Забременели след инвитро - тема 16

  • 40 528
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 67
Саб при отлепване на плацента се появява кървене, така че това си го избии от главата. Ако не се лъжа ти си в началните седмици, тогава и аз си поставях какви ли не страшни диагнози. След около седмица си на преглед и тогава ще се изяснят нещата, ако пък се притесняваш много можеш да отидеш и по-рано, не вярвам да те върнат. Аз  имах доста проблеми в началото, след трансфера зацапване, на два пъти и прокървяване, бях с постоянни болки до средата на четвъртия месец. Пазих доста леглото,защото заради двуплодната бременност матката ми беше много неспокойна и отделно едната плацента беше ниско долу, до входа на матката. Плацентата вече се вдигна и болките ми спряха, сега имам други оплаквания, но те са нормални за бременността.  Пожелавам ти повече спокойствие и лека бременност. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 439
Благодаря за темата Амини! bouquet
Ани, дай повече инфо за промо пакета на А-дерма. Дебна вече толкова дни. Нещо съм пропуснала. Благодаря.  bouquet
Днес и аз видях бебка. Всичко е наред.
Снощи ни пристигна кошарката и матракът. Количка купихме отдавна, че беше на промоция. Остава ми само да си взема чанта с колелца за родилното. Имаме все прекалено големи и прекалено малки. Също така козметиката за бебка и списъчето от аптеката....и чакането може за започва. Иска ме се да овършея всяко шкафче и ъгъче, но толкова се уморявам и пъшкам, да видим...

# 32
  • Мнения: 312
Цоп и аз в темата. Мерси, Амини!  Hug Браво на бебки, само хубави новини.
Диаманда, човечето само ще си прецени кога да излезе  Laughing
Симониграция, добре дошла. Лека и спокойна бременност!
Саб, голяма фантазия  hahaha hahaha И аз имам жълтеникаво течение почти от началото на бременността.
И аз днес бях на тонове и преглед по ЖК. Всичко според док е добре. Малкия е вече 2 кг, нещо дребничък ми се вижда, макар че си отговаря точно на г.с. Може би, защото допреди месец вървеше по едричък и сега съм леко разочарована.
Аз вече мога да се включа в обсъждането на покупките  Mr. Green Mr. Green Купих кошарка, матраче, 2 шишета (Медела калма), комплектче спално бельо, олекотена завивка, бодита с дълъг ръкав, биберони- залъгалки и още някои дребни неща. Но всичко е в магазина, докато се прибере ММ от командировка. Количка не мога да си избера, все си променям мнението.
Искам да попитам момичетата от София, има ли магазин на "Mothercare" и къде се намира? Харесала съм си някои дребни неща, но не си заслужава да ги поръчвам от Англия, ако има магазин в София.

# 33
  • Мнения: 1 205
SAB-f тези течения са супер нормални по време на бременност и са защитна реакция на организма. Колкото и да е неприятно ще си ги имаш до края, даже май в последните месеци се засилва. Запаси се с повече ежедневни превръзки Mr. Green Всеки път и аз мрънкам на док, че ми е много неприятно, но той е категоричен, че така организма се пази от инфекции. Моята микробиология също е чиста, сега искам пак да си пусна за да съм спокойна.
И други екстри ще се появят скоро - запек, газове Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Edilucky честити покупки Party А за другото виж какво успях да намеря - http://www.mothercare.bg/
Пише, че имат магазини в Сердика център и TheMall (на 27.11 има черен петък).

Аз искам да попитам кърмещите майки.
ЛАНСИНОХ КРЕМ по-различен ли е от който и да е крем за зърна newsm78 Аз мисля да взема този на Медела, сега и двата ли трябва да взема или Crazy

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 18:09 от plqsmlqs

# 34
  • Мнения: 646

Искам да попитам момичетата от София, има ли магазин на "Mothercare" и къде се намира? Харесала съм си някои дребни неща, но не си заслужава да ги поръчвам от Англия, ако има магазин в София.


Аз поръчах всички дрехи, легло и матрак от UK. Сравних цените в БГ, тук е два пъти по-скъпо. И няма такъв избор. Тукашният представител не предлага пълната гама. Поръчай си ги оттам, мога да ти дам и код за мисля 10 паунда отстъпка.

Плясмляс, и аз се чудих какъв крем да си взема за подготовка на зърната и си взех Гарместан, маже се от 8 месец и при кърмене.

# 35
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Амини, поздравления за темата.
Иви, купи си количка по твой избор. 101 жени са със 250 мнения!
САБ, какво ли няма да тече в следващите месеци и ако се шашкаш така ... Важно е да нямаш кръв и течението да няма мирис. Ей ме на 2 месеца след раждане още се точи нещо след лохиите Wink
Успешно носене момичета.

# 36
  • Мнения: 646
Аз си купих количка ''по любов'' хихих Никога няма да разбера коя е идеалната количка за мен преди да я пробвам. Така че е важно да ми харесва много, пък другото после се разбира Simple Smile))

# 37
  • Мнения: 203
Amini благодаря за новата темичка  bouquet

Мина моята първа ФМ при д-р Михова. На този етап всичко е наред-носната костица,нухалната гънка е 1.3,сърцето,крака,ръце,кръвотока каза че е добър и така. Няма да пускаме БХС,защото другото сакче се вижда...и незнам много ли важно да се прави,виждам че някой го правят,други не.... newsm78
От другата седмица започва ЖК,записах се при д-р Игнатов в Надежда. Някоя от вас била ли е при него и с какво мнение е останала?

# 38
  • Мнения: 618
Ликоко, би ли споделила как от кой сайт си поръчваш бебешките неща. Сигурна съм, че и цените и предлагането са много по-добри.
Mim4oo , радвам се, че всичко при теб е наред. Първата ФМ е много вълнуваща. Коремчето не ти личи, а бебчето е оформено и маха с ръчички и крачета. Според мен е добре, че няма да пускате БХС. Само излишни притеснения с него.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 928
Amini благодаря за новата темичка  bouquet

Мина моята първа ФМ при д-р Михова. На този етап всичко е наред-носната костица,нухалната гънка е 1.3,сърцето,крака,ръце,кръвотока каза че е добър и така. Няма да пускаме БХС,защото другото сакче се вижда...и незнам много ли важно да се прави,виждам че някой го правят,други не.... newsm78
От другата седмица започва ЖК,записах се при д-р Игнатов в Надежда. Някоя от вас била ли е при него и с какво мнение е останала?


А неможеш ли да останеш на женска консултация при д-р Михова??

# 40
  • София
  • Мнения: 2 411
Аз днес така сдухах по отношение на количката. Касата на входната ни врата е 70 см, което значи са търсим количка с ш 60 см. Обаче искаме и да е с помпащи гуми. Има ли алтернатива на помпащите гуми?!

# 41
  • Мнения: 326
Запис и от мен в новата темичка! Да ни е на късмет, че нашите бебета - на Диаманда, Флаинг, моето и на Данди - тук ще се появят:)
Данди, моята пункция беше на 4 април, а трансферът на 3-дневното ми ембрионче - на 7 април. Различните калкулатори различно ми изчисляваха термина - някои на 25 декември, други на 26 декември /така ме водеха в Надежда/, а в Русе даже ме изкараха на 31 декември /по ПРМ/. Бебка обаче се движи според термина на 26 декември /даже по някои показатели е напред с десетина дни/, така че секциото ще е около 15 декември:)
Ох, момичета, да се оплача - със зверски синузит съм и от вчера на антибиотик Зинат 500. Дотук се удържах без да боледувам, а накрая... Cry Дано ми подейства, че едва дишам, а секретите са ужасни и не спират.

# 42
  • Мнения: 67
Licoco  би ли ми обяснила по-какъв начин става доставката от mother care uk, сега разглеждах количките в сайта и пишеше, че доставка се извършва само на територията на UK.

# 43
  • София
  • Мнения: 655
Еди, и аз купих Калма.  Simple Smile А нашенските мадъркерски магазини са много скъпи, както каза и Ликоко. Можете да използвате транспортна фирма, до която да ви доставят нещата. Ползвам фирма Габко, прави се регистрация и следвате указанията как да попълните имената и адреса за доставка. Като ви ги доставят, Габко ми изпращат мейл, че са получени, кога са натоварени и като пристигнат в Бг. 2 лв и нещо е таксата на кг.
Плясмляс, едно и също са кремовете, чист ланолин. Сега се мажа с Гармастан, но после ще ползвам лансинох.
Франи, моята приятелка се тръшна с много тежък синузит. От ИСУЛ й назначиха лечение, което Сигридов одобри. Мога да я помоля да ми снима рецептата, тя избегна АБ, ако искаш?
Спокойна съм значи за термина, 5 дни съм след теб! Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 20:12 от Dandiela

# 44
  • Мнения: 326
О, Данди, да - ще съм ти страшно благодарна, ако ми снимаш тази рецепта! Аз мислех да звъня на Сигридов, ама вече ми е неудобно да го занимавам толкова много със себе си. Той ми беше казал, че в спешни случаи само 2 антибиотика са разрешени за бременни - аугментин и зинат, така че малко насочих тукашния лекар към зината. Не знам обаче дали ще ми подейства - чета, че бил слаб антибиотик, а моят синузит е много тежък /при мен е хроничен, имам и пункция зад гърба си/. Така че едно алтернативно лечение ще ми е от голяма полза точно сега. Hug

Общи условия

Активация на акаунт