и Дисниленд му е мечта.Не съм наясно с абсолютно нищо и всичко ми е мъгла,надявам се понауча от вас каквото ми е нужно.

# 626
  • Мнения: 1 825
Добре дошла  Hug За мен 12г. е прекрасна възраст за Дисниленд! Ще може да се вози на всичко, което поиска Wink

# 627
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Трябва ли задължително да имат онлайн резервация за вход? Има ли лимит на посетителите, т.е като го решаваме в последния момент, имат ли шанс да влязат?

Има каси за билети на входа, не ви трябва резервация. А лимит на посетители няма  Simple Smile
Знаете ли каква е цената на билетите на входа?

# 628
# 629
  • Мнения: X
Здравейте, четох за парад и заря, които се правят вечер в Дисниленд парк. Всяка вечер ли се прави това представление или има определени дни?

Общи условия

Активация на акаунт