Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!Моля за помощ и съвет! Искаме да купим на бебчо лятна количка,която по възможност да е лека,да има борд, да има кош за играчки и да има пълно легнало положение на гръбчето. От много време вече търсим тази наша количка,но все им има нещо,което не удобряваме. Днес се спряхме на много хубави, но всичките и масово новите лятни колички са с въженце,което регулира позициите на гръбчето и най - вдигнатото е много надолу. и въобще има ли някой , който вече е ползвал такава количка и доволни ли сте от нея?
Цитирай
Aria на Peg Perego  са леки, лесно се сгъват, има борд и падат до напълно легнало положение.Сестрами има такава и e  много доволна. Може да ги видите на www.pegperego.com и от там да видите телефоните на вносителите .Знам, че са в Пловдив.
Цитирай

София

С грешка си за Ариа, НЕ падат до напълно легнало положение, иначе за въженцето няма проблем, аз бях скептично настроена към това въженце, но засега крепи фронта  Very Happy
Цитирай
Може да има някакъв много лек наклон, но общо взето си пада в легнало положение. И на сайта е показана така при характеристиките.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.