На море в Гърция, луксозни бунгала, с домашен любимец.

  • 3 286
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, ще Ви бъда признателна да ми препоръчате място за почивка в Гърция, луксозни бунгала, в близост до България. Двама възрастни и дете. Имаме домашен любимец едра порода.

# 1
  • Мнения: 746
Сещам се за къмпинг Талата до Каламици. Ние ходиме там с куче. Няма никакви проблеми. Само трябва да е вързано. Имат сайт , но не знам дали са снимани и бунгалата. По принцип имат 3-4 категории за настаняване освен караваните.

# 2
  • Мнения: 7
Здравейте! Един малко по-страничен въпрос. Чувала съм,  че хигиената в къмпинзите в Гърция била много добра, но имам известни притеснения с общитете санитарни възли. Моля, тези които са ходили на къмпинг в Гърция и частност на Талата, да споделят опита си. Какви са тоалетните  - с чиния или клекало? Каква е хигиената?

# 3
  • Мнения: 746
Нямам време в момента да пиша подробно, но специално на Каламици - Талата се почистват 3 на ден с дезинфектанати. Има и клекало / така ли се казва/ и обикновени чинии

# 4
  • Мнения: 7
Дано да има клекало, аз лично го предпочитам. По-хигиенично ми е. Иначе не знам как ще се справя с децата и сядането на тоалетната чиния.... Ще бъда благодарна, ако споделиш повече информация от първа ръка, когато имаш време. На много места се споменава за този къмпинг, но никъде не намерих по-изчерпателна информация - тоалетни, баня, ниво на цените в заведенията, плаж и т.н.

# 5
  • Мнения: 746
Извинявай, че се забавих с отговора.
Санитарни възли има много. Големи и просторни. Нямат нищо общо и подобието им у нас. Дезинфекцират се поне 4 пъти дневно. Има и наш персонал. Има топла вода. Има помещение с общи хладилници и помещение с пералня. Тя беше май 5 евро. За кучето ние плащаме отделна такса. Друго , което се сещам цените хапване са около 6-7 , има магазинче . Цените са като на всякъде тука,но във евро. Плажа е с малко едър пясък. Водата е чиста. Не е много дълбоко. Има басейн със спасител и детски басесейн. Много майчета стоят там .Има и wi-fi покрай него. Друго не се сещам.
Да допълня понеже снощи се прибрахме от нашенско подобие на къмпинг, страшно съжалих,  че не отидохме отново там, а се поддадох на емоциите да видя пак нашенско море.
Ето виж и тука доста е писано малко в по -друг аспект, но ще намериш и за тебе инфо
http://kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=5777
http://kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=5281
За друго не се сещам. Весела почивка

Общи условия

Активация на акаунт