Селски туризъм

  • 1 935
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Мили мами,имам нужда от ваща помощ.Искам да изненадам любимите ми същества на място което е природно натурално,чисто и далече от шумните градове.Предразполагащо за истински релакс.Моля дайте предложения.Благодаря мами!!!

# 1
  • Мнения: 4 711
Тук? Не съм ходила, но съм чувала добри отзиви. И се подсетих, като видях тази тема. Ще следя и аз с интерес.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D1%89%D0%B5%D0%BD

# 2
  • Мнения: 99
Ковачевица !!!

# 3
  • Мнения: 2
Мами много сте мили и силно благодаря за подсказването.Ще Ви се похваля къде съм завела мойте хора.Ако още някой се сети за някое спокойно кътче нека сподели.Огромно БЛАГОДАРЯ!!!!!

# 4
  • Мнения: 6 294
Стари бистрилишки къщи в село Бистрилица, или Къща за гости Канарата в село Селце до Мъглиж, Еко зона Белите скали и Под чардака с. Лопушна - в  последния не съм била лично.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Миналата година ходихме в Родопите, в едно село Дряново, хотела се казваше Слави-наистина подходящо място да си починеш добре.И храната беше много хубава,и въздуха, и почти през цялото време се чуваха отнякъде гайди.

# 6
  • Мнения: 4 711
Така, послушах аз Елисавета, да видя в Дряново въпросния хотел.

Какво да ви кажа, той човекът (Пламен) помислил за всичко. Настани ни в стая на улицата, чудехме се защо, а то на следващия ден имаше рожден ден, напълни се хотела и празнували до 3 през нощта, при нас нищо не се чуваше.

Много хубаво готвят, с поръчка от предната вечер за неща, които не са в менюто (не видях мекиците да са, поръчахме си от предишната вечер, бяха много хубави) или стават бавно. Поръчахме и родопска баница, но не е моето ядене.

Всичко беше много хубаво, изобщо не е скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт