Лакове за нокти – 102

  • 87 973
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
# 181
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Леми, много красиво  bouquet И ноктите ти са перфектни  Heart Eyes

# 182
  • Мнения: 2 643
Не съм писала доста отдавна , но ето нещо от скоро







Ииии моята гордост  Joy аз и моята колежка , по случайност сме с еднакви "почти" лакове

# 183
  • Мнения: 1 469
Ей, страхотни сте! Само да ми се повъзтабовят ноктите и ще започна и аз да полазвам някакви опити за нещо хубави ноктенца. Simple Smile Е, трябва да си купя и четки и печати и яаденки, много съм нахъсана. Grinning
Да ви питам имате ли идея за някакъв подобен цвят като оранжево-кораловия от снимката?

Скрит текст:

# 184
  • Мнения: 475
Ей, страхотни сте! Само да ми се повъзтабовят ноктите и ще започна и аз да полазвам някакви опити за нещо хубави ноктенца. Simple Smile Е, трябва да си купя и четки и печати и яаденки, много съм нахъсана. Grinning
Да ви питам имате ли идея за някакъв подобен цвят като оранжево-кораловия от снимката?

Скрит текст:

China glaze flip flop fantasy!

# 185
  • София
  • Мнения: 589
Ей, страхотни сте! Само да ми се повъзтабовят ноктите и ще започна и аз да полазвам някакви опити за нещо хубави ноктенца. Simple Smile Е, трябва да си купя и четки и печати и яаденки, много съм нахъсана. Grinning
Да ви питам имате ли идея за някакъв подобен цвят като оранжево-кораловия от снимката?

Скрит текст:

China glaze flip flop fantasy!

И едно по-бюджетно предложение  Wink

https://www.google.bg/search?q=perfect+s48&biw=1280&bih= … rIeI4e_NZ_etXM%3A

# 186
# 187
# 188
  • Мнения: 1 306
Благодаря, pepe le pew  bouquet

# 189
  • Мнения: 2 596
Около месец си почивах от лаковете, но пак ми дойде музата  Grinning
Снимката е от интернет.
Скрит текст:

# 190
  • Мнения: 20 163
Lady Brinne, мерси.  Simple Smile

# 191
  • Мнения: 1 469
zazzzi и Магдалена, благодаря ви, ще ги погледна и двата. По-късно ще обикалям за лакове, хихи.

# 192
  • Мнения: 485
Момичета страхотни красоти показвате и аз бях малко в лакова почивка ,но се завръщам вече  Grinning И то с нетипично за мен стил  Grinning Аз по принцип не харесвах някак си тъмните цветове особено на моите нокти ,но покрай вас толкова ми харесаха ,че сега съм само с тъмни цветове и обикалям в търсене на такива ...Та ето ме и мен  Whistling   http://blondwimp.snimka.bg/other/manikyur.843606.36338065

# 193
  • Мнения: 1 469
Момичета, днес ходих в Лили, гледах чудих се, четох в стари теми, обаче не мога да преценя кой от тези, ако някой може да ми помогне. Съжалявам, че сигурно ви е омръзнало да коментирате едно и също, но наистина не мога да реша.  ooooh!

Скрит текст:
1.

2.

3.

4.

Много благодаря на всички, които ще ми отговорят и ще ме насочат.  Hug

И за да не е празен пост, днес си купих от Лили този пясък на Перфект.
(снимката е от нета)

# 194
  • София
  • Мнения: 6 141
Здравейте момичета, извинете, че нахлувам така, но търсих, търсих и удрям все на камък. Моля, ако някой знае дали някъде се продава лак с термо ефект (обикновен, не гел лак), да сподели. Оставам с впечатление, че почти не се е появило тук такова явление, но да питам знаещите.

П.П. Страхотни маникюри показвате!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт