Гласуване за Муха

  • 7 009
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 474
Да преброим мухите  Wink

# 1
  • Мнения: X
 LaughingМного яко си го изсмислила! Hug

# 2
  • Мнения: 9 567
Жармен и Полина си харесах  Wink

# 3
  • Мнения: X
Мамасита и Бонго.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 654
Peace Тук ще има сериозна битка Simple Smile

# 5
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Гласувах. Въпреки, че е ясен победителя, моят фаворит е Бонго.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Гласувах си за моите... ама нещо на куц кон заложих.

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
 muhi Жармен е моята мухичка

# 8
  • Мнения: 35 950
При номинации като Мамасита, Жармен и Бонго, е сложена и Лиляна? Защо?  Shocked

# 9
  • Мнения: 10 547
За африканските мухи и още нещо.  Wink

И не забравяйте, че идва категория Хаплив, където, моля, подкрепете ме!

С обич, Ръф-ръф!

# 10
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Мисля, че не е етично  Полина да участва в това състезание. Модератор?
Нито един особено дразнещ не виждам всред списъка.

И какво прави в него Кабир Беди?

# 11
  • София
  • Мнения: 11 463
За африканските мухи и още нещо.  Wink

И не забравяйте, че идва категория Хаплив, където, моля, подкрепете ме!

С обич, Ръф-ръф!
Сори, аз си имам мои фаворите, а теб съм номинирал в други категории  Mr. Green

# 12
  • sofia
  • Мнения: 692
 Куркума, дано поне тебе да те чуят.

# 13
  • Мнения: 10 547
Прощавай, че се намесвам, Куркума (да му се не види, за малко да ти съкратя по навик ника, както правя със старите дружки и щеше да се получи сконфузна ситуация), но момичето не е за нито една негативна или положителна категория, сложена там с подигравка . Така да се каже, боря се за приза Хаплив, играя го джаста-праста във форума, но на такива като Поли нито възпитанието, нито етиката, нито душевната широта не ми дават и позволяват да се подигравам, да се гавря, или забавлявам на техен гръб.
Така да се каже, възмутена съм от Лиляна, за това че, номинира Полива в категория Хубава жена.
И да не ми излиза Лилето с въпроса "Ама, не е ли красива, Полина!?"  Flutter

Моля, ако мод прецени, да премести моите и на Курк коментари в коментарната тема.

И не забравяйте, че идва категория Хаплив, където, моля, подкрепете ме!

С обич, Ръф-ръф!

# 14
  • Мнения: 35 950
Мисля, че не е етично  Полина да участва в това състезание. Модератор?

На основание какво? Участвала е във форума наравно с другите, т. е. има абсолютно същото право на участие като всеки друг в която и да е категория.
Оставям коментарите ви тук в случай, че и друг попита.

# 15
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Добре, добре, bubanka, няма да навилзам в подробности. Казусът е наистина щекотлив. Преценката е твоя.

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Явно и аз не съм наред с възприятията.  newsm78 Може пък и да ми убягват форумните критерии?
Сандо и Жармен са си баш, ама другите....

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 22:13 от Wild_rabbit

# 17
  • Мнения: 9 474
Да не я бяхте номинирали тогава.

# 18
  • Мнения: 10 547
Обикновено негативните номинации са доста по-субективни от положителните.

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гласувах. Странна подборка.

п.п. от половин час не мога да се разпиша Laughing

# 20
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
 
Добре, добре, bubanka, няма да навилзам в подробности. Казусът е наистина щекотлив. Преценката е твоя.
След като тя твърди, че е дискриминирана, нима трябва да и го докажем? Мисля, че Полина е достатъчно умна, за да прецени какво да пише из форума и може да участва наравно с всички останали в която и да е категория.   Peace  Мисля го, въпреки че не съм я номинирала в нито една от категориите.

Джой, подборката е направена след преброяване на номинациите. И още нещо (тъй като броя основно отрицателни номинации) в тях с името си номинират много малко хора! След като не се номинира, не е удачно да се изказваме за подборката! Peace

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 21:42 от Shagya

# 21
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Права си, Шагя, както обикновено.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Боже, Лиляна води пред Жармен  Shocked Този форум съвсем изтрещя!

# 23
  • Мнения: 10 547
Защото не си сърбала попарата на Лиляна.

Да уточня, че и двете- и Лили, и Жармен са ми приятелки.

# 24
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Мухата е нещо, по което замахваш докато...се почесваш някъде. Тя се връща - ти пак, без изобщо да я поглеждаш.
Лиляна може да е всичко останало, но не и незабележителна.
Както казах, най-вероятно грешката е в мен - за повечето от категориите. Peace

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Защото не си сърбала попарата на Лиляна.

Да уточня, че и двете- и Лили, и Жармен са ми приятелки.

Блазе ти направо!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
Айде, разписах се.
За Полина съм абсолютно на мнението на Бубанка.  Peace

# 27
  • Мнения: 10 547
Мухата е нещо, по което замахваш докато...се почесваш някъде. Тя се връща - ти пак, без изобщо да я поглеждаш.
Лиляна може да е всичко останало, но не и незабележителна.

Ето, това имах предвид, като исках да се наложа за категориите и тази Муха го доказва- тези номинации в някои от категориите си, предполагат широки интерпретации, които пряко рефлектират първо върху номинирането, второ върху гласуването.

# 28
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мухата е нещо, по което замахваш докато...се почесваш някъде. Тя се връща - ти пак, без изобщо да я поглеждаш.
Лиляна може да е всичко останало, но не и незабележителна.
Както казах, най-вероятно грешката е в мен - за повечето от категориите. Peace
Права си и аз не възприемам Лиляна като муха. Хаплива е, да, но не и муха!

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защото не си сърбала попарата на Лиляна.

Да уточня, че и двете- и Лили, и Жармен са ми приятелки.
Ай ся, прави си агитациите другаде, моля. Тук е моята територия.
За Полина мисля, че не мога да намеря подходящите думи да ти обясня така, че да не ме разбереш грешно, като израз на какво съм я номинирала в огледалото. Да кажем, че тя е привърженик на чалгата и розовото, а такава категория според мен е точно нещо такова. Смятам, че Полина най ѝ подхожда.

И аз уточнявам, че Кас ми е на сърце, но и знам, че чете с разбиране, за разлика от някои гласували ....

# 30
  • Мнения: X
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???

# 31
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
 Peace
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???
Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???
+1 сигурно тези от балкона дето не пишат .

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Точно те са! Които бих номинирала в категория Мишки!

# 34
  • Мнения: 10 547
За мен е редно Бела в първия пост ясно да постави параметрите на категорията, защото и много гласуват, без да влагат особен смисъл в това, дори не се и задълбават да прочетат точната формулировка.

# 35
  • Мнения: 1 817
Мухи, мишки, плъхове... Стана зоо форум!  Mr. Green Laughing Laughing

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!
Естествено. През девет форума в десети в момента върви агитация да дойдат тук да гласуват.
Обърнете внимание, че отрицателните категории ще са с най-много гласове. А номинациите колко вяло бяха. Смятайте колко са мишките само.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 605
Peace
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???
Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!
Точно това си мислих преди малко!  Grinning

# 38
  • Мнения: 9 474
За мен е редно Бела в първия пост ясно да постави параметрите на категорията, защото и много гласуват, без да влагат особен смисъл в това, дори не се и задълбават да прочетат точната формулировка.

Каси, ти сериозно ли?! За първи път ли гласувате за Муха? В номинациите ясно пише за какво е всяка категория. Но понеже си ми една от любимките ще го спомена в началния пост.

# 39
  • Мнения: 24 273
Заложих на куци коне, но не се отказвам от тях - Жармен и Бонго

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Заложих на куци коне, но не се отказвам от тях - Жармен и Бонго

Ау, аз чак пък само за един гласувах, така се шашнах като видях Лиляна начело на класацията...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Заложих на куци коне, но не се отказвам от тях - Жармен и Бонго
Споко, моето залагане се оказва, че дори
 не е било за кон... толкова е зле. Laughing

# 42
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
....Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!
Естествено. През девет форума в десети в момента върви агитация да дойдат тук да гласуват.
Обърнете внимание, че отрицателните категории ще са с най-много гласове. А номинациите колко вяло бяха. Смятайте колко са мишките само.

Айде,  само да не се взимаме  прекалено сериозно....Чак пък от десетия форум не вярвам.... newsm78   Познавам ги. Peace
Вие верно приемате всичко на сериозно!  ooooh! Поне бонус точки за Лидъл има ли? Joy

# 43
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой, подборката е направена след преброяване на номинациите. И още нещо (тъй като броя основно отрицателни номинации) в тях с името си номинират много малко хора! След като не се номинира, не е удачно да се изказваме за подборката! Peace
Освен че никак на съм тъпа, съм номинирала и броила достатъчно пъти, за да знам как става това. Казах и не ми е проблем да повторя, че крайният резултат като съвкупност от имена изглежда странно Peace. Най-вероятната причина Касита я е посочила.

А Лиляна като си хареса някой, ходи подир него от тема в тема да търси сгоден случай да го клъвне. И тези харесаните не са един или двама (всички си имаме по някой "любимец"), а солидна бройка. По този критерий отговаря на описанието "муха". След мен тази година не се е носила така упорито както миналата, та не ми е изявен фаворит. Обаче преди 12 месеца беше Mr. Green.

# 44
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Жармен и Полина

# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Айде,  само да не се взимаме  прекалено сериозно....Чак пък от десетия форум не вярвам.... newsm78   Познавам ги. Peace
Вие верно приемате всичко на сериозно!  ooooh! Поне бонус точки за Лидъл има ли? Joy
Кои са вие? Защото, ако съм ние и го приемам сериозно, едва ли щях да обеля дума за тази категория. Аз знам кои гласуват за мен и ми е кеф, че го правят. Защото не аз, а те са взели нещо на сериозно и пушилка са вдигнали докато рият в галоп насам да не би да закъснеят да ми пуснат гласа си. Нямат идея, колко ми е приятно, че точно на тях съм им муха, която ги дразни и нищо не могат да направят, освен анонимно да дойдат и да гласуват.

Джой, не си ми дала повод.

# 46
  • Мнения: 35 950
Всички гласуващи са на един клик разстояние.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всички гласуващи са на един клик разстояние.
Така е, безгласни букви, само кликащи.
Дори в темата са малко онези, които си признават за кого гласуват.

# 48
  • Мнения: X
Трябва ли да си "признаваме" ? Гласувах за Мамасита и Сандоканчев. Досадни са ми, така разбирам категорията.

# 49
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ами - не, не трябва. Но явно на Лилето и е важно - ако може и поименно...

....... и пушилка са вдигнали докато рият в галоп насам да не би да закъснеят да ми пуснат гласа си. ..


Чак пък толкова....  ooooh!
Определено бях права, че не си Муха.... Човек няма как да не се изцапа. И това е само до тук... Joy
Толкова грозни думи скоро не бях чела, поне тук! Peace
От къде тази жлъч? Sick

# 50
  • Мнения: 9 474
От мен само един глас- Жармен  Flutter

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Чак пък толкова....  ooooh!
Определено бях права, че не си Муха.... Човек няма как да не се изцапа. И това е само до тук... Joy
Толкова грозни думи скоро не бях чела, поне тук! Peace
От къде тази жлъч? Sick
Може би малко си чела на какво са способни някои, които си мислят че са скрити, а и да не са скрити, да изговорят по мой адрес. За това, което ми хвърлят периодично като словесна помия, е твърде меко изказването ми. Просто не си чела някои на какво са способни.

# 52
  • Мнения: 3 867
Бонго - муха от всякъде. Ти го гониш, той пак идва. И така до безкрай.

# 53
  • Мнения: 9 567
Бонго - муха от всякъде. Ти го гониш, той пак идва. И така до безкрай.
Муха е признавам,ама сега май е на бананобер,така че ще си починем от него  Laughing

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Стига, де, какво му е на Бонго?! На мен ми е приятел. Има по- достойни от него за тази категория!

# 55
  • Мнения: 54 337
Честно казано не разбирам защо Лиляна е в тази категория?
Допускам, че гласувалите за нея са политически опоненти Sunglasses, но по принцип не е коректно номинирана.
Мухата е нещо тъпо и безмозъчно.
Лиляна със сигурност не е това. Naughty

# 56
  • Мнения: 1 817
Стига, де, какво му е на Бонго?! На мен ми е приятел. Има по- достойни от него за тази категория!
Определено бонго е дразнител, но и това му е целта. Получава му се!

# 57
  • Мнения: 10 547
Получава му се? На Бонго? Не, изобщо не му се получава, колкото и да му се иска. Дори обратното- хич не му става.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Бонго.

# 59
  • Мнения: 8 163
И моята бюлетина биде изЕдена от Бонго.

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Бонго и Лиляна.

# 61
  • Мнения: 2 837
Честно казано не разбирам защо Лиляна е в тази категория?
Допускам, че гласувалите за нея са политически опоненти Sunglasses, но по принцип не е коректно номинирана.
Мухата е нещо тъпо и безмозъчно.
Лиляна със сигурност не е това. Naughty
Не бих нарекла мухите тъпи.
А безмозъчен не е никой от номинираните.
Не знам дали Лиляна е муха, но включванията й в темата са дребнави и недостойни.
Аз не съм гласувала все още, нямам фаворит сред изброените.

# 62
  • София
  • Мнения: 23 072
Бонго и Жармен.

# 63
  • Мнения: 4 188
Мисля, че не е етично  Полина да участва в това състезание. Модератор?
Нито един особено дразнещ не виждам всред списъка.

И какво прави в него Кабир Беди?
  За цвят. А как се вика на мъжката муха, дами. Не ми излизайте с МУХАР или МУХЛьо. Казва се Мухое..БЕЦ, хохохо.

# 64
  • Мнения: 1 817
Айде отнесе пак някоя негативна номинация. А защо няма номинация за най-вулгарен?  newsm78

# 65
  • Мнения: 4 188
Шегувам се. Нямате ли чувство за хумор. Сега и аз ли да раздавам кюфтета и подкупи? Току виж съм станал форумския мухо...ц, така по не е вулгарно

# 66
  • Мнения: 1 612
На мъжката муха и викат Мух  Joy
Гласувам за сега само за Бонго. Симпатично досаден ми е.  Peace

# 67
  • Мнения: 4 569
Жармен и Полина

# 68
  • Мнения: 6 662
Гласувам за Мамасита и Полина.

Бонго що дири в тази категория? newsm78 Не ми е досаден, дори е забавен.

# 69
  • Мнения: 1 817
Гласувам за Мамасита и Полина.

Бонго що дири в тази категория? newsm78 Не ми е досаден, дори е забавен.
А кажи ми де? Даже имаше мнение, че не му се получава да е муха, а гласуват за него за муха!  Laughing Laughing Laughing

# 70
  • Варна
  • Мнения: 78
Засегнах се, 'начи - то не беше "мишки", то не беше "безгласни букви" ... алооу, тука е свободна държава, ще си пишем, когат' си искаме , прекалявате, честно !

И ако трябва да се отчитам пред форумските авторитети Wink - гласувах за Жермен и Полина. Мога и да се обоснова, ама доста съм рязка като изказ, та ще се въздържа Simple Smile

п.с. Страшен фен съм на Касита аз , отивам да я цъкна в другите номинации, да отнесе наградата със замах !

# 71
  • Мнения: 4 569
Лиляна не е Муха защото има мозък. Знам, че нейните "фенове" са многобройни та не се учудвам, че води.
Но друг потребител да е по-досаден от Мамасита не очаквах.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 701
Гласувам само за Бонго, неприятно досаден ми е. Бих го подкрепила във всяка отрицателна категория  bowuu

# 73
  • Мнения: 54 337
Бонго е симпатяга bouquet, как може да гласувате за него????? ooooh!

# 74
  • Мнения: 7 847
Мамсита, или както там се кръстила сега. Много отдавна я прескачам. Та глас - даден!

Сандиканчев не го познавам. 

Бонго и Жармен са ми симпатични, не знам защо са в анкетата?

Лиляна също не е за тук, това е поза и понеже е интелигентна за да не гол "запис" обикновено се прави на това, което не е.

Полина ми е забавна, колко е да грозно да се забавляваш с човек с дислекция,  - не ме дразни, в някои теми ми е интересна да я чета, даже тази година ми липсваше в една. И тя не е муха.

И пак имам един свободен глас....

# 75
  • София
  • Мнения: 11 463
Честно казано, много ме учудва присъствието на сандоканчев тук.
Инак съм твърдо "За" Бонго.

# 76
  • Мнения: 3 114
Хубаво е, че сте написали какво е Муха в темата за номинациите, но можеше и тук да го копнете и пейстнете.
Въпросът го разбирам така:
Кой е най-досаден като конска муха и налита на всички теми като муха на л..мед?
Полина определено присъства в малко на брой теми, та няма как да е досадна и да налита като муха на ...мед.
Коя е тая Жармен, за пръв път я чувам?
Сандоканчев е досаден, обаче налита само в някои теми. Бонга същата работа.
Лиляна е достоен претендент.
Обаче накацащата най-много л..теми и осир.ща, пардон, оспамваща ги, е Siren of Titans, ака Мамасита. Каква награда ще получи за това?

# 77
  • Мнения: 2 457
Няма какво да се учудвате, всички сме различни и всеки се дразни  от различно поведение. Сандоканчев изобщо не съм го чела, за някаква пералня май му мернах постове, но нищо чак досадно не намирам. Всъщност не знам за кой да гласувам тук, мъглява ми е тая категория и на мен  и май няма да гласувам.

# 78
  • София
  • Мнения: 11 464
Бонго

# 79
  • Мнения: 1 817
Излиза, че от толкова мухи, никой не е достатъчно достоен да е муха!  Mr. Green Heart Eyes

# 80
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Засегнах се, 'начи - то не беше "мишки", то не беше "безгласни букви" ... алооу, тука е свободна държава, ще си пишем, когат' си искаме , прекалявате, честно !
Изобщо да не ти прави впечатление, просто игнорираш.

И ако трябва да се отчитам ....
Не трябва.

# 81
  • Мнения: 5 357
И аз за Бонго.

# 82
  • София
  • Мнения: 12 374
И тук ги няма моите фаворити, ех.

Гласувах за Бонго и Лиляна.

# 83
  • Мнения: X
Няма мухи сред предложенията. Още повече, че половината са ми неизвестни.

# 84
  • Мнения: 15 017
Гласувах Simple Smile

# 85
  • Мнения: 9 474
Победител-Лиляна.

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Благодаря. Както казах, за мен е приятно да съм дразнител на точно тези, които са гласували за мен.
И както каза една "приятелка" - ще удвоявам и утроявам удоволствието си и в идната година.

# 87
  • София
  • Мнения: 23 072
Аз си мисля, че който е гласувал за Лиляна в тази категория, жестоко се е объркал.

# 88
  • Мнения: 54 337
И аз така мисля, вече казах.
Но също предполагам кои са гласувалите.
Не смятам да честитя на Лиляна, защото не разбирам защо е номинирана.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Държа да отбележа, че имам все още една минута и тук до края, но не мога да гласувам. Нямаше и да гласувам точно тук, но не е честно.
Специално пиша и тук, защото точно тук нямах намерение да гласувам и не е възможно да съм гласувала или нещо да съм пипала тук.  Peace

Свърши, докато напиша.  Laughing

# 90
  • Мнения: 4 188
И лошата реклама, си е реклама. Бях тръгнал и аз с кюфтетата, но реших, че е изгубена кауза. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт