КолонХелп – 100% натурален продукт, 0% химия! Участвайте и спечелете!

  • 8 612
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Ако често се чувстваш отпадналa, липсва ти движение и те притесняват проблеми с храносмилането, затруднен транзит, подут корем, излишни килограми, завишени стойности на холестерол или кръвна захар… Със сигурност организмът ти се нуждае от детоксикация! КолонХелп ще ти помогне за товa!

7 активни съставки, 7 причини да избереш КолонХелп



1.   КолонХелп стимулира чревния транзит – Фибрите КолонХелп стимулират храносмилането и забързват перисталтиката, подпомагайки елиминирането на отпадъчните вещества от организма. КолонХелп съдържа ленено семе – деликатен разхлабител и стимулатор на храносмилателните процеси. В червата лененото семе абсорбира течности, обраувайки маса, която механично избутва шлаките от дебелото черво, „дренирайки“ и пречиствайки. Освен това лененото семе съдържа приблизително 41% Омега-3.




2.   КолонХелп пречиства дебелото черво – Една от съставките на КолонХелп e най-богатият източник на разтворими фибри – псилиум. След като попаднат в дебелото черво, фибрите на псилиума образуват натурален клей, който, подобно на своеобразна гъба, “обира“ токсините от чревния тракт и ги елиминира по естествен път. По този начин КолонХелп е незаменим помощник при лечение на раздразнено дебело черво.



3.   КолонХелп се бори успешно със запек и диария – При запек КолонХелп има смекчаващо и лубрифициращо действие благодарение на Омега-3 мастните киселини от лененото масло. При диария КолонХелп елиминира токсините, предизвикващи разредени изхождания, регулира консистенцията и понижава киселинността им. Едно от предимствата на КолонХелп е, че продължителната употреба не води до привикване, а нормализира трайно храносмилането.



4.   КолонХелп предотвратява подуването на корема – Подутият корем след хранене се получава вследствие на събиране в газове в коремната област. КолонХелп съдържа кимион и кориандър, които са известни със свойствата си да стимулират секрецията на стомашни сокове и имат отлично антисептично действие в стомаха и червата. Премахват чувството за тежест след хранене и не позволяват появата на подут корем.

5.   КолонХелп спомага отслабването – Фибрите КолонХелп са нискокалорични и създават продължително усещане за ситост. Така контролирате теглото си, като се храните здравословно, без да гладувате. Плюс това, една детоксикация е винаги добре дошла и по естествен път стимулира загубата на излишно тегло. В състава на КолонХелп са включени два изключителни детоксикатора – листа на магданоз и риган – незаменими при детокс диети.



6.   КолонХелп срещу стомашен рефлукс – Комбинацията от фибри на КолонХелп понижава стомашната киселинност и не позволява да се появят неприятните симптоми на стомашен рефлукс след хранене.

7.   КолонХелп регулира нивата на холестерол и кръвна захар – Фибрите КолонХелп свързват и елиминират мазнините, преди още да навлязат в кръвообращението. Разтворимите фибри имат висок афинитет за остатъчния холестерол. Също така КолонХелп поддържа кръвната захар в нормални граници.

Как се приема КолонХелп?
Продуктът е под формата на фин прах. Една мерителна лъжица (намираща се в кутията) се смесва с 200 мл вода, кисело мляко, зеленчуков сок или друг вид течност. Дозировка:
Възрастни: 2 мерителни лъжици дневно (8-24 г/дневно). Максимална доза: 4 лъжици дневно (32 г).
Важно! 15-20 минути след приема на КолонХелп е необходимо да се изпие голяма чаша вода (400-500 мл). Приетото количество течности през деня трябва да бъде най-малко 2 литра.

За повече информация посете www.colonhelp.bg или https://www.facebook.com/ColonHelpBulgaria/
Мотото, което следват специалистите на КолонХелп, е: „Повече знание, по-малко хапчета!“. Погрижи се сега и ти за здравето си! Опитай фибрите КолонХелп и се довери на силата на природата!
За въпроси или нужда от съвет, публикувай коментар в настоящата тема. Специалист на КолонХелп ще отговори на всички запитвания.

Участвай в ИГРАТА и СПЕЧЕЛИ!

Отговори на въпроса и можеш да СПЕЧЕЛИШ еднa от трите подаръчни кутии КолонХелп!

Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 17:29 от Редактор*

# 1
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Здравейте! Надали има човек, който да не е имал храносмилателни проблеми. Да, имала съм, подут стомах (особено, ако ми изстинат краката се получава). Не съм пила нищо, нито лекарства, нито билки. Изчаквам да отшуми. Бих пробвала нещо на билкова основа. Peace

# 2
  • Мнения: 629
Да, с пробиотици и мезим форте.

# 3
  • Мнения: 34
Да,справям се със зелен чай и омега 3 капсули.

# 4
  • Мнения: 3 783
От години имам пролем с храносмилателната си система-опитвам се да се храня здравословно с повече салати и зеленчуци,разхлабителни храни и чайове, пия много вода и се опитвам да се движа повече.Но с годините положенето става все по-зле и тези неща не ми помагат бих опитала КолонХелпп за да видя дали ще има някаква промяна.

# 5
  • Мнения: 254
Да, на мен много ми помага топъл чай от мента или сена. Налагало се е да вземам и мезим форте, но в отделни изолирани случаи.

# 6
  • Мнения: 556
Да, увеличавам приема на плодове и ядки. Пия повече вода. Включвам пробиотици. За съжаление понякога ми се налага да прибегна до английска сол.

# 7
  • Мнения: 19 007
чай лайка с мед помага

# 8
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Все по - често ми се случва да получавам запек, пия зелен чай, но не винаги помага. Честичко се подлагам на пречистващи диети, пия много вода, но въпреки това пак имам трудности с изхождането.

# 9
  • Мнения: 5 680
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях? - когато имам такива проблеми пия повече вода, ям повече плодове, ядки. Минавам на лек диетичен режим  Peace

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 287
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Често ми се случва подуване на стомаха. Не пия нищо, чакам да отшуми, но гледам да пия повече вода и да хапвам плодове.

# 11
  • Мнения: 47 973
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?
Да, често имам подуване, тежест, газове, понякога болки в стомаха
Досега съм се справяла с корекции на грешки в храненето, пробиотици, чай мента.

# 12
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Не ми се случвап често, но ако се случи -  ползвам пробиотик и/или нещо болкоуспокояващо.

# 13
  • Мнения: 605
Да, сблъсквала съм се с храносмилателни проблеми.
Справям се чрез промяна в начина на хранене, повече плодове, вода, пробиотици.
Замислям се за някакви хранителни добавки, но не мога да преценя какво точно да си купя.
От прочетеното за КолонХелп оставям с впечатление, че е качествен продукт.

# 14
  • София
  • Мнения: 778
Сблъсквал ли си се с храносмилателни проблеми в ежедневието си и как се справяш с тях?

Да, често  се сблъскам с тези проблеми. Чая с джинджифил ми помага много. Добавям и навсякъде, където е възможно като подправка копър. Пия повече вода.
Бих изпробвала един продукт, който да се бори с няколко проблема едновременно и който е изцяло билков.
Успех на този продукт и дано да помогне на повече хора!

Общи условия

Активация на акаунт