Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 227
Люлин Пощенска банка има превод  Peace

# 616
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Бургас - има превод  Simple Smile

# 617
  • Мнения: 873
Русе -ПИБ- има превод към 14ч.

# 618
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
София, ПИБ, община Сердика, още няма, но се надявам и на утрешния ден. Embarassed
Упс, току що са дошли, парят - проверете си.

# 619
  • Мнения: 536
София, Слатина, Уникредит, дойдоха току-що.

# 620
  • Мнения: 15 190
Стара Загора, Пощенска - има превод.

# 621
  • Мнения: 155
Варна има превод без интеграционни

# 622
  • Мнения: 536
Здравейте, с риск да получа някой мил отговор, но не помня и не намирам за след промените за тази година: При записване на дете в училище (втори клас за нашия случай), документите, които се предават сега в началото на годината за детски, включваха ли бележка за имунизации от педиатър или не?

# 623
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Здравейте, с риск да получа някой мил отговор, но не помня и не намирам за след промените за тази година: При записване на дете в училище (втори клас за нашия случай), документите, които се предават сега в началото на годината за детски, включваха ли бележка за имунизации от педиатър или не?
Малко не ми става ясно питането, хем сега, хем в началото на годината.
Ако сега подавате документи за детски, да- трябва и бележка за имунизациите.

# 624
  • Мнения: 536
Ми да, като съм написала в началото на годината, вместо в началото на учебната година. Но за мен сега всичко се върти около това начало Simple Smile Не, подавам основните документи през април.
Значи не, само бележката от училището.

# 625
  • Мнения: 11 566
Подавам документите за детски февруари месец, по принцип.
Детето тръгна предучилищна в училище и ми казаха че трябва да занеса бележка от домакинката, че посещава у- ще.
Имам спомен че мин. година носих от градината бележка някаква.
 newsm78

# 626
  • Мнения: 5 037
Да,носи се бележка,че посещава предучилищна,без значение дали е в ДГ или у-ще.

# 627
  • Мнения: 155
Здравейте,имате ли превод на интеграционни

# 628
  • Мнения: 2 821
Може ли някой запознат да се включи - защо сме длъжни два пъти да представяме бележка от училището пред социалните? Веднъж подадена годишна молба-декларация включва такава бележка и като почнат училище до края на октомври - пак да представим. И това всяка година, не само първи клас. Къде нормативно е уредено това задължение? След като имат проблем с това, да си търсят информацията от училищата...

Последна редакция: пн, 26 сеп 2016, 14:16 от Блю

# 629
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Може ли някой запознат да се включи - защо сме длъжни два пъти да представяме бележка от училището пред социалните? Веднъж подадена годишна молба-декларация включва такава бележка и като почнат училище до края на октомври - пак да представим. И това всяка година, не само първи клас. Къде нормативно е уредено това задължение? След като имат проблем с това, да си търсят информацията от училищата...
Нормативно уредено е в ЗСПД и ППЗСПД.
До края на м.10 се представя за новата учебна година. Неудобно е наистина, обаче е факт, че при непредставена такава бележка спират помощите и следва да се подава отново целия набор документи.

Общи условия

Активация на акаунт