Коледното кътче на Ozone.bg

  • 12 362
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 179
Коледа наближава, а за всички родители това означава едно – въпроса какъв подарък да вземат на детето си.

Едно обаче е ясно – подаръкът трябва да е желан, да е нещо ново и интересно, а също и да е на достъпна цена. Родителите трудно могат да разгледат всички реклами на играчки и да проучат всички оферти. От днес нататък обаче това не e нужно, защото от Ozone.bg вече са направили Kоледно кътче в своя сайт, където са събрани всички детски играчки, споменати в писмата до Дядо Коледа.



В Kоледното кътче за детски играчки на Ozone.bg се намират най-новите и предпочитани игри, играчки, конструктори и пъзели на страхотни цени с 15% намаление.
Освен това, доставката им е напълно безплатна за цялата страна и за всекиго има страхотна изненада – специални коледни продукти на супер цени, както и подарък към всяка поръчка от сайта на Ozone.bg.

За да откриете подходящия детски подарък, вече няма нужда от обикаляне по магазините и моловете или редене и бутане по безкрайни опашки.



Ozone.bg са събрали и подредили с грижа и внимание всичко в своя Kоледен кът, а на родителите остава само да се настанят удобно у дома с чаша топъл шоколад в ръка и спокойно да изберат подаръка, с който да зарадват своето дете.

Но празничните изненади на Ozone.bg не свършват до тук!
За Ozone.bg е изключително важно вашето мнение и искат да бъдат близо до своите настоящи, бъдещи клиенти и посетители на сайта, осигурявайки им професионално обслужване на достъпни цени.



Играта
Ozone.bg ви дава възможност от 18 до 24 ноември да споделите в темата кое е от решаващо значение за вас, когато пазарувате детски играчки от онлайн магазини:
- безплатната доставка
- изгодните цени
- уникалните продукти
- добрите промоции
- качеството на играчките или друго



Сред участниците с най-изчерпателните мнения на 25.11.2015 г. ще бъдат избрани и обявени четирима победители, на които Ozone.bg ще предостави ваучери за пазаруване на детски стоки на стойност 70 лева, които печелившите трябва да използват в срок от 4 дни след получаването им на посочения от тях e-mail.
Единственото условие за участие в играта е след извършената от Ozone.bg доставка, в периода 02.12.2015 – 09.12.2015 г. печелившите да споделят в настоящата тема мнението и впечатлението си от Ozone.bg – от процеса на поръчка до получаването на пратката.

За всички останали, които бързат да купят подаръци за деца за Коледа или по друг повод, Ozone.bg напомня за специалните изненади, които съпровождат всяка поръчка с безплатна доставка и възможността да споделят мнението и впечатлението си от пазаруването в същата тема.


   
Ozone.bg ви благодари за вниманието и ви пожелава успех в играта! Приятно пазаруване!
От Ozone.bg са на разположение да отговарят на вашите въпроси, да ви консултират или да са ви от помощ за всичко, свързано с продуктите и условията за поръчка и доставка. Можете да отправите своите въпроси към тях в темата и ще получите отговор от техен представител.

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 16:42 от Адри́

# 1
  • Мнения: 2 352
 
Ozone.bg[/b][/url] ви дава възможност от 17 до 23 ноември да споделите в темата кое е от решаващо значение за вас, когато пазарувате детски играчки от онлайн магазини:
- безплатната доставка
- изгодните цени
- уникалните продукти
- добрите промоции
- качеството на играчките или друго


Добре организираните сайтове с бързо и качествено търсене, цените и коректното обслужване.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Най-важните неща за мен, когато пазарувам детски играчки са:
- качество на стоките;
-бърза навигация в интернет страницата включително добре организирано меню;
-подробно описание на играчката и функциите и;
-добри цени и условия на доставка.
За мен е улеснение, когато играчките са организирани в категории както по възраст и пол, така и по тип.

# 3
  • Мнения: 145
Степенувам по важност:
- качество на играчките
- бърза навигация в сайта и добре организирани категории
- подробно описание на играчките
- уникални играчки
- филтриране на играчки по пол, години, цена
- бърза и изгодна доставка
- промоции на продукти

# 4
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Когато купувам детски играчки, най-важните неща за мен са:
-желанията на детето
-качеството на играчките
-добрите промоции
-подробно описание на играчките
-лесно и бързо ориентиране в сайта

# 5
  • Мнения: 2 976
Когато пазарувам играчки от интернет сайт, на първо място е удобство сайта да е добре организиран и да предлага възможност за търсене на конкретни артикули, както и по пол на детето, възраст, така и вид играчка. Качеството на играчките е много важно за мен, затова винаги гледам да е посочен производителя. Харесва ми когато описанието на играчката е подробно и има снимки, както в опакован вид / ако е тип конструктор или друго подобно/, така и какво съдържа, ако е игра - принципно описание как се играе, от което се ориентирам дали ще е интересна и подходяща точно за детето, за което търся подарък. Разбира се, че когато играчките са уникални и нямат еквивалент на пазара, купуването им от сайт е възможност, от която се възползвам. Хубаво е и е удобно когато има промоции, както на определени играчки, така и цялостни намаления или такива при достигане на определена сума, тъй като това стимулира потребителя. Не на последно място са важни и условията за доставка, като за мен лично не е толкова важно да е бърза доставката, колкото да е точна и с приемлива цена. В тази връзка отлична е практиката в някои сайтове да се предлага безплатна доставка при покупки над определена сума.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тази есен за пръв път направих поръчка от сайта ви (на учебни помагала) и бях приятно изненадана от обслужването. От години пазарявам онлайн, основно от чужбина, тъй като съм леко резервирана към българските сайтове. Вие определено се наредихте сред малкото харесвани от мен български онлайн магазини. Peace

Какво е важно за мен при пазаруването на детски играчки онлайно - на първо място - съотношението качество-цена. Не обичам да купувам калпави играчки-еднодневки, така че може да се каже, че на първо място по значение за мен е качеството. Естествено, като редовен онлайн купувач  Mr. Green, преглеждам навсякъде цените - и в чужбина, и тук. В повечето от случаите чужбинските сайтове бият по цена и промоции българските. Приятно изненадана бях от вашите цени на Лего, например. Peace
Та така, на второ място по важност за мен са цените, които се припокриват със значението на "добри промоции" - просто "промоции", при които първо изкуствено се завишава цената, а после се намалява, за мен изобщо не са промоции.

На трето място е безплатната доставка. Винаги съм се чудила защо повечето български сайтове предпочитат да имат доставка, която се заплаща отделно от потребителя, а не я калкулират в цената на продуктите. Много често наличието на доставка ме е отказвало от поръчка, без да имам някакво кой знае какво рационално обяснение за това, понякога просто напук. Mr. Green От друга страна, ако има някакъв минимален лимит, за да се получи безплатна доставка, често съм купувала и нещо допълнително, за да я получа.  Crazy

Обичам да получавам е-мейли, кодове, ваучери и др. "гъдели", предназначени за мен, като специален клиент. Mr. Green Често такива бонуси са ме подтиквали към поръчка. Peace

Когато купувам детски играчки, никога не търся уникални продукти - просто децата (видно от лентичките ми, имам три  Simple Smile) се влияят много от рекламите и от това, което имат другарчетата им. Затова най-често, според мен, се купуват популярните играчки. Peace


Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 21:00 от chockolina

# 7
  • Мнения: 467
Когато пазарувам онлайн детски играчки се ръководя преди всичко от качеството на играчките; удобната навигация в сайта; филтрирането на играчки по възраст, пол и цена; възможността за безплатна доставка и промоциите. Определящ фактор при моето търсене са предпочитанията на децата.

# 8
  • Мнения: 1 978
Когато пазарувам онлайн, не само детски играчки, най-важните неща са:
- безплатна и бърза доставка
- изгодни цени
- качеството на играчките
- сайтът да бъде лесен за ориентиране и с добре организираните категории

# 9
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023
Когато пазарувам детски играчки от онлайн магазини за мен от най-голямо значение са изгодните цени/добрите промоции и качеството на играчките.Когато продуктът е на достатъчно добра цена според мен, няма значение дали ще платя доставка.Което от своя страна води и до това с кой куриер работи платформата, тъй като някои от куриерските фирми в България с обслужването си могат да ти убият радостта от пазаруването.

# 10
  • Мнения: 1 817
кое е от решаващо значение за вас, когато пазарувате детски играчки от онлайн магазини:
- безплатната доставка
- изгодните цени
- уникалните продукти
- добрите промоции
- качеството на играчките или друго


Решаващо, не само за играчки, но и за всичко, което касае моето дете, е КАЧЕСТВОТО Всичко останало, от изброените, е просто добър маркетинг и търговия./а като човек насочен в тази област и по образование и по професия, мога да напиша фермани, но не това се изисква в темата... Mr. Green Heart Eyes/

# 11
  • София
  • Мнения: 39 673
Цитат
- безплатната доставка
- изгодните цени
- уникалните продукти
- добрите промоции
- качеството на играчките или друго

При пазаруване на играчка от онлайн магазин 1во се интересувам дали има конкретната търсена стока. Т.е. не отварям сайта на магазина просто, за да купя нещо, а се интересувам дали я има дадената/конкретната стока. От голямо значение са изгодните цени. В повечето случаи не се интересувам от промоции.

За мен е важна обратната връзка. Макар и чрез "машинен" отговор по мейла... да знам, че поръчката е приета, стоката я има в наличност и т.н.

Качеството на дадена играчка също е от голямо значение, макар че е относително. В сайта мога да напиша, че ще ви предоставя превъзходна играчка, която е произведена в ЕУ, а да ви доставя китайска пластмаса.

За мен е без значение дали доставката е платена или безплатна. Рядко добавям нещо "+" в кошницата само за да достигна отметката "безплатна доставка".

# 12
  • Мнения: 249
Здравейте! Когато пазарувам детски играчки от онлайн магазин, за мен са важни изгодните цени. Когато един и същи артикул се продава в различни магазини, сравнявам цената и избирам къде се предлага на най-изгодна цена, като отчитам и стойността на доставката. Също така от голямо значение са и уникалните продукти, тъй като пазарът е залят от много сходни играчки, с които са пълни домовете на всеки от нас. Аз често поръчвам играчки, които развиват нещо в детето- карат го да мисли и изобретява. Хубаво е в сайта да има описание на всеки артикул със снимки, за да може потребителите лесно да се ориентират. Естествено че и качеството е от значение, но бих пробвала да поръчам продукт от непозната марка и ако качеството ме удовлетвори да поръчам отново и да препоръчам на приятели Simple Smile

# 13
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 842
За мен е важно доброто оформление на сайта, да има възможност за търсене по определени критерии. Обратната връзка също е от значение - просто да получа потвърждение, че ще си получа поръчката в съответния срок. Коректността на търговеца - случвало се е да съм поръчала нещо, а да дойде друго подобно - това ме отказа изобщо да влизам в съответния сайт.
Разбира се съотношението цена-качество и водещо при избора на точно определен търговец.

# 14
  • Мнения: 3 541
При пазаруване от онлайн магазин за мен е много важно бързо и лесно да намеря точно това, което търся, придружено с други подобни или близки до търсеният от мен артикул със снимка. Хубаво е, когато търсенето може да се групира по възраст и пол. След това задължително се съобразявам с качеството и цената, добрите промоции разбира се са от голямо значение. А ако сайта предлага и безплатна доставка, със сигурност ме е спечелил да поръчам поне веднъж, за да мога да се ориентирам дали снимките отговарят на действителния артикул. Разбира се ако няма безплатна доставка, а продуктът е уникален и промоцията не е за изпускане, не бих се отказала да пазарувам от сайта, но тя да е в рамките на разумното. И на края да допълня, че при възникнали въпроси е добре да има безпроблемна комуникация.

Общи условия

Активация на акаунт