Ударно отслабване!!! Кой ще се присъедини към мен???

  • 31 874
  • 166
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Всеки луд е с номера си, а аз съм с цяла програма.
Нали знаете, аз чета чета, чакам, навивам се и изведнъж се хващам на отслабване. И сега така. От утре съм на Японско чудо. Отделно са коремните преси от няколко дена, а и ми донесоха вчера новото стягащо, отслабващо кремче на Avon. Имам за сваляне 2-3 кила, но коремът ми има остра нужда от стягане. И така, възнамерявам да се справя с телесните си проблеми си в кратки срокове. Има ли навити да отслабваме заедно???

# 1
  • Мнения: 3 861
и за да преваря въпросите каква е тази диета

Ето я диетата "Японско чудо":

С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар. Задължително изпивайте по 1 - 2 л. минерална вода на ден.
Теглото се запазва 3 години.

1 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор


2 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители


3 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: зеленчуци, плод
Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата


4 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови
Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор


5 ден:
Закуска: настърган морков с лимон
Обяд: печена риба и домати
Вечеря: не се яде


6 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков


7 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: парче месо, кисел плод
Вечеря: може да се яде всичко

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз съм решила да отслабвам,но без диета.Пия Био Актив,ям по-малко,почвам с коремните преси и крема на Ейвън Peace.Дано да успеем,че лятото е близо Sunglasses

# 3
  • Мнения: 5 103
Ох и аз искам вече диетаааа ама няма, още малко ще изчакам и се присъединявам към вас Hug Hug

# 4
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз имам нужда от ударно отслабване и се захващам от утре сериозно защото съм отвратителна Cry. Започвам с чайове и сокчета 10 дена да видим какъв ще е резултата. Дано се справя. Успех на всички.

# 5
  • Мнения: 1 680
аз 1 седмица бях на по-лека диета, но от утре съм на плодове и кисело мляко за няколко дни и кремчето на ейвън Hug

# 6
  • Мнения: 1 120
Присъединявам се към отбора PeaceОсвен , че съм на Японско чудо, от миналата седмица започнах и каланетиката на Синди Крауфорд. Идва лято и няма повече време за отлагане, трябва да се стегнем Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 39 739
Моя мъж около 12 дена ще е на разделно хранене (диета) после ще ви кажа има ли и какъв е резултата.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Ан Мари,разделното хранене е начина на живот,не диета. Организмът много се обърква според мен ако се прави като диета,дори може първите дни да надебелее.За толкова време не вярвам да има ефект. Поне месец трябва да го прави,но после е кофти човек да си възвърне старите навици-има обратен ефект.Това е моят опит с разделното хранене,ако човек се хване на хорото,по добре да го играе до край.
Успех на всички.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Присъединявам се към отбора PeaceОсвен , че съм на Японско чудо, от миналата седмица започнах и каланетиката на Синди Крауфорд. Идва лято и няма повече време за отлагане, трябва да се стегнем Laughing
Каква е тая каланетика на Синди? Нещо ново ли е? От къде мога да си я дръпна?

И аз имам едни проклети 4-5 кила, дето не мога да ги сваля. Крайно време ми е да спра шоколадите и хляба Whistling

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз задължително ще се включа но след като свършат постите Rolling Eyes

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз се включвам - от утре и аз ударно.  Laughing Ще гледам да изкарам целия ден на кисело мляко и грейпфрут.  Wink

# 12
  • Мнения: 27 524
Айде,бройте ме и мен,ще опитам и мъжо да повлека,че той има повече нужда.Амбицирала съм се да се отърва от цели 7 килца,но и от 5 ще съм доволна.Специална диета няма да пазя,но ще се ограничавам...надявам се да успея.Лили,да ме държиш изкъсо  #Cussing out

# 13
  • Мнения: 7 430
Момичета - стискам ви палци да се справите с килцата и коремчетата Hug
Ама направете си и някое фото - Преди и Сега Wink че после да имаме и ние стимул за слабеене Mr. Green ....нуждаещите се Mr. Green

Късмет на всички ви Wink Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Такааа, ще взема и аз да се впиша. Програмата ми включва Диета със сини сливи Laughing, степер, уред за коремни преси, кремчето на Ейвън. Ако не ме мързи много ще си ползвам и уреда на Филипс против целулит. Диетата ще я спазвам 6 дни. С нея отслабнах точно преди две години за сватбата. Не помня с колко кг, но беше доста ефикасна върху обиколките. Правех я между две проби на сватбената рокля и резултатите бяха впечатляващи.

Ето я и самата диета

8 ч. Кафе/чай без захар
10ч. десет сушени сини сливи
12ч. 100 гр. кашкавал/пилешко/телешко
14ч. две твърдо сварени яйца
16ч. 1 ябълка
18ч. 1 чаша кисело мляко
20ч. 1 чаша доматен сок

След 20 ч. може само дом.сок и вода. През деня ако сте много гладни са позволени сливи.

Това е   Hug

Успех на всички в начинанието!

Общи условия

Активация на акаунт