Канадските мами - отчетна темичка; среща - 15 април, събота, 12 часа, "Хай Парк"

  • 10 416
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 430
Наде, виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23585.0
Правих сладките на Танита няколко пъти и винаги ставаха разкошни - изчезваха за минути.

Пак само за ядене говорите - ама тя Надето виновна Wink Hug майтапче
Тя бягаше от Готварския - вие пак рецепти и поднесохте Mr. Green ...сега ще ме карате и аз да запратям ръкавите Mr. Green

# 46
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Наде, имам снимка, ама не мога да я кача в webshot-а за да я видиш Sad С две леви ръце съм Embarassed

# 47
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Слава Богу, че не можеш, Снежи. Laughing Айде, мен ме остави, ама има бременни, за тях помисли. Laughing

Такаа, откъде намери такива разнообразни формички? И как ги оцвети отгоре, виждала съм на др. Йоткер глазури някакви, с тях ли?
Такъв списък съм приготвила за пазаруване, че на мъжа ми свят ще му се завие. ooooh! Grinning

# 48
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен Grinning
Имам въпрос, знаете ли от къде мога да купя амоняк за курабийки? нали идва великден..  Whistling
Aз си купих от Price Chopper на Аurora.Пише Ammonium Bicarbonate,в малко стаклено бурканче-30гр.Мисля че струваше около 2 и нещо.Аз вече 3 пъти правя курабиики и стават много хубави...свършват веднага:)

# 49
  • Мнения: 919
Гаргамелчо, накъде живееш? Laughing Всеки ден излизаме, така че мога да ти метна някое и друго пакетче амон. сода. Grinning

Ами ние сме в Scarborough.. ако сте някъде наблизо свиркай, че и аз като е хубаво времето по цял следобед обикалям сама и си водя безсмисленни монолози с беба за зайчетата и катеричките Crazy

Dot, много мерси! задължително ще проверя там  Grinning

# 50
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ние сме в East York, съседи значи. Grinning Предиобяд излизате ли? Ние главно тогава, щото следобедния съм на Дени продължава към 4 часа и то станало вечер като се събуди. Wink

# 51
  • Мнения: 919
Супер! А аз вече си мислех, че всички живеят в Мисисага Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 283
Аз вече 3 пъти правя курабиики и стават много хубави...свършват веднага:)

Давай бързо рецептичката за тези вкусотийки! smile3508

# 53
  • Мнения: 449

Ние сме в East York, съседи значи. :

О-хооо. То се оказа, че сме си съседи. Аз съм в North York.
Гаргамелчо и аз като теб си мислех, че всички мами от форума са в Мисисага.

# 54
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
А така. Заформихме тайфата. Grinning Чакам първия топъл ден (че утре щяло да е около 0-та ooooh!) и ви идвам на гости. Да опознаем и парковете на съседите, така да се каже. Laughing 

# 55
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Слава Богу, че не можеш, Снежи. Laughing Айде, мен ме остави, ама има бременни, за тях помисли. Laughing

Такаа, откъде намери такива разнообразни формички? И как ги оцвети отгоре, виждала съм на др. Йоткер глазури някакви, с тях ли?
Такъв списък съм приготвила за пазаруване, че на мъжа ми свят ще му се завие. ooooh! Grinning
Формички намерих в Wal-mart - сърце, цвете, мече и пеперуда.
Първия път само ги поръсих с кристална захар и така ги опетох. Втория вече си поиграх повече - направих глазура от пудра захар и малко вода - разбърква се до гъста каша и с нея се мажат бисквитите, после ги посипах с различни видиве пръчици (шоколадови, цветни, различни цветове захар). Други изрисувах с различни цветове - продават тубички (като паста за зъби) със сладък, цветен крем (Scribblers). И пръчиците и цветните кремчета ги купих от Food basics - има специален щанд с украси за сладкиши. Станаха много ефектни и вкусни.

# 56
  • Мнения: 1 283
Мами,тук в Монтреаля цял ден валя сняг че и натрупа даже! #Crazy

След като свърши зимата имаше един ден пролет,един ден лято и ето че пак дойде зимата! Mr. Green Честит първи сняг тогава! Joy

# 57
  • Canada
  • Мнения: 277
Ааааа, аз викам да е последен сняг този, защото наизвадих летния гардероб.

Ето днес сме на ваксина и трябва пак да изровя ботушите, а така си бях подредила ве4е. Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 7 430
...Ето днес сме на ваксина и трябва пак да изровя ботушите, а така си бях подредила ве4е. Crossing Arms

Ще минете ли оттук newsm78 и кога ви е ваксината Wink

# 59
  • Canada
  • Мнения: 277
Добре 4е погледнах преди тръгване ..
Ще ти взема нещата и някъде към 9 и 10 и 15 ще минем, аконяма никой ще ги оставя пред вратата, ОК? Hug

Общи условия

Активация на акаунт