PRISON BREAK II тема

  • 27 647
  • 794
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 533
Доколкото разбрах от коментарите в нашия сървър, някой бил откраднал 18-та преди да са я излъчили.


 Laughing Ашколсун! Чевръст народ Grinning Ама да бяха и 17 откраднали, тя поне е излъчена! Смятам че днес ще закачат и нея и ще ни наградят за уикенда с 2 призъна и 1 лост Sunglasses

# 61
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Дано не дублират филма и да направят грешката с LOST, по-добре със субтитри

# 62
  • Мнения: 3 634
Какъв е смисъла да пускат и 18 сега?
После 3 седмици ще кибичим додето дойде време за 19 и ще мрънкаме, че нямало, че не знам си какво.
Да бяха траяли да излезе 17 и тогава да го пускат 18.
Баси и мъчението дето ще е (за мен поне де) сега като смукна 18 да не го гледам додето не дръпна 17.
Садисти хора.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Доколкото разбрах от коментарите в нашия сървър, някой бил откраднал 18-та преди да са я излъчили.
Да, точно така е, и не са успели да гепат 17 Mr. Green
Аз сега пускам да гледам и ....нямам картина #Cussing out мъжО вчера преинсталира компа и не сложил новите кодеци #2gunfire
Сега трябва да чакам утре да си дойде, да ги сложи и да гледам утре късно вечерта ooooh! Cry Cry Cry
Или освен само да слушам/звук имам/ newsm78

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Чух гласът на Абруци newsm44 newsm44 върнал се е

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моля някой който я е изтеглил да ми каже тръгва ли нормално.Май не е от кодеците защото всичко друго ми тръгва newsm78 #Cussing out
Помагайте  Praynig

# 66
  • Мнения: 3 634
Аз го гледам без проблеми... Тц тц... немам думи...
Сега знам главното дето е станало в 17 епизод.
Сигурно до края на епизода ще съм съвсем шокирана.
Абруци is back... с нова прическа.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 969
МОФ, от къде го теглиш.Умираааааам, 3 пъти го теглих и 3-те пъти нямам картина.Дайте ми работещ линк  Praynig Praynig Praynig

Otkrih малко скрийншотове ТУК , ясно, че качеството е супер.Пробвам се пак от торентлийч този път.Дано да стане Cry

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 16:06 от Alabala

# 68
  • Мнения: 3 634
http://www.araditracker.com/download.php?id=8b248982c29a3ae0ee4a … XviD-VLTC.torrent

Трябва да се регистрираш и не знам торентите с каква програма ги дърпаш, но тези искат да имаш Azureus за да можеш да ги ползваш.
Ако и това не работи, ще да имаш проблем с кодеците. Ако искаш да си спестиш главоболието, дръпни и инсталирай all in 1 codec... На пример от тук http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Codec-Packs-Video- … -All-in-one.shtml

Ама да си се застраховам де: да ме не набиеш после????

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ne smeq da pipam кодеците, че мъжо се занимава с тях, ако не стане от торент лийч, ще пробвам и от линка който си ми дала, ако пак не стане- нямам избот ще чакам утре да се пребере от работа и да оправи нещата Confused

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 969
МОФ, мерси за линка, с Биткомет съм, пробвах- става и с него да се тегли.На 32 % съм от торентлийч, ако не стане ще пробвам и от там.Трябва да го гледам пък Crossing ArmsНяма да се дам пък ако ще и 100 пъти да трябва да го изтегля Crazy

# 71
  • Мнения: 3 634
На мен не ми дава да дърпам от там с БитКомет или БитЛорд.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, верно, че не дава, само го зарежда и до там.Както и да е  оправих си кодеците и сега ще гледам Hug  bouquet

# 73
Ама много сте луди как така ще гледате 18-та серия без да сте гледали 17-та smile3556 аз не мога така макар че много се изкушавам...еееееех мъкаааааа  Cry

# 74
  • Мнения: 3 634
Изкушението не е ли един от 7 гряха? Ако не е, веднага го добавям!
Аз почнах да гледам, за сега до половината само съм видяла, че ми се напълни къщата с деца.
Направо завидях на докторката...

Общи условия

Активация на акаунт