От кой матрак сте доволни - 5 тема

  • 191 758
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 46
Здравейте! Някой има ли впечатления от матраците Магнифлекс? Качествени ли са, удобни ли са?

# 751
  • Мнения: 752
Здравейте! Някой има ли впечатления от матраците Магнифлекс? Качествени ли са, удобни ли са?
Аз имам Магнифлекс, много съм доволна. Имам гръбначно изкривяване и се наложи да купувам нов матрак, не съжалявам за покупката си.

# 752
  • Мнения: 9
Здравейте, трябва ми еднолицев матрак, 160/200, нещо бюджетно, за апартамент, който се дава под наем. Моля, препоръчайте ми нещо оптимално.

Еднолицев матрак Колори Тед, Симо Рос мари най добри цена и качество има ги при Борса Узунов за матраци за спалня някъде ще излезе около 140-160лв. Матраците са с вградена дървена скара чам здрави и устойчиви идеална са с пружинен пакет Бонел или пяна по избор, аз взимам за нашия хостел и ги припоръчвам. Стават и за повдигащ механизъм, все пак  за наематели не се купуват и инвестират средства и незнаеш на какви галфони ще попаднеш.

# 753
  • София
  • Мнения: 687
Благодаря, за отговорите. В крайна сметка взех някакъв безизвестен от фирмата, която прави леглото. Опаковани пружини е, 322 лв. Днес дойде и изглежда ок. Има само две години гаранция, но се надявам да издържи повече.

# 754
  • Мнения: 322
В Кауфланд имат промоция на Магнифлекс - двулицев с мемори , 18см , аз се възполвах Simple Smile
Хубав ден !

# 755
  • Мнения: 46 403
Момичета, време е за нова тема Simple Smile

# 756
  • Мнения: 35 872
Някой да пусне, моля! Simple Smile
Тази пуснах, защото нямаше друг желаещ.

# 757

Общи условия

Активация на акаунт