МОНОДИЕТА - тема 15

  • 78 667
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 028
miss july Два пъти седмично съм на йога-това за упражненията  Sad

# 721
  • Русе
  • Мнения: 7 038
Здравейте момичета, реших и аз да пробвам диетата на ВЧ, в момента съм на пиле. Аз и картофите и пилето ги овкусявах с червен пипер и подправки, грешно ли е?
Имам още няколко въпроса въпроса - в зеленчукови дни , може ли кисело зеле? Може ли готвено прясно зеле с домати?
Пловдовите дни-може ли сушени фурми без захар?
И аз си овкусявах картофите с червен пипер и подправки, когато ги пекох.
Прясно зеле си готвих с домат от консерва. За киселото и на мен ми е интересно дали може. По принцип то е солено, но ако се смеси заедно с прясно и се сготви, няма да е толкова солено. В зеленчукова супа също може да се добави.
Наскоро тук четох коментар, че фурми не може, но този път в плодовите дни си хапнах 2 фурми, на ден по една. И моите са от натуралните, без захар. Имам и домашни сушени сини сливи, които също нямат никаква захар, мислех да ям и от тях, но са ми забутани в хладилника и ги забравих.
Тази вечер на танците не ми беше уморено както в понеделник. Друго си е млякото - дава сили, не е като ябълките и портокалите Laughing Обаче преди малко правейки сандвичи на децата не устоях и си хапнах кашкавал и малко пълнозърнест хляб.
От утре - два дена почивка Party  Планувала съм да си готвя за обяд булгур, а за вечеря ще пека пица. И както писах и преди - слагам козунак в хлебопекарната. Ще си похапна и черен шоколад. Да ви подразня малко Stuck Out Tongue

Днес ми се приядоха печени картофи Crazy Луда работа. Но аз на картофи и зеленчуци мога да карам и един месец диета.

# 722
  • Мнения: 80
Здравейте, аз днес съм на 4 ден - 2пилешко
1,2 ден - картофи - около 1500 за 2-та дни
1 пилешко - обяд - пил.филе на скара една пържола(около 200гр.) ;вечеря- имах още една пържола - 180грр. на скара , но се чувствах много гладна и си взех 200гр. сурово пил.филе, което го запържих.
. Днес сигурно ще е същото като вчера. Дали е добре?
Не се тегля, че чакам цикъл и може да се разочаровам, след 12-я ден ще се претегля Simple Smile
Единственото нарушение ми е снощи един чай с много малко подсладител.

# 723
  • Мнения: 53 918
Чай може да се пие, не е нарушение.

# 724
  • Мнения: 80
Чай може да се пие, не е нарушение.
С подсладител Simple Smile
И още едно нарушение добавям - пилешка шунка , от био магазин, но все пак шунка

# 725
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!Чета ви от много време и истински  се радвам за постигнатите минуси Grinning.Аз днес съм на 10-ти ден от режима на ВЧ или втори плодов. ConfusedИскам да ви кажа, че започнах диетата, защото след второто раждане ми останаха едни 8кг, които да боря.Малката е на 10месеца и реших, че сега е момента.Бях 62.800кг като започнах.Първите 2 дни на картофи свалих точно 2кг, след пилето и зеленчуците свалих още 0,500кг , а след рибата 0,200кг!Първия ден на плод/вчера/ ми дойде МЦ и от 59.600 качих кантара на 61.500!!! Ммного демотивиращо като за само на плодове и снощи направих и прегрешение: половин шницел!Дднес не се тегля, че да не посегна към нещо друго в хладилника Laughing Утре сутринта ще видим какво ще покаже кантарчето.Иначе на ми е ясно как ще карам 2 дни само на мляко Rolling Eyes Вероятно ще включа малко сирене и кашкавал..пък каквото покаже Wink  Черпя ви портокалчета и успехи за всички от мен bouquet

# 726
  • Мнения: 53 918
Мляко+сирене и ще имаш още плюс, изпробвано! Naughty
Пробвай с яйца.

# 727
  • Мнения: 7 676
или айрян

# 728
  • Русе
  • Мнения: 7 038
На мен в дните на мляко ми беше много по-лесно отколкото в плодовите дни.
Аз го разбивах с малко вода и минимално количество сол, но сол не слагах винаги.

# 729
  • Мнения: 146
Привет момичета аз се записвам от днес!
Преди време ми откриха проблем на щитовидната жлеза и от това рязко напълнях.
Пих хормонални хапчета по препоръка на ендокриноложката от които качих още шест кила от горе и затова спрях тези хапчета.Преди винаги съм била 50-55 кг на височина 155 см
Сега съм 75 кг и направо едва се движа. Тежи ми на сърцето и почнах да качвам много рисково и опасно високо кръвно.Ако не отслабна чувствам,че ще ми стане нещо  Cry
Стискайте ми палци днес ми е първи ден на диетата на Ваня Червенкова на картофи.
Ще си пиша резултатите при вас за да намирам стимул да продължавам.
Възхищавам ви се на резултите и волята.  bouquet

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
11 ден от диетата и вече съм -4 см от талията и -2.5 см от ханша. На килограми не знам как съм, но мен ме интересуват основно сантиметрите. При тези резултати вече започвам да се навивам да я повторя пак 6*2, а мислех да я карам по един ден.

# 731
  • Мнения: 80
Здравейте и днес
Аз мога да добавя още едно нарушение  Embarassed Снощи си хапнах малко зеле, правих си готвено зеле и така прегладнях, че не издържах, а нямах пилешко, а съм в ПМС и откачам  Embarassed
Днес си хапвам зеленцето с домати - вкусно. За резултати не мога да кажа, не се тегля нарочно заради предстоящия цикъл, че аз много се подувам. Чувствам се добре, малко ме хвана яд днеска за снощното нарушение, но се надявам да не се повтаря.

# 732
  • Мнения: 25
Искам да питам дали може готвено зеле? Днес ми в първи салатен ден. За сега съм на краставици, моркови, червено цвекло. За довечера мисля да си направя зелрна салата. За утре обаче нямам идея или ще повтарям като днес. Аз също не се тегля защото не искам да се отчайвам. Започнах диетата с цел за много минуси и искрено се надявам да стане така. Успех на всички
Здравейте и днес
Аз мога да добавя още едно нарушение  Embarassed Снощи си хапнах малко зеле, правих си готвено зеле и така прегладнях, че не издържах, а нямах пилешко, а съм в ПМС и откачам  Embarassed
Днес си хапвам зеленцето с домати - вкусно. За резултати не мога да кажа, не се тегля нарочно заради предстоящия цикъл, че аз много се подувам. Чувствам се добре, малко ме хвана яд днеска за снощното нарушение, но се надявам да не се повтаря.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да, може зеле. В салатения ден си правих прясно зеле, запечено на фурна.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт