Добър ортопед - травматолог в София за дете на 15 г.

  • 5 668
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 550
Моля да дадете координати на добър и изпитан ортопед - травматолог за София.
Сина ми по време на  игра на футбол е изритан в коляното, след което дълнително си е ударил същото коляно в гредата на вратата и сега ходи, но куца. Та търся надежден лекар, който да му помогне. Замислям се за този ортопед Венелин Алексиев - за частен преглед, но дали в неговия частен кабинет има техника ( например да му снима коляното и т.н.)? Ако някой има отзиви и го е посещавал наскоро , моля да ми пише. Или друга възможнаст за мен е Токуда, но не познавам подходящи ортопеди? Или пък други?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 243
д-р Атанас Кацаров от Пирогов! Невероятен специалист! Венелин Алексиев също съм чувала, че е добър, но нямам лични наблюдения, успех!

# 2
  • Мнения: 550
д-р Атанас Кацаров от Пирогов! Невероятен специалист! Венелин Алексиев също съм чувала, че е добър, но нямам лични наблюдения, успех!
bouquet, но искам да попитам  посещенията при д-р Кацаров платени ли са и ако искам да заплатя, дали ще ми дадат по-скоро час?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 243
Аз така съм процедирала - отивам в Пирогов - детското отделение и чакам и прегледа сина ми, всички чакащи бяха така - мисля, че не се заплаща...отделно си има частен кабинет в определени дни и там сигурно, ако се обадите ще ви дадат час и ако нямате направление ще си заплатите. Иначе работи с направления. При всички положения по телефона, ако се обадите ще ви обяснят подробно Simple Smile

http://www.drkatsarov.com/

# 4
  • Мнения: 550
Моля и за отзиви за д-р Венелин Алексиев?

# 5
  • Мнения: 550
От вчера правя опити да се свържа с д-р Кацаров, но никой не отговаря. Освен да посетя частния кабинет директно, за да си взема час. Но дали там ще има някой?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 243
От вчера правя опити да се свържа с д-р Кацаров, но никой не отговаря. Освен да посетя частния кабинет директно, за да си взема час. Но дали там ще има някой?

Здравейте,
д-р Кацаров почти постоянно е в операция и е трудно да се свържете, но не е невъзможно. Другата възможност е да е в чужбина - често пътува
Може да отидете на място в частния кабинет да разпитате и да си запишете час
Успех

# 7
  • Мнения: 550
В частния кабинет на д-р Кацаров няма ренгенов апарат, така че ще се насоча към болница Токуда.
Искам да има налична апаратура, с която да се извършат всички изследвания на едно място и накрая да се излезне с някакво заключение. Посъветвайте ме моля за  подходящ ортопед от Токуда.

# 8
  • Мнения: 550
Само като информация за търсещите детски ортопеди. Първо посетихме Токуда , а като второ посещение направихме при д-р Алексиев (Горна Баня). От втория сме безкрайно доволни, защото си личеше, че е детски ортопед и много бързо разпозна какъв е проблема. От разговора и прегледа веднага си пролича, че е много добре запознат с проблемите на детския растеж и от тази позиция си прави изводите и препоръките. Мога на тази база само да го препоръчам за по-сложни ортопедични травми при тинейджър.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 040
От Горна Баня също силно препоръчвам д-р Кехайов-също е детски ортопед.Миналата седмица водих дъщеря ми, която е на 15г.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 164
Като казвате Горна Баня ме интересува самата болница или МЦ Ортомед в Горна Баня. Дъщеря ми / на 15г/ също има нужда от ортопед, но досега все сме ходили в Ортомед и....не сме особено доволни.

# 11
  • Мнения: 234
Здравейте, т.к. никой не е писал от една година, да попитам някой ходил ли е скоро при д-р Алексиев, или д-р Кехайов? Интересува ме къде приемат и работят ли със здравната каса? Кой бихте ми препоръчали? Става въпрос за 11-месечно бебе.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 040
От двамата препоръчвам д-р Алексиев Hug

Общи условия

Активация на акаунт