А мамите от Младост къде са?

  • 5 168
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Здравейте!:55:  55  55
 Аз живея в Младост-3 до поликлиниката, но обикалям с количката и бебката навсякъде, от Мл.1 до Мл.4; най- често сме в парка до Патиланци или в  градинката до  Фантастико.
Засега се познавам само с мама Рая и бебе Боби.

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ей ме на! Но съм от Младост 1, до 43- ти блок. Доста сме малки още, но може нататъка да спретнем една обща разходка ако имате път насам.

# 2
  • Мнения: 419
Аз живея в Младост 4, но като родя ще е твърде студено за разходки, за жалост Sad .Много ще се радвам да се запозная с мами от Младостите, защото около мен няма такива или поне аз не познавам. Може би, защото още не съм седяла по градинките Laughing .

# 3
  • София
  • Мнения: 9 467
Ами аз съм си тука Simple Smile . Само, че едва в началото на Младост1.
По- близо ми е Мусагеница. Wink
До корекомския блок. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 777
Аз съм кандидат мама от Младост 3, живеем точно срещу поликлиниката.
Но май ние като се родим няма да сме хич по разходките.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Младост 4
между детската градина и бизнес парка:)
само дето нямам много време за дълги разходки нещо напоследък...
наваксваме с разходки уикендите в парка...
Шани, Фън...къде сте!:))

# 6
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Slunce
Аз съм кандидат мама от Младост 3, живеем точно срещу поликлиниката.
Но май ние като се родим няма да сме хич по разходките.


Нищо, напролет ще се съберем!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз съм кандидат мама от Младост-1 /срещу ХМС/,но още ми е много рано да мисля за такива работи.Надявам се догодина да се виждаме по градинките с някои от вас

# 8
  • Мнения: 2 641
Az sam badesta mama ot Mladost 2 - sega kupuvame apartament tam i dogodina zivot i zdrave stese zapoznaia s vas  Grinning

# 9
  • Мнения: 437
я, колко съседки Simple Smile Аз съм от Младост1 - Окръжна Болница. Само дето темата с разходките с колички ще е актуална чак догодина, май месец.

# 10
  • Мнения: 523
аз пък съм в Дружба 1:(  а при мен едва ли ще има много майки...
а бях много време в младост 1, срещу ДСК, там са още нашите:) чувствам се направо принадлежна към младост:)

# 11
  • Мнения: 1 512
Цитат на: beti_bratanova
аз пък съм в Дружба 1:(  а при мен едва ли ще има много майки...
а бях много време в младост 1, срещу ДСК, там са още нашите:) чувствам се направо принадлежна към младост:)


Хехе, Бети, аз пък 25 години съм живяла в Дружба 1, до пощата. Дядо ми сега живее там. Аз съм от пришълците в Младост- от 1.01.2003 г. Обаче ми харесва тук. Е, друго е като си ида в Дружба Wink

# 12
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Привет на всички комшийки Laughing . Аз съм в Младост 4. От три дена си взимаме кухнята от детската градина до Бизнес парка. И аз ще се радвам да се запознаем Grinning Много здраве от мен на Реза, Шани и другите баш съседки.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 467
Цитат на: Shusha
я, колко съседки Simple Smile Аз съм от Младост1 - Окръжна Болница. Само дето темата с разходките с колички ще е актуална чак догодина, май месец.

Хей, ама ти си ми съвсем близо! Simple Smile .
Ще се виждаме на площадката зад Фантастико. Живот и здраве до тогава! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 437
Цитат на: kopche
Цитат на: Shusha
я, колко съседки Simple Smile Аз съм от Младост1 - Окръжна Болница. Само дето темата с разходките с колички ще е актуална чак догодина, май месец.

Хей, ама ти си ми съвсем близо! Simple Smile .
Ще се виждаме на площадката зад Фантастико. Живот и здраве до тогава! Simple Smile


Супер, значи ще се виждаме живот и здраве Simple Smile

# 15
  • Мнения: 76
Привет и от мен и бебе Калоян. Ние живеем в Младост 3, малко след Вероната Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 38 476
a az sum v mladost 3 /na bulevarda/ no nashte sa v 2 - taka 4e mart-april jivot i zdrave shte se vizdame po gradinkite Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 1 228
Цитат на: logo5ka
Привет на всички комшийки Laughing . Аз съм в Младост 4. От три дена си взимаме кухнята от детската градина до Бизнес парка. И аз ще се радвам да се запознаем Grinning Много здраве от мен на Реза, Шани и другите баш съседки.


И мен можете вече да ме пишете към мамите от Младост 4  Simple Smile  Макар че до април - май догодина няма да живеем там. Но дотогава надявам се да се нанесем в новото жилище и да запиша Мартин точно в тази ДГ - казах ми я Реза и Шани  Simple Smile  Иначе и сега често често минаваме оттам Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз съм от младостските мами в проект Wink надявам се напролет, като се появи малкия мъж, да се виждаме с вас по градинките Grinning

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile малиии...голяма агитка се събрахме:))
като нищо ще спретнем една среща някой път:)))

# 20
  • София
  • Мнения: 3 899
И аз съм от Младост-3. Живея срещу базар Булмания. Квартала е чудесен. От както се преместих тук другите не ми харесват. Хванал ме е нещо като квартален шовинизъм....

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 728
Цитат на: Reza
Simple Smile Младост 4
между детската градина и бизнес парка:)
само дето нямам много време за дълги разходки нещо напоследък...
наваксваме с разходки уикендите в парка...
Шани, Фън...къде сте!:))

Реза,тук сме ама малко няма Нет. Шани е вече почти 10 дни офф.
Да кажа че живея точно срещу входа на детската градина(дето доставят кухнята).

# 22
  • Мнения: 34
Здравейте!Току що се регистрирах.Аз  също съм от Мл. 3,срещу поликлиниката.Имам 5 годи6на дъщеря,а през април 4акаме и новото попълнение в семейството. Grinning

# 23
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Добре дошла! Весело изкарване с нас! А скоро тъй като гледам и среща ще си правим.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет на младостките майки!  Grinning
Ето ме вече на линия - аз съм в Мл4.(до Технополис-а).

Всичко разбрах, само за уговорена среща не видях да се споменава?!?!  Rolling Eyes
Е - предлагайте....аз обикалям из цяла Младост, така че няма проблем!  Sunglasses

П.П:Логопедка - обади се понеделнишки на детската кухня да се запознаем на живо  Simple Smile  !

# 25
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Шани
Привет на младостките майки!  Grinning
Ето ме вече на линия - аз съм в Мл4.(до Технополис-а).

Всичко разбрах, само за уговорена среща не видях да се споменава?!?!  Rolling Eyes
Е - предлагайте....аз обикалям из цяла Младост, така че няма проблем!  Sunglasses

Simple Smile  !


Ами хайде на разходка тогава!
Искате ли в събота или неделя, стига да е топличко?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 728
Ние сме семейно през почивните дни-татито определя маршрута. И по-често не сме наоколо!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Fun
Ние сме семейно през почивните дни-татито определя маршрута. И по-често не сме наоколо!


същото!!!


През седмицата е по-подходящо за мен  Grinning .

# 28
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Шани
Цитат на: Fun
Ние сме семейно през почивните дни-татито определя маршрута. И по-често не сме наоколо!


същото!!!


През седмицата е по-подходящо за мен  Grinning .


Хубаво, и през седмицата става, то и ние сме с татито през weekend-a; само кажете, аз съм на линия! Wink

# 29
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Градинката на Патиланци добре ли е като място за повечето мами? А с баш комшийките ще се разберем на лична Laughing

# 30
  • Мнения: 1 512
Цитат на: logo5ka
Градинката на Патиланци добре ли е като място за повечето мами? А с баш комшийките ще се разберем на лична Laughing


Йееееее, на мен ми е перфектно!!!
Да видим какво ще кажат и другите!

# 31
  • Мнения: 419
Здравейте мамчета!
Имам следната питанка. Има ли магазин за детски стоки и аптека в Младост , на които сте се доверили, заради добри цени и качество?

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Stani
Здравейте мамчета!
Имам следната питанка. Има ли магазин за детски стоки и аптека в Младост , на които сте се доверили, заради добри цени и качество?


Аптеката с/у "Фантастико" в Мл4.
Казва се "Жийон" и е най-перфектната поради 1000000000 причини. Препоръчвам я  Sunglasses !
М-н с/у "Европа"-та (до канала) за детски дрехи е номер 1 за мен.

# 33
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Stani
Здравейте мамчета!
Имам следната питанка. Има ли магазин за детски стоки и аптека в Младост , на които сте се доверили, заради добри цени и качество?


За детски магазин - " Тарзан", мисля, че беше 364 блок Rolling Eyes -оттам купувам дрешки и памперси за Кристина;  има и  едно магазинче на пазарчето на Младост-3 - от него си купувам дрешки.
Аптеката също се намира на пазарчето в Мл. 3 и там цените са най- добри - лекарства и бебешка козметика.

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: logo5ka
Градинката на Патиланци добре ли е като място за повечето мами? А с баш комшийките ще се разберем на лична Laughing


става, но за кога говорим!  Rolling Eyes
Аз днес около 14-14.30ч. съм там! После в "Патиланци" на РД  Sunglasses .

И баш-комшийке в понеделник на детската кухня да не ни пропуснеш с FUN?!?!??  Wink

# 35
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
A, ами аз само подхвърлих предложение за мястото, а и нали повечето искаха да се видим през делничен ден. Лошата новина е че времето се разваля. Но все ще измислим нещо. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 419
Момичета, при кой гинеколог ходите в Младост?
Аз до преди 2 месеца бях при д-р Мишел, но съм отвратена. Напоследък в черния списък чета за Кукуряшкова.
При д-р Чернев съм ходила преди години, но и той ми се видя смотан

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Stani
Момичета, при кой гинеколог ходите в Младост?
Аз до преди 2 месеца бях при д-р Мишел, но съм отвратена. Напоследък в черния списък чета за Кукуряшкова.
При д-р Чернев съм ходила преди години, но и той ми се видя смотан


в 25-та няма СВЕСТЕН гинеколог!  Close  Close  Close
Ходи на частен - препоръчвам ти го, за да не съжаляваш.  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Stani
Момичета, при кой гинеколог ходите в Младост?
Аз до преди 2 месеца бях при д-р Мишел, но съм отвратена. Напоследък в черния списък чета за Кукуряшкова.
При д-р Чернев съм ходила преди години, но и той ми се видя смотан


Аз ходя при гинеколога, който ми следеше бременността и съм доволна, но в частния му кабинет( работи в болницата, където родих)
А моята приятелка ходеше при Кукуряшкова и остана с добри впечатления Rolling Eyes . Аз също четох отзивите за Кукуряшка в черния списък; не мога да дам мнение, защото не я познавам и не съм я посещавала.
По принцип нямам голямо доверие на гинеколозите в поликлиниките по лични причини.

# 39
  • Мнения: 419
ОК, нека е частен, но има ли свестен такъв в Младост? Иска ми се да е наблизо, защото живот и здраве, ще гледам бебка сама

# 40
  • Мнения: 437
Аз ходя при д-р Найденова в 27п-ка. Засега съм доволна...

# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ходя при Д-р Цанка Илиева в 25-та поликлиника.Засега съм много доволна от нея.Имах 2 пъти леко кървене от отлепване на плацентата и тя беше много внимателна.Караше ме да й се обаждам през 2 дена да проверява как съм.Досега съм ходила  5 пъти и имам 5 направени ехографа.Жената е много загрижена винаги и обяснява всичко,което я попиташ.Пък и за болничните нямам проблеми-вече 2 месец ми дава и каза,че може да ми ги пуска така всеки месец до края ако искам.То на мен ми се налага де.Такова е моето мнение

# 42
  • Мнения: 597
Здравейте мами!Аз също дъм от Младост 3,бл.310
Имам синче на 1г. и почти 5 м.-Владимир.Много често той е навън с баба си в градинката до Патиланци,защото аз работя.Ще се радвам на една среща с вас.
През бременността си консултацията ми водеше акушер Думанова от 25-а поликлиника.Много е добра-гласувам за нея с две ръце!!!тя е стара акушерка,работила и в родилно отделение и ще ви подготви много внимателно за великия ден.Ако някоя иска ще дам координатите на акушер Думанова.
За магазин-много харесвам "Ламчо" и магазинчетата по "Пътеките" в Младост 1А. Аптека-много съм доволна от тази която е до Пощата в Младост 3,в съседния блок-ро едни стълбички се качваш.Има всичко там,на нормални цени и фармацефтките винаги могат да ти дадат правилен съвет.
Поздрави от мен и до скоро!

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: ками
Аз ходя при Д-р Цанка Илиева в 25-та поликлиника.Засега съм много доволна от нея.Имах 2 пъти леко кървене от отлепване на плацентата и тя беше много внимателна.Караше ме да й се обаждам през 2 дена да проверява как съм.Досега съм ходила  5 пъти и имам 5 направени ехографа.Жената е много загрижена винаги и обяснява всичко,което я попиташ.Пък и за болничните нямам проблеми-вече 2 месец ми дава и каза,че може да ми ги пуска така всеки месец до края ако искам.То на мен ми се налага де.Такова е моето мнение


чак не е за вярване   Confused   - някой да 'ареса Илиева! Shocked  Shocked  Shocked
Изумена съм  Bulb .

# 44
  • Мнения: 4 176
Цитат на: kopche
Ами аз съм си тука Simple Smile . Само, че едва в началото на Младост1.
По- близо ми е Мусагеница. Wink
До корекомския блок. Simple Smile

Е явно няма да се видим скоро . Сега като почна зимата...Sad

# 45
  • Мнения: 2 978
Цитат на: ками
Аз ходя при Д-р Цанка Илиева в 25-та поликлиника.Засега съм много доволна от нея.Имах 2 пъти леко кървене от отлепване на плацентата и тя беше много внимателна.Караше ме да й се обаждам през 2 дена да проверява как съм.Досега съм ходила  5 пъти и имам 5 направени ехографа.Жената е много загрижена винаги и обяснява всичко,което я попиташ.Пък и за болничните нямам проблеми-вече 2 месец ми дава и каза,че може да ми ги пуска така всеки месец до края ако искам.То на мен ми се налага де.Такова е моето мнение



И аз бях при нея.
Държеше се мноооого добре. Много е мила с мамите. Laughing
Обаче има един проблем, малко е на моменти.
Ту ти говори мило, грижи се за теб, обеснява ти и следващият път като отидеш и ако не е на кеф претупва прегледа.
Аз имах неблагоразумието да я попитам за пола на бебо.....лелееее то беше една тирада, то не бе чудо.
Нея не я интересувал пола на бебето, не и пукало дори, тя си гледала нейната работа, да види дали му тупти сърчицето и дали другите работи там са му наред. За което съм страшно благодарна, все пак това и е работата, ама бива ли такова овикване. Като не го вижда или като не иска да ми каже да ми го обясни като на бял човек. Но както и да е....важното е да не и се обръща внимание Grinning Иначе си разбира от работата. За нея бременните жени са на 1-во място Wink

Много ми е кофти, че немога да излизам с вас. По принцип съм от Младост, но сега живея в Борово (баровският квартал)Дрън-дрън....По-хубав от Младост няма....липсва ми, но няма начин. Не ми се живее при мама и тати Embarassed  Нали съм голямо момиче Laughing  Wink  Wink

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: vini77
Цитат на: ками
Аз ходя при Д-р Цанка Илиева в 25-та поликлиника.Засега съм много доволна от нея.Имах 2 пъти леко кървене от отлепване на плацентата и тя беше много внимателна.Караше ме да й се обаждам през 2 дена да проверява как съм.Досега съм ходила  5 пъти и имам 5 направени ехографа.Жената е много загрижена винаги и обяснява всичко,което я попиташ.Пък и за болничните нямам проблеми-вече 2 месец ми дава и каза,че може да ми ги пуска така всеки месец до края ако искам.То на мен ми се налага де.Такова е моето мнение



И аз бях при нея.
Държеше се мноооого добре. Много е мила с мамите. Laughing
Обаче има един проблем, малко е на моменти.
Ту ти говори мило, грижи се за теб, обеснява ти и следващият път като отидеш и ако не е на кеф претупва прегледа.
Аз имах неблагоразумието да я попитам за пола на бебо.....лелееее то беше една тирада, то не бе чудо.
Нея не я интересувал пола на бебето, не и пукало дори, тя си гледала нейната работа, да види дали му тупти сърчицето и дали другите работи там са му наред. За което съм страшно благодарна, все пак това и е работата, ама бива ли такова овикване. Като не го вижда или като не иска да ми каже да ми го обясни като на бял човек. Но както и да е....важното е да не и се обръща внимание Grinning Иначе си разбира от работата. За нея бременните жени са на 1-во място Wink



бъййййййй, ама вие на спирате да ме изумявате  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy ...особенно с ТОЗИ израз  Shocked .

# 47
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Що бе Шани. И аз бях при нея. Гледаше ме редовно на ултразвука, държеше се верно малко на настроения, ама ми беше приятно да ходя на консултации при нея. След раждането малко прецака нещата щото направих мастит, а тя не взе мерки от рано, ама нейсе......

# 48
  • Мнения: 2 978
Шани знам и мен ме бяха предупредили,
ама нямах време та се записах при нея.
Поне с мен, без тази изцепка се държеше добре. После и като почнах да ходя на "частно" съвпадаше инфото на лекаря с нейното. Поне от това си вадя такъв извод.
Може да е било съвпадение, де да знам...ама нали всичко мина Ок.

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: logo5ka
Що бе Шани. И аз бях при нея. Гледаше ме редовно на ултразвука, държеше се верно малко на настроения, ама ми беше приятно да ходя на консултации при нея. След раждането малко прецака нещата щото направих мастит, а тя не взе мерки от рано, ама нейсе......


Утре ще ти разкажа  Wink !

# 50
  • Мнения: 671
Zdraveite mami az sa6to sam ot Mladost i po-to4no ot Mladost 3
Zaradvah se mnogo na temata za6toto e hubavo da se znaem Simple Smile
Az sa6to hodia po "Patilanskite poliani" Wink  
kato se zagovoro za genekolozi az moga da prepora4am d-r Lazarov ima 4asten kabinet v Mladost1 i raboti sas zdravnata kasa toi mi sledi tsialata bremennost i rodih pri nego stra6no sam dovolna
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт