АГ или Окръжна болница- гр. Варна?

  • 7 440
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
Благодаря ви, момичета,  за ценната информация  Simple Smile . Като прочетох вашите мнения везните накланят  в полза на Окръжна болница.

# 16
  • Мнения: 101
Твърдо както и преди съм казвала съм за АГ болница. Много съм доволна от отношението на всички  и не съм имала проблеми там, а ми се наложи да остана десет дни. При второ дете пак бих отишла да раждам там дори и да мога да си позволя частна болница. Пари никой не ми е искал. Потърси има и други такива теми преди това.
Съветвам те ако имаш възможност да ходиш на училището, което организират там. Ако искаш повече информация пиши ми лчно съобщение с удоволствие ще ти отговоря на въпросите.
Където и да си желая ти леко раждане.

# 17
Za purvi put da 4uia tolkova dobri otzivi za Okrujna...viarno 4e im sleniha dogramata i i napraviha remont no tva ne pre4i da se razhojdat hlebarki po koridorite...vidiah gi li4no s o4ite si...4uh menia na priatelki i opredeleno se otkazah da rajdam tam...rodih si v AG bolnica i sam mnogo dovolna s izkliu4enie na tova 4e ne mojeshe da vliza koito si iska -Ne biah vav VIP otdelenieto zatova... koeto e dobre zashtoto ne e priatno da se izrejda masa narod da vidi bebeto na maikata ot susednoto leglo... za mai4in dom -svobodno moje da si vlezesh pri bebe...ami ako si bolen i neznaesh??? kvo sledva koi e vinoven-personala za svobodiata ili ti samia 4e ne si razbral navreme...moia savet e ako ti se davat pari VIP-a v AG...ako li ne pak v AG...personala si e super...edinstveno za 6-7 dnevnia mi prestoi tam koeto me iznervi beshe edna sanitarka...vsi4ki ostanali se durjaha prekrasno

# 18
zdravei!  az  razdah  v  okruzna  pri  doktor  Kolev  i  trqbva  da  ti  kaza  4e  sum mnogo  dovolna!  otno6enieto na  tseliq  personal-absoliutno  tseliq,higienata.abe  izob6to  e  super...preporu4vam ti gore6to  da radza6  tam,ne  si  struva parite  koito  da  dava6  v mai4in  dom,az  tam bqh  na  zenska konsultatsiq-vode6e  mi  q mnogo svqstna aku6erka,a  ina4e  bqh  pri  Hala4eva-taq  zena ako mi  kaze  nqkoi  4e  e lekar  6e  se prusna  ot  smqh,amatiorka-ni6to  ne  rzbira  ot    ginekologiq  4e  i  ne se  poqvqvala na  razdaniqta-tova  go  4uh  pone  ot  4  mesta...az  za  kakvo  se  otkazah  da  razdam  tam i   ne  smqtam  4e  sum   sgre6ila  ni nai-malko...ako  doide  vreme da  razdam pak bih  oti6la v  okruzna...Ako nqma6  lekar  ti  preporu4vam  Kolev  !  Malko  sa  tezi lekari  koito  sled  samoto  razdane obru6tat  vnimanie  na patsientkite  si-idva6e  da  ni  nosi na  men i  tova  momi4e  koeto rodihme  bro6uri  za  kurmeneto,za  otglezdaneto na  novoredeno ...vsi4ko kakvoto se  seti6,vupreki 4e  4oveka  ne  be6e  na rabota  pak minava6e  da  ni vidi:Simple Smile)  ima edna aku6erka  Zlatkova-neveroqtna  zena...tq  e  po  su6tiq  na4in....abe  s  dve  dumi  razdai  tam-nqma da  suzalqva6...pozelavam ti  leko razdane....

# 19
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ами и аз да споделя впечатленията си от АГ през 2003 година.
Доволна съм от персонала, само една от неонатоложките не ми хареса, защото беше груба с родилките, не с децата. А имаше една детска акушерка, която много ми допадна-много бойна жена-някои биха казали груба, но всъщност много добра в професията си-мисля, че името и е Розалия.  А акушерката, която ме израждаше се казва Мая, но фамилията и не помня(средна на възраст-слаба и висока)-страхотна жена-нямам думи просто. Сега се сещам и за още една детска акушерка(млада с руса коса), което ми показа как мога най-удобно и безопасно да държа беба, когато я къпя. Много съм им благодарна за всичко. Валентина си я обличах аз и може би поради тази причина не са и удряли главичката в кантара. Помня нещо, което не ми харесваше-сутрин при тоалета на бебчетата почти никога не ги измиваха добре и все се цапаха пеленките, с които ги подсушаваха от водата, така че после се налагаше аз да си я измивам отново. Друго, което не ми хареса бяха продънените русенски легла, а аз бях с епизиотомия и ставането и всякакви движения ми бяха мнооого трудни, а с тези легла като лодки като седнеш да кърмиш така боли... Написаното за чаршафите по-горе а и за пелените е абсолютно вярно.
Като цяло може би очаквах по-голяма мизерия и за това съм доволна от престоя си там-5 дни, а очаквах да са само 3.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Да си кажа и аз мнението за Окръжна. Раждах там преди 1 год. Останах приятно изненадана. Дори сестрата на гинеколожката, при която се наблюдавах, ми препоръча Окръжна, заради скорошния ремонт (всяка стая си има баня и тоалетна, топла вода, телевизор с монети), и заради добрия персонал - така и се оказа впоследствие. Всички акушерки бяха мили, отзивчиви, същото мога да кажа и за санитарките. Някой по-горе писа за хлебарки - е, не съм видяла нито една! Чистиха и миеха стаите всеки ден! Ако имахме нужда от смяна на чаршаф, казвахме на санитарките и те веднага ги сменяха. Беше края на октомври, хладничко - донесоха и по още едно одеало. Свижданията са на етажа, стой с роднините колкото си искаш. Някой по-горе писа, че АГ-то има предимство - бебетата са при майките - егати и предимството! Аз бях шита ли шита, та момичетата ми носеха моето бебе да го кърмя - не можех да отида до съседния бокс с бебетата, та камо ли ако беше непрекъснато при мен! Ами родилката има нужда от почивка, в крайна сметка! За памперсите: не са ги искали всичките накуп, а после да слагат други на бебето ти. Като идваше ред да ги къпят, лелката от съседния бокс отваряше прозорчето и казваше да й дадем по 1-2 памперса. Това е! В заключение, много съм доволна от Окръжна, и въпреки, че раждането не беше от най-леките, само добри спомени са ми останали за там! Леко раждане ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт