Шопинг консултации, тема 2

  • 110 711
  • 743
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 17 904
Търся тази пола и тази рокля в размер 128  Rolling Eyes Praynig .



Имам да си връща жеста, помня  Heart Eyes
Когато аз издирвах една пола на Контраст ти ми помогна, междувременно бях писала и на техния е-майл и те обещаха да ми пратят, искаха размер само  Peace Роклята е тяхна мисля  newsm78, миналата година ги гледах, много е хубава и на живо  Peace

# 736
  • Мнения: 789
А пък аз да питам къде в София мога да си намеря хубава и не много скъпа шуба с по-женствена кройка, от тези, които в кръста са пристегнати, а надолу разкроени. Важно ми е да е дълга до коляното и да топли
Нещо от този тип:
https://caramella-online.com/damski-yaketa/3143-yake-black-bubbles.html#
https://caramella-online.com/damski-yaketa/2600-yake-magnoliya.html#

# 737
  • Мнения: 78
Здравейте!

Бих желала да попитам, ако някоя от Вас има спортни обувки на марката Le coq sportif, би ли споделила дали си отговарят на номерацията?  Hug

# 738
  • Мнения: 322
Здравейте,

Бих искала да попитам къде в София във физически магазин се продават мъжки часовници DKNY?

Благодаря предварително за информацията!  bouquet

# 739
  • Мнения: 2 494
Здравейте,
Търся си топ с така наречения ruffle neck намирам само блузи...

# 740
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте,
Търся си топ с така наречения ruffle neck намирам само блузи...

Като напиша в гугъл "топ жабо" и излизат доста предложения от различни онлайн магазини... вие физически ли търсите?

# 741
  • Мнения: 2 494
Здравейте,
Търся си топ с така наречения ruffle neck намирам само блузи...

Като напиша в гугъл "топ жабо" и излизат доста предложения от различни онлайн магазини... вие физически ли търсите?
Физически, да  Confused Търсих в H&M, Bershka, Stradivarius ама ударих на камък, аз поне нищо не видях...

# 742
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Момичета, може ли да ми кажете за богато заредена оффлайн кинкалерия? Без тези около Симеон и Княз 1... Благодаря

# 743

Общи условия

Активация на акаунт