Трябва ми съвет за лаптоп

  • 968
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, харесала съм си лаптоп (Acer Aspire E5-511G-C33S) , но не намирам никакви мнения за него, моля да споделите вашите. Thinking  (За фейса и тук там някои по-леки програмки ще се ползва..) Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 547
Аз имам същата марка, но е по-малък размер. Процесорът е същият. Windows-a, също. Работи си добре, при това го ползвам и за по-тегави програми. Имах известни проблеми с OC-ма. Според един колега е от ъпдейтите. На два пъти ми забива след началния екран и не искаше да зареди. След System restore се оправи.

# 2
  • Мнения: 512
От марката съм много доволна.Имам един "дядо" ACER,много здрава машина ,а няма да ти разправям щерката какво го е малтретирала.Само имам едно наум за тая видеокарта GiForce-NVIDIA.Това е видеокарта за геймъри.Имах един ASUS с такава видеокарта и нито ASUS ще си купя вече ,нито лаптоп с такава карта.Това е мое мнение ,може да има доволни,но ако не е за игри си вземи с INTEL-видеокарта.Иначе като цяло е добра машина това което си избрал(а).

# 3
  • Мнения: 57
И аз съм с Ейсър доста години и държи

# 4
  • Мнения: 19
Благодаря ви  Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
И аз съм с Ейсър, даже мисля, че е с по-слаби параметри от твоя, на две години е. Няма грешка, много хубав лаптоп, здрав, бърз, издръжлив. Преди това имах Асус и Ейч Пи, побърках се с тях. Ремонтите на всеки от тях  за няколко години ми излизаше, колкото да си взема няколко нови #Crazy
Дано да имаш късмет с твоя, смятам, че е добър избор! Peace

# 6
  • Мнения: 84
Самите Acer като марка са доста прилични. Проблема с купуването на тяхна техника е, че сервизната поддръжка е ужасна. Преди години бях купил два еднакви, даже бяха с поредни серийни номера, които имаха идентичен (вероятно фабричен) проблем с видеокартите. 6 години (дори след като ги смених с други) продължи носенето им по сервизи, пускането на жалби в КЗП и какво ли не още, но така и не успях да изляза наглава със сервиза.

# 7
  • Мнения: 19
Ами покрай този Черен Петък бързо го изкупиха, Crossing Arms та друг Acer поръчах, дано да е добър.. Praynig Praynig Ето го Видеокартата както ме посъветвахте е Intel, единствено май батерията е с по-малко клетки.. Confused

# 8
  • Мнения: 30
Ами покрай този Черен Петък бързо го изкупиха, Crossing Arms та друг Acer поръчах, дано да е добър.. Praynig Praynig Ето го Видеокартата както ме посъветвахте е Intel, единствено май батерията е с по-малко клетки.. Confused

Марката е добра, но не прави грешката да си вземеш лаптоп с вградена карта... Процесорът също е добре да бъде на пентиум - тогава са реални!

Общи условия

Активация на акаунт